KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2017-2018
Dospělí
Česká fotbalová liga
Česká fotbalová liga
Zápasy
2017-2018
Česká fotbalová liga
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
zobrazit střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
31. kolo
32. kolo
33. kolo
34. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Benátky nad Jizerou
Benešov
Brozany
Čížová
Dobrovice
Domažlice
Jirny
Králův Dvůr
Litoměřicko
Loko Vltavín
MFK Chrudim
Písek
Polaban Nymburk
Převýšov
Štěchovice
Ústí nad Orlicí
Vyšehrad
Zápy
zobrazit střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
31. kolo
32. kolo
33. kolo
34. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Benátky nad Jizerou
Benešov
Brozany
Čížová
Dobrovice
Domažlice
Jirny
Králův Dvůr
Litoměřicko
Loko Vltavín
MFK Chrudim
Písek
Polaban Nymburk
Převýšov
Štěchovice
Ústí nad Orlicí
Vyšehrad
Zápy
1. kolo
12.08.2017 10:15
MFK Chrudim
2:0
(2:0)
Ústí nad Orlicí
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
12.08.2017 10:15
Loko Vltavín
2:1
(2:1)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.08.2017 10:15
Vyšehrad
0:4
(0:2)
Štěchovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.08.2017 10:30
Králův Dvůr
3:1
(2:1)
Převýšov
Více (1)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (1)
12.08.2017 10:30
Benešov
1:0
(1:0)
Čížová
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.08.2017 15:00
Domažlice
3:0
(3:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.08.2017 17:00
Dobrovice
1:0
(0:0)
Jirny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.08.2017 17:00
Zápy
1:0
(0:0)
Litoměřicko
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
13.08.2017 17:00
Benátky nad Jizerou
1:0p
(0:0)
pen 4:3
Brozany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
19.08.2017 10:15
Písek
2:3p
(0:2)
pen 4:5
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.08.2017 10:15
MFK Chrudim
2:0
(1:0)
Zápy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.08.2017 10:30
Litoměřicko
2:1
(0:0)
Králův Dvůr
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
19.08.2017 13:30
Čížová
0:1p
(0:0)
pen 3:4
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.08.2017 17:00
Ústí nad Orlicí
0:3
(0:2)
Jirny
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
20.08.2017 10:15
Převýšov
3:2p
(2:1)
pen 4:3
Domažlice
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
20.08.2017 17:00
Brozany
2:0
(0:0)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.08.2017 17:00
Štěchovice
2:1
(1:1)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.08.2017 17:00
Polaban Nymburk
0:1p
(0:0)
pen 6:7
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
26.08.2017 10:15
Loko Vltavín
3:2
(1:2)
Převýšov
Více (1)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (1)
26.08.2017 10:15
Vyšehrad
2:0
(1:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2017 10:30
Králův Dvůr
2:1p
(1:0)
pen 4:2
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2017 10:30
Benešov
3:0
(1:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2017 17:00
Domažlice
5:2
(3:1)
Litoměřicko
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
26.08.2017 17:00
Dobrovice
4:1
(2:0)
Štěchovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2017 17:00
Zápy
1:2p
(0:1)
pen 3:5
Ústí nad Orlicí
Více (31)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (31)
27.08.2017 17:00
Benátky nad Jizerou
2:1
(1:0)
Čížová
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2017 17:00
Jirny
1:0
(1:0)
Brozany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
02.09.2017 10:15
Písek
2:1
(2:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2017 10:15
MFK Chrudim
7:0
(3:0)
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2017 10:30
Litoměřicko
1:2
(1:1)
Loko Vltavín
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
02.09.2017 13:30
Čížová
1:2
(1:1)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2017 17:00
Ústí nad Orlicí
2:1
(2:0)
Brozany
Více (26)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (26)
03.09.2017 10:15
Převýšov
5:0
(2:0)
Benešov
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
03.09.2017 17:00
Štěchovice
1:2
(0:2)
Jirny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2017 17:00
Polaban Nymburk
0:1
(0:1)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2017 17:00
Zápy
3:4p
(0:2)
pen 7:8
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
09.09.2017 10:15
Loko Vltavín
1:2
(0:2)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2017 10:15
Vyšehrad
4:1
(3:1)
Převýšov
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
09.09.2017 10:30
Králův Dvůr
3:0
(2:0)
Ústí nad Orlicí
Více (26)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (26)
09.09.2017 10:30
Benešov
0:1p
(0:0)
pen 4:5
Litoměřicko
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
