KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2018-2019
Dospělí
3. třída
3. třída A
Zápasy
2018-2019
3. třída A
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
skrýt střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
s výsledky
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Cerhenice
Červené Pečky/Pašinka
Hradištko I
Jestřabí Lhota B
Konárovice
Nová Ves
Ovčáry
Ratboř
Sendražice
Štítary
Tři Dvory B
Týnec nad Labem
Velký Osek
Veltruby
skrýt střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
s výsledky
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Cerhenice
Červené Pečky/Pašinka
Hradištko I
Jestřabí Lhota B
Konárovice
Nová Ves
Ovčáry
Ratboř
Sendražice
Štítary
Tři Dvory B
Týnec nad Labem
Velký Osek
Veltruby
1. kolo
25.08.2018 14:15
Jestřabí Lhota B
1:4
(0:2)
Nová Ves
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Filip Krajíček
Petr Linart
2x
,
Jan Pecha
(pen.)
,
Jindřich Stuchlík
25.08.2018 17:00
Sendražice
5:0
(2:0)
Tři Dvory B
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
David Vitáček
2x
,
Tomáš Milichovský
2x
,
Marek Franc
25.08.2018 17:00
Cerhenice
2:7
(1:3)
Velký Osek
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
Jaroslav Vik
2x
Tomáš Mihovský
2x
,
Martin Nikles
,
Miroslav Karban
,
Viliam Bayer
,
Petr Škopek
vl.
,
Václav Hanuš
vl.
25.08.2018 17:00
Týnec nad Labem
3:0k
Ratboř
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Jiří Homba
,
Tomáš Grubr
25.08.2018 17:00
Konárovice
2:1p
(1:1)
pen 4:3
Veltruby
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Radek Pokorný
Stanislav Teplý
25.08.2018 17:00
Červené Pečky/Pašinka
3:1
(1:0)
Štítary
Více (31)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (31)
22.
Miroslav Rauch
,
77. + 80.
Jaroslav Svoboda
Kamil Horňáček
26.08.2018 17:00
Ovčáry
3:0
(0:0)
Hradištko I
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
David Bareš
,
Michal Rýdl
,
Petr Pohl
2. kolo
01.09.2018 17:00
Hradištko I
0:1p
(0:0)
pen 3:4
Jestřabí Lhota B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 17:00
Ratboř
1:3
(1:1)
Konárovice
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Michal Kesner
David Plachý
,
Martin Havlíček
,
Radek Pokorný
01.09.2018 17:00
Cerhenice
1:5
(0:2)
Týnec nad Labem
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
Michal Čup
Lukáš Kulich
2x
,
Tomáš Grubr
2x (1x pen.)
,
Pavel Wolfram
01.09.2018 17:00
Sendražice
1:2p
(0:1)
pen 3:5
Velký Osek
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Václav Senohrábek
Viliam Bayer
02.09.2018 17:00
Tři Dvory B
2:3p
(1:2)
pen 4:5
Nová Ves
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Daniel Stojka
,
Matěj Linhart
(pen.)
Jan Březina
2x
02.09.2018 17:00
Štítary
0:2
(0:1)
Ovčáry
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
Michal Rýdl
2x
02.09.2018 17:00
Veltruby
4:2
(0:1)
Červené Pečky/Pašinka
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Jiří Zábraha
3x
,
Jiří Hampl
Jaroslav Svoboda
,
Karel Suchý
3. kolo
08.09.2018 14:15
Jestřabí Lhota B
2:1
(1:1)
Štítary
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
Filip Krajíček
2x
Kamil Horňáček
08.09.2018 17:00
Velký Osek
7:1
(3:1)
Tři Dvory B
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Viliam Bayer
4x
,
Jan Žilka
,
Jiří Hanuš
,
Zdeněk Novák
Ivan Pokorný
08.09.2018 17:00
Týnec nad Labem
4:1
(3:0)
Sendražice
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
Lukáš Kulich
,
Pavel Wolfram
,
Tomáš Grubr
,
Václav Lískovec
Antonín Kubát
08.09.2018 17:00
Konárovice
3:2
(1:2)
Cerhenice
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
Radek Pokorný
3x
Michal Mastný
2x
08.09.2018 17:00
Červené Pečky/Pašinka
1:5
(0:2)
Ratboř
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Karel Suchý
Michal Kesner
3x
,
Joël Mbemba
,
Roman Hošek
08.09.2018 17:00
Ovčáry
2:0
(0:0)
Veltruby
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Miroslav Hrubeš
2x
09.09.2018 17:00
Nová Ves
4:3p
(2:1)
pen 4:3
Hradištko I
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Petr Linart
2x
,
Tomáš Cupák
Lukáš Polák
3x
4. kolo
15.09.2018 17:00
Ratboř
3:2
(1:2)
Ovčáry
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
Joël Mbemba
2x
,
Zbyněk Gembiczki
Michal Rýdl
,
Patrik Stráník
15.09.2018 17:00
Cerhenice
0:7
(0:3)
Červené Pečky/Pašinka
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Jaroslav Svoboda
4x
,
Karel Suchý
,
Lukáš Fedor
(pen.)
