KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Starší žáci U15
Mladší žáci U13
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída B
1. B třída C
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2018-2019
Dospělí
3. třída
3. třída A
Zápasy
2018-2019
3. třída A
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
zobrazit střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
s výsledky
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Cerhenice
Červené Pečky/Pašinka
Hradištko I
Jestřabí Lhota B
Konárovice
Nová Ves
Ovčáry
Ratboř
Sendražice
Štítary
Tři Dvory B
Týnec nad Labem
Velký Osek
Veltruby
zobrazit střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
s výsledky
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Cerhenice
Červené Pečky/Pašinka
Hradištko I
Jestřabí Lhota B
Konárovice
Nová Ves
Ovčáry
Ratboř
Sendražice
Štítary
Tři Dvory B
Týnec nad Labem
Velký Osek
Veltruby
1. kolo
25.08.2018 14:15
Jestřabí Lhota B
1:4
(0:2)
Nová Ves
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
25.08.2018 17:00
Sendražice
5:0
(2:0)
Tři Dvory B
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
25.08.2018 17:00
Cerhenice
2:7
(1:3)
Velký Osek
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
25.08.2018 17:00
Týnec nad Labem
3:0k
Ratboř
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
25.08.2018 17:00
Konárovice
2:1p
(1:1)
pen 4:3
Veltruby
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
25.08.2018 17:00
Červené Pečky/Pašinka
3:1
(1:0)
Štítary
Více (31)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (31)
26.08.2018 17:00
Ovčáry
3:0
(0:0)
Hradištko I
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
2. kolo
01.09.2018 17:00
Hradištko I
0:1p
(0:0)
pen 3:4
Jestřabí Lhota B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 17:00
Ratboř
1:3
(1:1)
Konárovice
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
01.09.2018 17:00
Cerhenice
1:5
(0:2)
Týnec nad Labem
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
01.09.2018 17:00
Sendražice
1:2p
(0:1)
pen 3:5
Velký Osek
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
02.09.2018 17:00
Tři Dvory B
2:3p
(1:2)
pen 4:5
Nová Ves
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
02.09.2018 17:00
Štítary
0:2
(0:1)
Ovčáry
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
02.09.2018 17:00
Veltruby
4:2
(0:1)
Červené Pečky/Pašinka
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
3. kolo
08.09.2018 14:15
Jestřabí Lhota B
2:1
(1:1)
Štítary
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
08.09.2018 17:00
Velký Osek
7:1
(3:1)
Tři Dvory B
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
08.09.2018 17:00
Týnec nad Labem
4:1
(3:0)
Sendražice
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
08.09.2018 17:00
Konárovice
3:2
(1:2)
Cerhenice
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
08.09.2018 17:00
Červené Pečky/Pašinka
1:5
(0:2)
Ratboř
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
08.09.2018 17:00
Ovčáry
2:0
(0:0)
Veltruby
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
09.09.2018 17:00
Nová Ves
4:3p
(2:1)
pen 4:3
Hradištko I
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
4. kolo
15.09.2018 17:00
Ratboř
3:2
(1:2)
Ovčáry
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
15.09.2018 17:00
Cerhenice
0:7
(0:3)
Červené Pečky/Pašinka
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
15.09.2018 17:00
Sendražice
2:1
(1:0)
Konárovice
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
15.09.2018 17:00
Velký Osek
3:1
(1:1)
Týnec nad Labem
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
16.09.2018 17:00
Tři Dvory B
4:3
(1:1)
Hradištko I
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
16.09.2018 17:00
Štítary
1:0
(1:0)
Nová Ves
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
16.09.2018 17:00
Veltruby
4:2
(1:0)
Jestřabí Lhota B
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
5. kolo
22.09.2018 13:45
Jestřabí Lhota B
1:0p
(0:0)
pen 4:3
Ratboř
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2018 16:30
Týnec nad Labem
4:1
(4:0)
Tři Dvory B
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
22.09.2018 16:30
Konárovice
0:1
(0:0)
Velký Osek
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
22.09.2018 16:30
Červené Pečky/Pašinka
2:1
(2:1)
Sendražice
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
22.09.2018 16:30
Ovčáry
7:0
(4:0)
Cerhenice
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
22.09.2018 16:30
Hradištko I
3:2
(1:1)
Štítary
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
23.09.2018 16:30
Nová Ves
4:3p
(2:3)
pen 5:4
Veltruby
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
6. kolo
29.09.2018 16:00
Ratboř
2:1
(1:0)
Nová Ves
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
29.09.2018 16:00
Cerhenice
4:1
(2:1)
Jestřabí Lhota B
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
29.09.2018 16:00
Sendražice
2:1
(1:0)
Ovčáry
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
29.09.2018 16:00
Velký Osek
1:3
(0:2)
Červené Pečky/Pašinka
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