09.09.2017 17:00
Domažlice
5:1
(1:0)
Zápy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2017 17:00
Dobrovice
1:2
(0:2)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2017 17:00
Benátky nad Jizerou
1:0
(0:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2017 17:00
Jirny
3:0
(1:0)
Čížová
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2017 17:00
Brozany
4:5
(3:1)
Štěchovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
16.09.2017 10:15
Písek
1:0
(0:0)
Jirny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2017 10:15
MFK Chrudim
2:0
(1:0)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2017 10:30
Litoměřicko
3:4p
(1:0)
pen 3:5
Vyšehrad
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
16.09.2017 10:30
Králův Dvůr
1:0
(1:0)
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2017 13:30
Čížová
1:3
(0:1)
Brozany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2017 16:30
Ústí nad Orlicí
2:1p
(1:0)
pen 5:4
Štěchovice
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
17.09.2017 10:15
Převýšov
3:2
(2:1)
Benátky nad Jizerou
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
17.09.2017 16:30
Polaban Nymburk
1:3
(0:1)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2017 16:30
Zápy
2:0
(2:0)
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
23.09.2017 10:15
Loko Vltavín
3:0
(2:0)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2017 10:15
Vyšehrad
0:2
(0:0)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2017 10:30
Benešov
0:1
(0:1)
Zápy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2017 16:30
Domažlice
1:0p
(0:0)
pen 5:3
Ústí nad Orlicí
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
23.09.2017 16:30
Dobrovice
1:0p
(0:0)
pen 3:2
Převýšov
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
24.09.2017 16:30
Benátky nad Jizerou
3:2
(1:2)
Litoměřicko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2017 16:30
Jirny
1:3
(0:2)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2017 16:30
Brozany
4:3
(2:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2017 16:30
Štěchovice
4:3
(2:0)
Čížová
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
30.09.2017 10:15
Písek
5:0
(3:0)
Štěchovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2017 10:15
MFK Chrudim
4:1
(2:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2017 10:30
Litoměřicko
2:1
(0:1)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2017 10:30
Králův Dvůr
1:0
(1:0)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2017 16:00
Ústí nad Orlicí
2:1
(0:1)
Čížová
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
30.09.2017 16:00
Domažlice
4:0
(4:0)
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2017 10:15
Převýšov
3:1
(1:0)
Jirny
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
01.10.2017 16:00
Polaban Nymburk
0:2
(0:0)
Brozany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2017 16:00
Zápy
1:2p
(1:0)
pen 4:5
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
07.10.2017 10:15
Loko Vltavín
2:1
(1:0)
Ústí nad Orlicí
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
07.10.2017 10:15
Vyšehrad
7:1
(3:0)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2017 10:30
Benešov
1:2
(0:2)
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2017 13:30
Čížová
2:1p
(1:0)
pen 4:2
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2017 16:00
Dobrovice
1:0
(1:0)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2017 16:00
Benátky nad Jizerou
1:3
(0:0)
Zápy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2017 16:00
Jirny
2:1
(1:0)
Litoměřicko
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
08.10.2017 16:00
Brozany
3:1
(2:0)
Převýšov
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
08.10.2017 16:00
Štěchovice
3:1
(1:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
14.10.2017 10:15
MFK Chrudim
1:0p
(0:0)
pen 5:4
Jirny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2017 10:15
Loko Vltavín
2:0
(0:0)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2017 10:30
Litoměřicko
1:2p
(0:1)
pen 3:5
Brozany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2017 10:30
Králův Dvůr
1:0
(0:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2017 15:30
Ústí nad Orlicí
2:1
(0:0)
Písek
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
14.10.2017 15:30
Domažlice
5:2
(1:1)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2017 10:15
Převýšov
2:1p
(0:1)
pen 5:3
Štěchovice
Více (1)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (1)
15.10.2017 15:30
Polaban Nymburk
2:1p
(1:1)
pen 4:3
Čížová
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2017 15:30
Zápy
2:0
(1:0)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
21.10.2017 10:15
Vyšehrad
2:4
(1:4)
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2017 10:15
Písek
6:0
(4:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2017 10:30