,
Tomáš Podnecký
15.09.2018 17:00
Sendražice
2:1
(1:0)
Konárovice
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
David Vitáček
,
Tomáš Milichovský
Lukáš Kahoun
15.09.2018 17:00
Velký Osek
3:1
(1:1)
Týnec nad Labem
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Tomáš Mihovský
2x (1x pen.)
,
Martin Koška
Václav Lískovec
16.09.2018 17:00
Tři Dvory B
4:3
(1:1)
Hradištko I
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
Daniel Stojka
2x
,
Kamil Kubera
,
Ondřej Bašista
Jakub Příhoda
,
Jan Pfeifer
,
Lukáš Polák
16.09.2018 17:00
Štítary
1:0
(1:0)
Nová Ves
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Daniel Kmoch
16.09.2018 17:00
Veltruby
4:2
(1:0)
Jestřabí Lhota B
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Jiří Hampl
2x
,
David Kmoch
,
Jan Šedina
Petr Kesner
,
Robert Dunka
5. kolo
22.09.2018 13:45
Jestřabí Lhota B
1:0p
(0:0)
pen 4:3
Ratboř
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2018 16:30
Týnec nad Labem
4:1
(4:0)
Tři Dvory B
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Adam Darebný
2x
,
Jakub Kalfiřt
,
Jiří Homba
Vít Dvořák
22.09.2018 16:30
Konárovice
0:1
(0:0)
Velký Osek
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
Tomáš Brtek
22.09.2018 16:30
Červené Pečky/Pašinka
2:1
(2:1)
Sendražice
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Jaroslav Svoboda
,
Miroslav Rauch
Tomáš Milichovský
22.09.2018 16:30
Ovčáry
7:0
(4:0)
Cerhenice
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Dominik Marek
2x
,
Petr Pohl
2x
,
David Bareš
,
Michal Rýdl
,
Miroslav Hrubeš
22.09.2018 16:30
Hradištko I
3:2
(1:1)
Štítary
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Lukáš Polák
3x (1x pen.)
Samuel Uman
2x
23.09.2018 16:30
Nová Ves
4:3p
(2:3)
pen 5:4
Veltruby
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
Jakub Čech
,
Lukáš Vokřál
,
Tomáš Cupák
Jakub Procházka
,
Jiří Straka
,
Stanislav Teplý
6. kolo
29.09.2018 16:00
Ratboř
2:1
(1:0)
Nová Ves
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Jan Adámek
,
Marek Adámek
Kamil Šmejkal
29.09.2018 16:00
Cerhenice
4:1
(2:1)
Jestřabí Lhota B
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
David Sixta
3x
,
Taras Basarab
Martin Dohanič
29.09.2018 16:00
Sendražice
2:1
(1:0)
Ovčáry
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
David Vitáček
2x
Miroslav Hrubeš
29.09.2018 16:00
Velký Osek
1:3
(0:2)
Červené Pečky/Pašinka
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Viliam Bayer
(pen.)
Karel Suchý
2x
,
Jaroslav Svoboda
29.09.2018 16:00
Týnec nad Labem
5:0
(2:0)
Konárovice
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Jiří Homba
2x
,
Lukáš Kulich
2x (1x pen.)
,
Adam Darebný
30.09.2018 16:00
Tři Dvory B
1:0
(0:0)
Štítary
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Ondřej Bašista
(pen.)
30.09.2018 16:00
Veltruby
4:2
(1:0)
Hradištko I
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
Jakub Procházka
,
Jan Šedina
,
Martin Špírek
,
Petr Skořepa
Jakub Příhoda
,
Jakub Zápotocký
7. kolo
06.10.2018 13:15
Jestřabí Lhota B
4:2
(1:1)
Sendražice
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
Filip Krajíček
2x
,
David Kubánek
,
Ivan Pavlov
Petr Homoky
,
Zbyněk Černovský
06.10.2018 16:00
Konárovice
5:0
(3:0)
Tři Dvory B
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Martin Havlíček
3x
,
David Plachý
,
Roman Zmátlo
06.10.2018 16:00
Červené Pečky/Pašinka
4:2
(0:1)
Týnec nad Labem
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
Matěj Bílý
3x
,
Matěj Hanousek
Jakub Kalfiřt
,
Jiří Sýkora
06.10.2018 16:00
Ovčáry
0:6
(0:3)
Velký Osek
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Viliam Bayer
5x (1x pen.)