29.09.2018 16:00
Týnec nad Labem
5:0
(2:0)
Konárovice
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
30.09.2018 16:00
Tři Dvory B
1:0
(0:0)
Štítary
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
30.09.2018 16:00
Veltruby
4:2
(1:0)
Hradištko I
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
7. kolo
06.10.2018 13:15
Jestřabí Lhota B
4:2
(1:1)
Sendražice
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
06.10.2018 16:00
Konárovice
5:0
(3:0)
Tři Dvory B
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
06.10.2018 16:00
Červené Pečky/Pašinka
4:2
(0:1)
Týnec nad Labem
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
06.10.2018 16:00
Ovčáry
0:6
(0:3)
Velký Osek
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
06.10.2018 16:00
Hradištko I
1:4
(1:3)
Ratboř
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
07.10.2018 16:00
Nová Ves
1:2
(0:2)
Cerhenice
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
07.10.2018 16:00
Štítary
5:1
(1:0)
Veltruby
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
8. kolo
13.10.2018 15:30
Ratboř
5:0
(2:0)
Štítary
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
13.10.2018 15:30
Cerhenice
8:2
(6:1)
Hradištko I
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
13.10.2018 15:30
Sendražice
2:3
(1:1)
Nová Ves
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
13.10.2018 15:30
Velký Osek
7:4
(3:1)
Jestřabí Lhota B
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
13.10.2018 15:30
Týnec nad Labem
0:1
(0:0)
Ovčáry
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
13.10.2018 15:30
Konárovice
0:4
(0:2)
Červené Pečky/Pašinka
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
14.10.2018 15:30
Tři Dvory B
2:0
(1:0)
Veltruby
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
9. kolo
20.10.2018 12:45
Jestřabí Lhota B
3:0
(1:0)
Týnec nad Labem
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
20.10.2018 15:30
Červené Pečky/Pašinka
1:0
(0:0)
Tři Dvory B
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
20.10.2018 15:30
Ovčáry
1:2
(1:1)
Konárovice
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
20.10.2018 15:30
Hradištko I
1:2
(1:1)
Sendražice
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
21.10.2018 15:30
Nová Ves
1:2p
(1:1)
pen 2:4
Velký Osek
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
21.10.2018 15:30
Štítary
3:1
(2:1)
Cerhenice
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
21.10.2018 15:30
Veltruby
4:3
(2:1)
Ratboř
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
10. kolo
27.10.2018 14:30
Cerhenice
3:4p
(0:1)
pen 5:6
Veltruby
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
27.10.2018 14:30
Sendražice
2:1
(1:0)
Štítary
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
27.10.2018 14:30
Velký Osek
4:0
(2:0)
Hradištko I
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
27.10.2018 14:30
Týnec nad Labem
5:1
(3:1)
Nová Ves
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
27.10.2018 14:30
Konárovice
4:0
(2:0)
Jestřabí Lhota B
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
27.10.2018 14:30
Červené Pečky/Pašinka
3:1
(1:0)
Ovčáry
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
28.10.2018 14:30
Tři Dvory B
0:5
(0:2)
Ratboř
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
11. kolo
03.11.2018 11:15
Jestřabí Lhota B
3:0
(2:0)
Červené Pečky/Pašinka
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
03.11.2018 14:00
Ovčáry
5:2
(3:0)
Tři Dvory B
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
03.11.2018 14:00
Hradištko I
1:7
(0:3)
Týnec nad Labem
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
03.11.2018 14:00
Ratboř
4:2
(2:1)
Cerhenice
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
04.11.2018 14:00
Nová Ves
2:3
(2:2)
Konárovice
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
04.11.2018 14:00
Štítary
3:1
(2:0)
Velký Osek
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
04.11.2018 14:00
Veltruby
3:1
(2:1)
Sendražice
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
12. kolo
10.11.2018 14:00
Sendražice
2:4
(1:1)
Ratboř
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
10.11.2018 14:00
Velký Osek
3:2
(1:1)
Veltruby
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
10.11.2018 14:00
Týnec nad Labem
4:1
(1:1)
Štítary
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
10.11.2018 14:00
Konárovice
2:1
(1:1)
Hradištko I
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
10.11.2018 14:00
Červené Pečky/Pašinka
0:1
(0:0)
Nová Ves
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
10.11.2018 14:00
Ovčáry
0:3
(0:2)
Jestřabí Lhota B
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
11.11.2018 14:00
Tři Dvory B
1:6
(0:3)
Cerhenice
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
13. kolo
17.11.2018 10:45
Jestřabí Lhota B
1:2p
(0:1)
pen 1:4
Tři Dvory B
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
17.11.2018 13:30
Hradištko I
2:5
(0:1)
Červené Pečky/Pašinka
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
17.11.2018 13:30
Ratboř
2:1
(1:1)
Velký Osek