Benešov
1:4
(1:1)
Ústí nad Orlicí
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
21.10.2017 13:30
Čížová
2:1p
(0:0)
pen 4:2
Převýšov
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
21.10.2017 15:30
Dobrovice
2:3
(0:3)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2017 15:30
Jirny
1:3
(0:3)
Zápy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2017 15:30
Benátky nad Jizerou
2:3
(1:2)
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2017 15:30
Brozany
2:4
(1:0)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2017 15:30
Štěchovice
1:2
(0:0)
Litoměřicko
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
12. kolo
28.10.2017 10:15
MFK Chrudim
4:0
(3:0)
Štěchovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2017 10:15
Loko Vltavín
2:3p
(2:1)
pen 3:4
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2017 10:30
Litoměřicko
0:3
(0:3)
Čížová
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
28.10.2017 10:30
Králův Dvůr
2:1p
(0:1)
pen 4:3
Jirny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2017 10:30
Benešov
0:1p
(0:0)
pen 2:3
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2017 14:30
Ústí nad Orlicí
2:1
(1:0)
Polaban Nymburk
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
28.10.2017 14:30
Domažlice
0:3
(0:1)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2017 10:15
Převýšov
2:3p
(2:0)
pen 6:7
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2017 14:30
Zápy
4:2
(1:0)
Brozany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
04.11.2017 10:15
Vyšehrad
2:0
(0:0)
Ústí nad Orlicí
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
04.11.2017 10:15
Písek
0:1
(0:0)
Litoměřicko
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
04.11.2017 13:30
Čížová
1:4
(1:1)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2017 14:00
Dobrovice
1:2
(1:0)
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2017 14:00
Benátky nad Jizerou
1:0
(0:0)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2017 14:00
Jirny
2:1
(0:1)
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2017 14:00
Brozany
2:3
(0:0)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2017 14:00
Štěchovice
4:2
(2:1)
Zápy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2017 14:00
Polaban Nymburk
2:1p
(1:1)
pen 6:5
Převýšov
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
14. kolo
11.11.2017 10:15
MFK Chrudim
2:0
(0:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2017 10:15
Loko Vltavín
6:0
(0:0)
Jirny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2017 10:15
Vyšehrad
4:2
(0:2)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2017 10:30
Litoměřicko
2:1
(0:1)
Polaban Nymburk
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
11.11.2017 10:30
Králův Dvůr
2:3
(1:1)
Štěchovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2017 10:30
Benešov
2:0
(2:0)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2017 14:00
Ústí nad Orlicí
1:3
(1:0)
Převýšov
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
11.11.2017 14:00
Domažlice
10:1
(6:0)
Brozany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2017 14:00
Zápy
3:0
(1:0)
Čížová
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
18.11.2017 10:15
Písek
5:0
(2:0)
Zápy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2017 13:30
Dobrovice
2:0
(1:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2017 13:30
Čížová
0:2
(0:1)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.11.2017 10:15
Převýšov
1:2p
(1:0)
pen 1:3
Litoměřicko
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
19.11.2017 13:30
Benátky nad Jizerou
1:0p
(0:0)
pen 3:2
Ústí nad Orlicí
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
19.11.2017 13:30
Jirny
2:1
(1:0)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.11.2017 13:30
Brozany
1:3
(0:1)
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.11.2017 13:30
Štěchovice
1:0
(0:0)
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.11.2017 13:30
Polaban Nymburk
0:3
(0:1)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
30.08.2017 17:00
Ústí nad Orlicí
3:0
(0:0)
Litoměřicko
Více (28)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (28)
30.08.2017 17:00
MFK Chrudim
3:1
(1:1)
Převýšov
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
30.08.2017 17:00
Zápy
1:0
(0:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2017 17:00
Králův Dvůr
0:1
(0:1)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2017 17:00
Domažlice
4:1
(3:1)
Čížová
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2017 17:00
Loko Vltavín
2:0
(1:0)
Štěchovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2017 17:00
Benešov
1:0
(0:0)
Brozany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2017 17:00
Vyšehrad
2:1
(0:0)
Jirny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2017 17:00