,
Tomáš Mihovský
06.10.2018 16:00
Hradištko I
1:4
(1:3)
Ratboř
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Tomáš Michalko
Adam Brant
,
Jakub Kovařík
,
Jan Adámek
,
Joël Mbemba
07.10.2018 16:00
Nová Ves
1:2
(0:2)
Cerhenice
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
Jakub Čech
Taras Basarab
07.10.2018 16:00
Štítary
5:1
(1:0)
Veltruby
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Radek Zelenka
2x (1x pen.)
,
Samuel Uman
2x
,
Kamil Machurka
Jan Šedina
8. kolo
13.10.2018 15:30
Ratboř
5:0
(2:0)
Štítary
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
Jiří Pechar
2x
,
Dominik Tichý
,
Michal Kesner
,
Michal Kopecký
13.10.2018 15:30
Cerhenice
8:2
(6:1)
Hradištko I
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
Taras Basarab
3x
,
Jakub Čerych
2x
,
Marek Kaše
,
Michal Mastný
,
Tomáš Mojko
(pen.)
Lukáš Polák
2x
13.10.2018 15:30
Sendražice
2:3
(1:1)
Nová Ves
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
David Vitáček
2x
Jakub Čech
,
Tomáš Cupák
,
Jiří Svoboda
vl.
13.10.2018 15:30
Velký Osek
7:4
(3:1)
Jestřabí Lhota B
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
Tomáš Mihovský
3x
,
Viliam Bayer
2x
,
Jan Belza
,
Lukáš Černý
Ivan Pavlov
2x (1x pen.)
,
Filip Krajíček
,
Radek Hájek
13.10.2018 15:30
Týnec nad Labem
0:1
(0:0)
Ovčáry
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Michal Rýdl
13.10.2018 15:30
Konárovice
0:4
(0:2)
Červené Pečky/Pašinka
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
David Teplý
,
Jakub Krupička
,
Jiří Přiklopil
,
Karel Suchý
14.10.2018 15:30
Tři Dvory B
2:0
(1:0)
Veltruby
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Ivan Pokorný
,
Petr Stempák
9. kolo
20.10.2018 12:45
Jestřabí Lhota B
3:0
(1:0)
Týnec nad Labem
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Ivan Pavlov
,
Jiří Nouzák
,
Matěj Trojan
20.10.2018 15:30
Červené Pečky/Pašinka
1:0
(0:0)
Tři Dvory B
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
50.
Matěj Hanousek
20.10.2018 15:30
Ovčáry
1:2
(1:1)
Konárovice
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
Miroslav Hrubeš
Lukáš Kahoun
20.10.2018 15:30
Hradištko I
1:2
(1:1)
Sendražice
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Lukáš Polák
David Vitáček
,
Zbyněk Černovský
21.10.2018 15:30
Nová Ves
1:2p
(1:1)
pen 2:4
Velký Osek
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Jan Březina
Viliam Bayer
21.10.2018 15:30
Štítary
3:1
(2:1)
Cerhenice
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Benjamin Uman
,
Ondřej Pšenský
(pen.)
,
Samuel Uman
Jakub Čerych
21.10.2018 15:30
Veltruby
4:3
(2:1)
Ratboř
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Tomáš Vlasák
2x
,
Jan Poláček
,
Jiří Hampl
Jan Adámek
,
Marek Adámek
,
Michal Kopecký
10. kolo
27.10.2018 14:30
Cerhenice
3:4p
(0:1)
pen 5:6
Veltruby
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Jan Černý
3x (1x pen.)
Jiří Hampl
2x
,
Jan Šedina
27.10.2018 14:30
Sendražice
2:1
(1:0)
Štítary
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
Jiří Svoboda
,
Tomáš Milichovský
(pen.)