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
17.11.2018 13:30
Cerhenice
5:3
(2:1)
Sendražice
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
18.11.2018 13:30
Nová Ves
2:3
(1:0)
Ovčáry
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
18.11.2018 13:30
Štítary
3:5
(1:2)
Konárovice
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
18.11.2018 13:30
Veltruby
1:2
(0:0)
Týnec nad Labem
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
14. kolo
23.03.2019 15:00
Velký Osek
6:0
(1:0)
Cerhenice
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
23.03.2019 15:00
Ratboř
2:0
(0:0)
Týnec nad Labem
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
23.03.2019 15:00
Veltruby
3:1
(3:1)
Konárovice
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
23.03.2019 15:00
Hradištko I
3:0k
Ovčáry
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
24.03.2019 15:00
Tři Dvory B
2:3
(1:0)
Sendražice
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
24.03.2019 15:00
Štítary
1:2p
(1:0)
pen 3:4
Červené Pečky/Pašinka
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
24.03.2019 15:00
Nová Ves
4:1
(3:1)
Jestřabí Lhota B
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
15. kolo
30.03.2019 12:15
Jestřabí Lhota B
1:2
(0:2)
Hradištko I
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
30.03.2019 15:00
Ovčáry
0:3k
Štítary
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
30.03.2019 15:00
Červené Pečky/Pašinka
3:1
(2:0)
Veltruby
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
30.03.2019 15:00
Konárovice
1:3
(0:3)
Ratboř
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
30.03.2019 15:00
Týnec nad Labem
5:0
(5:0)
Cerhenice
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
30.03.2019 15:00
Velký Osek
2:1
(1:0)
Sendražice
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
31.03.2019 16:30
Nová Ves
5:1
(2:1)
Tři Dvory B
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
16. kolo
06.04.2019 16:30
Sendražice
3:2
(1:0)
Týnec nad Labem
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
06.04.2019 16:30
Cerhenice
3:5
(2:1)
Konárovice
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
06.04.2019 16:30
Ratboř
0:2
(0:0)
Červené Pečky/Pašinka
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
06.04.2019 16:30
Hradištko I
3:2p
(1:1)
pen 4:2
Nová Ves
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
07.04.2019 16:30
Tři Dvory B
2:8
(2:2)
Velký Osek
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
07.04.2019 16:30
Veltruby
3:0k
Ovčáry
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
07.04.2019 16:30
Štítary
0:1
(0:1)
Jestřabí Lhota B
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
17. kolo
13.04.2019 13:45
Jestřabí Lhota B
0:1
(0:0)
Veltruby
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
13.04.2019 16:30
Hradištko I
3:2
(1:0)
Tři Dvory B
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
13.04.2019 16:30
Nová Ves
1:7
(0:4)
Štítary
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
13.04.2019 16:30
Ovčáry
0:3k
Ratboř
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
13.04.2019 16:30
Červené Pečky/Pašinka
2:0
(0:0)
Cerhenice
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
13.04.2019 16:30
Konárovice
1:2p
(0:0)
pen 1:3
Sendražice
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
13.04.2019 16:30
Týnec nad Labem
2:3
(2:1)
Velký Osek
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
18. kolo
20.04.2019 17:00
Velký Osek
3:1
(0:1)
Konárovice
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
20.04.2019 17:00
Sendražice
0:2
(0:0)
Červené Pečky/Pašinka
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
20.04.2019 17:00
Cerhenice
3:4
(0:2)
Ovčáry
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
20.04.2019 17:00
Ratboř
2:0
(1:0)
Jestřabí Lhota B
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
21.04.2019 17:00
Tři Dvory B
5:2
(4:2)
Týnec nad Labem
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
21.04.2019 17:00
Veltruby
3:2
(1:1)
Nová Ves
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
21.04.2019 17:00
Štítary
4:2
(2:2)
Hradištko I
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
19. kolo
27.04.2019 14:15
Jestřabí Lhota B
2:0
(0:0)
Cerhenice
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
27.04.2019 17:00
Hradištko I
0:1p
(0:0)
pen 3:4
Veltruby
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
27.04.2019 17:00
Ovčáry
2:0
(2:0)
Sendražice
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
27.04.2019 17:00
Červené Pečky/Pašinka
2:1
(0:1)
Velký Osek
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
27.04.2019 17:00
Konárovice
5:3
(4:2)
Týnec nad Labem
Více (26)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (26)
28.04.2019 17:00
Štítary
5:2
(1:1)
Tři Dvory B
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
28.04.2019 17:00
Nová Ves
1:2
(0:2)
Ratboř
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
20. kolo
04.05.2019 17:00
Týnec nad Labem
0:3
(0:1)
Červené Pečky/Pašinka
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
04.05.2019 17:00