Mikuláš Jandák
27.10.2018 14:30
Velký Osek
4:0
(2:0)
Hradištko I
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Jan Belza
,
Lukáš Černý
,
Patrik Lambert
,
Viliam Bayer
27.10.2018 14:30
Týnec nad Labem
5:1
(3:1)
Nová Ves
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Michal Váša
2x
,
Adam Darebný
,
Lukáš Kulich
,
Pavel Wolfram
Patrik Kovářík
27.10.2018 14:30
Konárovice
4:0
(2:0)
Jestřabí Lhota B
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
František Žídek
2x
,
Marek Patočka
,
Matěj Brunclík
27.10.2018 14:30
Červené Pečky/Pašinka
3:1
(1:0)
Ovčáry
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Jakub Krupička
,
Jaroslav Svoboda
,
Matěj Bílý
Miroslav Hrubeš
28.10.2018 14:30
Tři Dvory B
0:5
(0:2)
Ratboř
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Josef Vodička
2x
,
Roman Hošek
2x
,
Libor Dvořák
11. kolo
03.11.2018 11:15
Jestřabí Lhota B
3:0
(2:0)
Červené Pečky/Pašinka
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
František Čáslavský
,
Ondřej Pavelka
,
Lukáš Fedor
vl.
03.11.2018 14:00
Ovčáry
5:2
(3:0)
Tři Dvory B
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Petr Pohl
2x
,
David Bareš
,
Jan Mikita
,
Michal Rýdl
Ivan Pokorný
2x
03.11.2018 14:00
Hradištko I
1:7
(0:3)
Týnec nad Labem
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Jakub Zápotocký
Marcel Nesládek
3x
,
Adam Darebný
2x
,
Jiří Homba
,
Pavel Wolfram
03.11.2018 14:00
Ratboř
4:2
(2:1)
Cerhenice
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Joël Mbemba
2x
,
Jakub Kovařík
,
Michal Kesner
David Sixta
,
Miroslav Petržela
04.11.2018 14:00
Nová Ves
2:3
(2:2)
Konárovice
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Kamil Šmejkal
2x
Miloš Černík
,
Radek Pokorný
(pen.)
,
Lukáš Vokřál
vl.
04.11.2018 14:00
Štítary
3:1
(2:0)
Velký Osek
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Samuel Uman
2x
,
Jakub Miškovský
Pavel Mašek
04.11.2018 14:00
Veltruby
3:1
(2:1)
Sendražice
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
David Kmoch
,
Jan Poláček
(pen.)
,
Jiří Hampl
Jiří Svoboda
12. kolo
10.11.2018 14:00
Sendražice
2:4
(1:1)
Ratboř
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
Miroslav Němec
,
David Kemza
vl.
Roman Hošek
2x
,
Joël Mbemba
,
Michal Kopecký
10.11.2018 14:00
Velký Osek
3:2
(1:1)
Veltruby
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
Tomáš Mihovský
3x
Jiří Zábraha
,
Martin Špírek
10.11.2018 14:00
Týnec nad Labem
4:1
(1:1)
Štítary
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Adam Darebný
,
Jiří Sýkora
,
Lukáš Kulich
,
Václav Lískovec
Samuel Uman
10.11.2018 14:00
Konárovice
2:1
(1:1)
Hradištko I
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Lukáš Kahoun
,
Roman Zmátlo
Jan Pfeifer
(pen.)
10.11.2018 14:00
Červené Pečky/Pašinka
0:1
(0:0)
Nová Ves
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Tomáš Cupák
10.11.2018 14:00
Ovčáry
0:3
(0:2)
Jestřabí Lhota B
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
František Čáslavský
,
Jiří Nouzák
,
Pavel Šíma
vl.
11.11.2018 14:00
Tři Dvory B
1:6
(0:3)
Cerhenice
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Ivan Pokorný
Jan Černý
3x
,
Taras Basarab
2x
,
David Sixta
13. kolo
17.11.2018 10:45
Jestřabí Lhota B
1:2p
(0:1)
pen 1:4
Tři Dvory B
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
František Čáslavský
Kamil Kubera
17.11.2018 13:30
Hradištko I
2:5
(0:1)
Červené Pečky/Pašinka
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Tomáš Michalko
,
Vlastimil Halma
Jakub Krupička
2x
,
Karel Suchý
2x
,
Jaroslav Svoboda
17.11.2018 13:30
Ratboř
2:1
(1:1)
Velký Osek
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
Libor Dvořák
(pen.)
,
Michal Kesner
Tomáš Mihovský
17.11.2018 13:30
Cerhenice
5:3
(2:1)
Sendražice
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
Petr Gacka
2x
,
Marek Kaše
,
Michal Mastný
,
Taras Basarab
David Vitáček
2x
,
Tomáš Milichovský
18.11.2018 13:30
Nová Ves
2:3
(1:0)
Ovčáry
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
Jan Březina
,
Petr Linart
Michal Rýdl
2x (1x pen.)
,
Miroslav Hrubeš
18.11.2018 13:30
Štítary
3:5
(1:2)
Konárovice
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Kamil Horňáček
,
Kamil Machurka
,
Tomáš Opolzer
Lukáš Kahoun
2x
,
Radek Pokorný
2x
,
Martin Havlíček
18.11.2018 13:30
Veltruby
1:2
(0:0)
Týnec nad Labem
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Jiří Straka
Lukáš Kulich
,
Marcel Nesládek
14. kolo
23.03.2019 15:00
Velký Osek
6:0
(1:0)
Cerhenice
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Ondřej Sodoma
3x
,
Tomáš Mihovský
3x
23.03.2019 15:00
Ratboř
2:0
(0:0)
Týnec nad Labem
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Michal Kopecký
,
Taras Basarab
23.03.2019 15:00
Veltruby
3:1
(3:1)
Konárovice
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Zdeněk Král
2x
,
Stanislav Teplý
Lukáš Kahoun
23.03.2019 15:00
Hradištko I
3:0k
Ovčáry
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
Lukáš Polák
3x (1x pen.)
,
Dušan Michalko
,
Jan Pfeifer
Marek Benko
,
Michal Rýdl
,
Miroslav Hrubeš
24.03.2019 15:00
Tři Dvory B
2:3
(1:0)
Sendražice
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Jan Buňata
,
Jan Malý
Antonín Kubát
,
David Vitáček
,
Miroslav Němec
24.03.2019 15:00
Štítary
1:2p
(1:0)
pen 3:4
Červené Pečky/Pašinka
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Kamil Horňáček
Milan Pýcha
vl.
24.03.2019 15:00
Nová Ves
4:1
(3:1)
Jestřabí Lhota B
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Petr Linart
2x
,
Jan Rychlík
,
Martin Babický
Filip Krajíček
15. kolo
30.03.2019 12:15
Jestřabí Lhota B
1:2
(0:2)
Hradištko I
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
Martin Zach
Lukáš Polák
2x
30.03.2019 15:00
Ovčáry
0:3k
Štítary
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Petr Volný
Samuel Uman
2x
,
David Jensen
,
Radek Zelenka
30.03.2019 15:00
Červené Pečky/Pašinka
3:1
(2:0)
Veltruby
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
David Teplý
,
Jaroslav Svoboda
,
Lukáš Fedor
Jiří Zábraha
30.03.2019 15:00
Konárovice
1:3
(0:3)
Ratboř
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
Miloš Černík
Taras Basarab
2x
,
Michal Kesner
30.03.2019 15:00
Týnec nad Labem
5:0
(5:0)
Cerhenice
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Lukáš Kulich
3x (1x pen.)
,
Jiří Homba
,
Marcel Nesládek
30.03.2019 15:00
Velký Osek
2:1
(1:0)
Sendražice
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Ondřej Sodoma
,
Tomáš Mihovský
Tomáš Milichovský
(pen.)
31.03.2019 16:30
Nová Ves
5:1
(2:1)
Tři Dvory B
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Jan Rychlík
,
Lukáš Vokřál
,
Petr Linart
,
Tomáš Cupák
Ivan Pokorný
16. kolo
06.04.2019 16:30
Sendražice
3:2
(1:0)
Týnec nad Labem
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
Tomáš Milichovský
2x
,
David Vitáček
Adam Darebný
,
Jiří Sýkora
06.04.2019 16:30
Cerhenice
3:5
(2:1)
Konárovice
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
David Nykodym
,
Jan Černý
,
Michal Mastný
Martin Havlíček
3x (1x pen.)
,
Marek Patočka
,
Petr Kopecký
06.04.2019 16:30
Ratboř
0:2
(0:0)
Červené Pečky/Pašinka
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Jakub Krupička
,
Miroslav Rauch
06.04.2019 16:30
Hradištko I
3:2p
(1:1)
pen 4:2
Nová Ves
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Lukáš Polák
,
Tomáš Michalko
David Kopecký
,
David Starý
07.04.2019 16:30
Tři Dvory B
2:8
(2:2)
Velký Osek
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
Ivan Pokorný
,
Martin Vinš
Ondřej Sodoma
3x (1x pen.)
,
Viliam Bayer
2x
,
Jan Karban
,
Lukáš Černý
,
Zdeněk Novák
07.04.2019 16:30
Veltruby
3:0k
Ovčáry
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Michal Rýdl
2x
07.04.2019 16:30
Štítary
0:1
(0:1)
Jestřabí Lhota B
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Zdeněk Týma
17. kolo
13.04.2019 13:45
Jestřabí Lhota B
0:1
(0:0)
Veltruby
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
Martin Nikles
13.04.2019 16:30
Hradištko I
3:2
(1:0)
Tři Dvory B
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
Lukáš Polák
2x (1x pen.)