Velký Osek
2:1
(1:0)
Ovčáry
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
04.05.2019 17:00
Sendražice
0:1p
(0:0)
pen 3:4
Jestřabí Lhota B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 17:00
Cerhenice
6:2
(3:2)
Nová Ves
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
04.05.2019 17:00
Ratboř
5:1
(4:0)
Hradištko I
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
05.05.2019 17:00
Tři Dvory B
4:2
(2:1)
Konárovice
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
05.05.2019 17:00
Veltruby
3:4p
(2:1)
pen 3:4
Štítary
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
21. kolo
11.05.2019 10:00
Jestřabí Lhota B
1:3
(0:1)
Velký Osek
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
11.05.2019 14:00
Červené Pečky/Pašinka
10:0
(5:0)
Konárovice
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
11.05.2019 17:00
Hradištko I
0:3
(0:3)
Cerhenice
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
11.05.2019 17:00
Ovčáry
2:3p
(2:0)
pen 2:3
Týnec nad Labem
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
12.05.2019 17:00
Veltruby
0:4
(0:1)
Tři Dvory B
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
12.05.2019 17:00
Štítary
2:3
(1:2)
Ratboř
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
12.05.2019 17:00
Nová Ves
2:1
(0:1)
Sendražice
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
22. kolo
18.05.2019 17:00
Konárovice
3:2
(1:2)
Ovčáry
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
18.05.2019 17:00
Týnec nad Labem
7:1
(2:1)
Jestřabí Lhota B
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
18.05.2019 17:00
Velký Osek
4:0
(2:0)
Nová Ves
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
18.05.2019 17:00
Sendražice
3:1
(1:0)
Hradištko I
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
18.05.2019 17:00
Cerhenice
3:5
(1:2)
Štítary
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
18.05.2019 17:00
Ratboř
1:0
(1:0)
Veltruby
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
19.05.2019 17:00
Tři Dvory B
1:5
(0:3)
Červené Pečky/Pašinka
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
23. kolo
08.05.2019 17:00
Jestřabí Lhota B
0:1p
(0:0)
pen 2:4
Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 17:00
Ratboř
2:1p
(1:1)
pen 3:2
Tři Dvory B
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
25.05.2019 17:00
Hradištko I
2:3p
(0:2)
pen 3:4
Velký Osek
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
25.05.2019 17:00
Ovčáry
0:3
(0:1)
Červené Pečky/Pašinka
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
26.05.2019 17:00
Veltruby
1:3
(0:3)
Cerhenice
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
26.05.2019 17:00
Štítary
2:0
(0:0)
Sendražice
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
26.05.2019 17:00
Nová Ves
1:4
(0:2)
Týnec nad Labem
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
24. kolo
01.06.2019 17:00
Červené Pečky/Pašinka
5:0
(2:0)
Jestřabí Lhota B
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
01.06.2019 17:00
Konárovice
2:5
(1:4)
Nová Ves
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
01.06.2019 17:00
Týnec nad Labem
8:2
(3:0)
Hradištko I
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
01.06.2019 17:00
Velký Osek
3:1
(2:0)
Štítary
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
01.06.2019 17:00
Sendražice
2:3
(1:2)
Veltruby
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
02.06.2019 17:00
Tři Dvory B
8:3
(5:1)
Ovčáry
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
12.06.2019 18:00
Cerhenice
2:3
(1:2)
Ratboř
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
25. kolo
08.06.2019 14:15
Jestřabí Lhota B
3:0
(2:0)
Ovčáry
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
08.06.2019 17:00
Cerhenice
11:1
(7:0)
Tři Dvory B
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
08.06.2019 17:00
Ratboř
5:1
(3:0)
Sendražice
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
08.06.2019 17:00
Hradištko I
1:6
(1:2)
Konárovice
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
09.06.2019 17:00
Veltruby
1:9
(0:5)
Velký Osek
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
09.06.2019 17:00
Štítary
3:4
(1:1)
Týnec nad Labem
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
09.06.2019 17:00
Nová Ves
1:2p
(1:1)
pen 2:3
Červené Pečky/Pašinka
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
26. kolo
15.06.2019 10:30
Tři Dvory B
1:3
(1:0)
Jestřabí Lhota B
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
15.06.2019 17:00
Ovčáry
2:4
(1:2)
Nová Ves
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
15.06.2019 17:00
Konárovice
4:3
(3:1)
Štítary
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
15.06.2019 17:00
Týnec nad Labem
2:1
(2:1)
Veltruby
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
15.06.2019 17:00
Sendražice
0:1p
(0:0)
pen 5:6
Cerhenice
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
16.06.2019 17:00
Červené Pečky/Pašinka
5:0
(2:0)
Hradištko I
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
16.06.2019 17:00
Velký Osek
1:3
(1:1)
Ratboř
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)