,
Dušan Michalko
Ivan Pokorný
2x
13.04.2019 16:30
Nová Ves
1:7
(0:4)
Štítary
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Jan Rychlík
Kamil Horňáček
2x
,
Tomáš Opolzer
2x
,
Jakub Miškovský
,
Josef Spitzer
,
Milan Kovařík
13.04.2019 16:30
Ovčáry
0:3k
Ratboř
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Marek Benko
Taras Basarab
3x
,
Jakub Kovařík
13.04.2019 16:30
Červené Pečky/Pašinka
2:0
(0:0)
Cerhenice
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
David Teplý
,
Jakub Krupička
13.04.2019 16:30
Konárovice
1:2p
(0:0)
pen 1:3
Sendražice
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Martin Vokoun
Matyáš Sixta
13.04.2019 16:30
Týnec nad Labem
2:3
(2:1)
Velký Osek
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Jiří Homba
,
Lukáš Kulich
Ondřej Sodoma
2x
,
Patrik Lambert
18. kolo
20.04.2019 17:00
Velký Osek
3:1
(0:1)
Konárovice
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Ondřej Sodoma
3x (1x pen.)
Martin Vokoun
20.04.2019 17:00
Sendražice
0:2
(0:0)
Červené Pečky/Pašinka
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
David Zdeněk
,
Jaroslav Svoboda
20.04.2019 17:00
Cerhenice
3:4
(0:2)
Ovčáry
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Jan Černý
,
Michal Čup
,
Petr Douša
vl.
David Bareš
,
Jan Mikita
,
Marek Benko
,
Miroslav Hrubeš
20.04.2019 17:00
Ratboř
2:0
(1:0)
Jestřabí Lhota B
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
Jiří Pechar
,
Taras Basarab
21.04.2019 17:00
Tři Dvory B
5:2
(4:2)
Týnec nad Labem
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
Ivan Pokorný
2x
,
David Brunclík
,
Miroslav Reichl
,
Petr Stempák
Jiří Homba
,
Tomáš Grubr
21.04.2019 17:00
Veltruby
3:2
(1:1)
Nová Ves
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
David Kmoch
,
Stanislav Teplý
(pen.)
,
Zdeněk Král
David Kopecký
,
Jan Rychlík
21.04.2019 17:00
Štítary
4:2
(2:2)
Hradištko I
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Tomáš Opolzer
2x
,
Jakub Miškovský
,
Samuel Uman
Lukáš Polák
,
Pavel Pfeifer
19. kolo
27.04.2019 14:15
Jestřabí Lhota B
2:0
(0:0)
Cerhenice
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
Matěj Trojan
,
Radek Hájek
27.04.2019 17:00
Hradištko I
0:1p
(0:0)
pen 3:4
Veltruby
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
27.04.2019 17:00
Ovčáry
2:0
(2:0)
Sendražice
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Marek Benko
,
Michal Rýdl
27.04.2019 17:00
Červené Pečky/Pašinka
2:1
(0:1)
Velký Osek
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
David Zdeněk
,
Jaroslav Svoboda
Viliam Bayer
27.04.2019 17:00
Konárovice
5:3
(4:2)
Týnec nad Labem
Více (26)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (26)
Radek Pokorný
2x
,
Lukáš Kahoun
,
Martin Vokoun
,
Roman Zmátlo
Lukáš Kulich
,
Marcel Nesládek
,
Václav Lískovec
28.04.2019 17:00
Štítary
5:2
(1:1)
Tři Dvory B
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Tomáš Opolzer
2x
,
Jakub Miškovský
,
Josef Spitzer
,
Martin Sejpal
Marek Svoboda
,
Ondřej Bašista
28.04.2019 17:00
Nová Ves
1:2
(0:2)
Ratboř
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Jakub Kovařík
,
Taras Basarab
20. kolo
04.05.2019 17:00
Týnec nad Labem
0:3
(0:1)
Červené Pečky/Pašinka
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Jakub Krupička
,
Jaroslav Svoboda
,
Lukáš Fedor
(pen.)
04.05.2019 17:00
Velký Osek
2:1
(1:0)
Ovčáry
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Martin Koška
,
Pavel Mašek
Michal Rýdl
04.05.2019 17:00
Sendražice
0:1p
(0:0)
pen 3:4
Jestřabí Lhota B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 17:00
Cerhenice
6:2
(3:2)
Nová Ves
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
Jakub Čerych
2x
,
Jan Černý
,
Marek Kaše
,
Michal Mastný
,
Petr Gacka
Jakub Čech
,
Jan Rychlík
04.05.2019 17:00
Ratboř
5:1
(4:0)
Hradištko I
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Michal Kopecký
2x
,
Jiří Pechar
,
Tomáš Kratochvíl
,
Vítek Švarc
Jan Pfeifer
(pen.)
05.05.2019 17:00
Tři Dvory B
4:2
(2:1)
Konárovice
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
Ivan Pokorný
,
Matěj Linhart
,
Miroslav Müller
,
Petr Stempák
Martin Havlíček
,
Kamil Kubera
vl.
05.05.2019 17:00
Veltruby
3:4p
(2:1)
pen 3:4
Štítary
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
Tomáš Vlasák
2x (2x pen.)
,
Jiří Hampl
Jakub Miškovský
,
Samuel Uman
,
Tomáš Opolzer
21. kolo
11.05.2019 10:00
Jestřabí Lhota B
1:3
(0:1)
Velký Osek
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
Filip Krajíček
Tomáš Mihovský
2x
,
Viliam Bayer
11.05.2019 14:00
Červené Pečky/Pašinka
10:0
(5:0)
Konárovice
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Jaroslav Svoboda
5x
,
David Zdeněk
2x
,
Tomáš Podnecký
2x
,
Lukáš Fedor
11.05.2019 17:00
Hradištko I
0:3
(0:3)
Cerhenice
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
Jan Černý
2x
,
Jakub Čerych
11.05.2019 17:00
Ovčáry
2:3p
(2:0)
pen 2:3
Týnec nad Labem
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
David Bareš
,
Michal Rýdl
(pen.)
Jiří Homba
,
Lukáš Kulich
(pen.)
12.05.2019 17:00
Veltruby
0:4
(0:1)
Tři Dvory B
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
Petr Stempák
2x
,
Ivan Pokorný
,
Lukáš Kmoch
12.05.2019 17:00
Štítary
2:3
(1:2)
Ratboř
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Jakub Miškovský
,
Samuel Uman
Jan Adámek
,
Josef Vodička
,
Zbyněk Gembiczki
12.05.2019 17:00
Nová Ves
2:1
(0:1)
Sendražice
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Jan Březina
,
Tomáš Cupák
David Vitáček
22. kolo
18.05.2019 17:00
Konárovice
3:2
(1:2)
Ovčáry
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
Radek Pokorný
2x
,
Roman Zmátlo
David Bareš
,
Jan Mikita
18.05.2019 17:00
Týnec nad Labem
7:1
(2:1)
Jestřabí Lhota B
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Adam Darebný
3x
,
Lukáš Kulich
2x
,
Jiří Homba
,
Tomáš Grubr
Václav Šindelář
18.05.2019 17:00
Velký Osek
4:0
(2:0)
Nová Ves
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Viliam Bayer
3x
,
Vojtěch Teplý
18.05.2019 17:00
Sendražice
3:1
(1:0)
Hradištko I
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Miroslav Němec
2x
,
Petr Homoky
Jakub Příhoda
18.05.2019 17:00
Cerhenice
3:5
(1:2)
Štítary
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
David Sixta
,
Jaromír Čerych
,
Kryštof Michálek
Benjamin Uman
,
Jakub Semirád
,
Kamil Horňáček
,
Milan Pýcha
,
Samuel Uman
18.05.2019 17:00
Ratboř
1:0
(1:0)
Veltruby
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Josef Vodička
19.05.2019 17:00
Tři Dvory B
1:5
(0:3)
Červené Pečky/Pašinka
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
David Brunclík
Jaroslav Svoboda
2x
,
Miroslav Rauch
2x
,
David Zdeněk
23. kolo
08.05.2019 17:00
Jestřabí Lhota B
0:1p
(0:0)
pen 2:4
Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 17:00
Ratboř
2:1p
(1:1)
pen 3:2
Tři Dvory B
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Zbyněk Gembiczki
Vladimír Vedral
25.05.2019 17:00
Hradištko I
2:3p
(0:2)
pen 3:4
Velký Osek
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Jakub Vinduška
,
Lukáš Polák
Jan Belza
,
Viliam Bayer
25.05.2019 17:00
Ovčáry
0:3
(0:1)
Červené Pečky/Pašinka
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Jaroslav Svoboda
3x
26.05.2019 17:00
Veltruby
1:3
(0:3)
Cerhenice
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Jiří Hampl
Jakub Čerych
2x
,
Martin Žižka
26.05.2019 17:00
Štítary
2:0
(0:0)
Sendražice
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
Kamil Horňáček
(pen.)
,
Martin Ježek
26.05.2019 17:00
Nová Ves
1:4
(0:2)
Týnec nad Labem
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Kamil Šmejkal
Adam Darebný
,
Lukáš Kulich
,
Marcel Nesládek
,
Tomáš Grubr
24. kolo
01.06.2019 17:00
Červené Pečky/Pašinka
5:0
(2:0)
Jestřabí Lhota B
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Jaroslav Svoboda
2x (2x pen.)
,
Jiří Přiklopil
,
Lukáš Fedor
,
Matěj Hanousek
01.06.2019 17:00
Konárovice
2:5
(1:4)
Nová Ves
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Radek Pokorný
2x
Jan Rychlík
2x
,
Jakub Čech
,
Jan Březina
,
Petr Linart
01.06.2019 17:00
Týnec nad Labem
8:2
(3:0)
Hradištko I
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Jiří Homba
4x
,
Lukáš Kulich
2x
,
Pavel Wolfram
2x (1x pen.)
Dušan Michalko
2x
01.06.2019 17:00
Velký Osek
3:1
(2:0)
Štítary
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Jan Žilka
,
Pavel Mašek
,
Šimon Šmiřák
Tomáš Opolzer
01.06.2019 17:00
Sendražice
2:3
(1:2)
Veltruby
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
David Vitáček
,
Tomáš Milichovský
Martin Nikles
2x
,
Stanislav Teplý
02.06.2019 17:00
Tři Dvory B
8:3
(5:1)
Ovčáry
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
Ivan Pokorný
5x
,
Ondřej Novák
2x
,
Martin Vinš
Michal Rýdl
2x
,
Miroslav Hrubeš
12.06.2019 18:00
Cerhenice
2:3
(1:2)
Ratboř
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Michal Mastný
,
Miroslav Petržela
Zbyněk Gembiczki
2x
,
Michal Kesner
25. kolo
08.06.2019 14:15
Jestřabí Lhota B
3:0
(2:0)
Ovčáry
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Filip Krajíček
,
Martin Mikeš
,
Tomáš Procházka
08.06.2019 17:00
Cerhenice
11:1
(7:0)
Tři Dvory B
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
Petr Škopek
4x
,
Jakub Čerych
2x
,
Martin Žižka
,
Miroslav Petržela
,
Roman Link
,
Tomáš Mojko
,
Lukáš Smetana
vl.
David Müllner
08.06.2019 17:00
Ratboř
5:1
(3:0)
Sendražice
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Michal Kesner
2x
,
Michal Kopecký
2x
,
Jiří Pechar
Ludvík Svoboda
08.06.2019 17:00
Hradištko I
1:6
(1:2)
Konárovice
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Lukáš Polák
Lukáš Kahoun
3x (2x pen.)
,
Marek Patočka
,
Miloš Černík
,
Radek Pokorný
09.06.2019 17:00
Veltruby
1:9
(0:5)
Velký Osek
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
David Kmoch
Viliam Bayer
3x
,
Tomáš Mihovský
2x
,
Ondřej Sodoma
,
Pavel Mašek
,
Vít Melichar
,
Vojtěch Teplý
09.06.2019 17:00
Štítary
3:4
(1:1)
Týnec nad Labem
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Benjamin Uman
,
Josef Spitzer
,
Matěj Juřica
Adam Darebný
,
Jiří Homba
,
Lukáš Kulich
,
Pavel Wolfram
09.06.2019 17:00
Nová Ves
1:2p
(1:1)
pen 2:3
Červené Pečky/Pašinka
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Pavel Urbánek
Jaroslav Svoboda
26. kolo
15.06.2019 10:30
Tři Dvory B
1:3
(1:0)
Jestřabí Lhota B
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Ivan Pokorný
David Kubánek
,
Filip Krajíček
,
Martin Zach
15.06.2019 17:00
Ovčáry
2:4
(1:2)
Nová Ves
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Marek Benko
,
Michal Rýdl
Jakub Čech
2x
,
Martin Adámek
,
Petr Linart
15.06.2019 17:00
Konárovice
4:3
(3:1)
Štítary
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Lukáš Kahoun
2x
,
Martin Vokoun
,
Patrik Stempák
Josef Spitzer
,
Mikuláš Jandák
,
Tomáš Opolzer
15.06.2019 17:00
Týnec nad Labem
2:1
(2:1)
Veltruby
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Michal Javůrek
,
Pavel Wolfram
Stanislav Teplý
15.06.2019 17:00
Sendražice
0:1p
(0:0)
pen 5:6
Cerhenice
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
16.06.2019 17:00
Červené Pečky/Pašinka
5:0
(2:0)
Hradištko I
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
Jaroslav Svoboda
2x
,
David Zdeněk
,
Lukáš Fedor
,
Matěj Hanousek
16.06.2019 17:00
Velký Osek
1:3
(1:1)
Ratboř
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Tomáš Mihovský
Michal Kesner
2x
,
Zbyněk Gembiczki