Benátky nad Jizerou
1:2p
(0:1)
pen 3:4
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
27.09.2017 17:00
Dobrovice
3:0
(1:0)
Ústí nad Orlicí
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
27.09.2017 17:00
Jirny
4:1
(3:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2017 17:00
Brozany
4:0
(2:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2017 17:00
Štěchovice
1:2p
(0:0)
pen 4:5
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2017 17:00
Čížová
0:1p
(0:0)
pen 2:4
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2017 17:00
Písek
1:2p
(1:0)
pen 1:4
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2017 17:00
Polaban Nymburk
0:1
(0:0)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2017 17:00
Převýšov
3:4
(1:1)
Zápy
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
27.09.2017 17:00
Litoměřicko
1:3
(1:2)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
10.03.2018 10:15
Písek
3:2p
(1:1)
pen 4:2
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.03.2018 10:30
Litoměřicko
0:2
(0:0)
Zápy
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
10.03.2018 14:30
Ústí nad Orlicí
0:3
(0:2)
MFK Chrudim
Více (20)
Detail
Editace
Články (1)
Sestavy (19)
11.03.2018 10:15
Převýšov
3:0
(2:0)
Králův Dvůr
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
11.03.2018 14:30
Štěchovice
2:0
(0:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.03.2018 14:30
Brozany
1:0p
(0:0)
pen 5:3
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.03.2018 15:00
Jirny
1:0
(1:0)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2018 16:30
Čížová
1:2
(1:1)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.04.2018 16:30
Polaban Nymburk
1:2p
(1:1)
pen 2:4
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
17.03.2018 10:15
Vyšehrad
3:1
(2:1)
Čížová
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.03.2018 10:30
Benešov
4:1
(3:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.03.2018 15:00
Benátky nad Jizerou
1:2p
(0:1)
pen 2:4
Štěchovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2018 16:30
Králův Dvůr
1:3
(0:1)
Litoměřicko
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
11.04.2018 16:30
Domažlice
4:1
(3:0)
Převýšov
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
11.04.2018 17:00
Jirny
3:0
(1:0)
Ústí nad Orlicí
Více (23)
Detail
Editace
Články (1)
Sestavy (22)
11.04.2018 17:00
Dobrovice
0:1
(0:1)
Brozany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.04.2018 17:00
Zápy
1:0p
(0:0)
pen 4:2
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.04.2018 17:00
Loko Vltavín
3:0
(1:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
24.03.2018 10:15
MFK Chrudim
2:1
(0:1)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2018 10:15
Písek
2:0
(1:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2018 10:30
Litoměřicko
2:0
(0:0)
Domažlice
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
24.03.2018 13:30
Čížová
0:3
(0:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2018 15:00
Ústí nad Orlicí
2:1
(0:1)
Zápy
Více (22)
Detail
Editace
Články (1)
Sestavy (21)
25.03.2018 10:15
Převýšov
3:1
(1:1)
Loko Vltavín
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
25.03.2018 15:00
Polaban Nymburk
0:3
(0:0)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.03.2018 15:00
Štěchovice
1:2p
(1:0)
pen 2:4
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.03.2018 15:00
Brozany
1:3
(1:1)
Jirny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
31.03.2018 10:15
Vyšehrad
4:0
(1:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2018 10:15
Loko Vltavín
3:0
(2:0)
Litoměřicko
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
31.03.2018 10:30
Benešov
1:0
(1:0)
Převýšov
Více (1)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (1)
31.03.2018 10:30
Králův Dvůr
1:0p
(0:0)
pen 3:1
Zápy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2018 16:30
Dobrovice
4:0
(1:0)
Čížová
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2018 16:30
Domažlice
2:1
(1:0)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.04.2018 16:30
Brozany
2:1p
(1:1)
pen 0:-1
Ústí nad Orlicí
Více (24)
Detail
Editace
Články (1)
Sestavy (23)
01.04.2018 16:30
Jirny
1:2
(0:0)
Štěchovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.04.2018 16:30
Benátky nad Jizerou
1:2
(1:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
07.04.2018 10:15
MFK Chrudim
4:1
(2:1)
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2018 10:15
Písek
1:0p
(0:0)
pen 4:3
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2018 10:30
Litoměřicko
5:1
(1:0)
Benešov
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
07.04.2018 13:30
Čížová
1:0p
(0:0)
pen 7:6
Jirny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2018 16:30
Ústí nad Orlicí
2:1p
(0:0)
pen 8:7
Králův Dvůr
Více (19)
Detail
Editace
Články (1)
Sestavy (18)
08.04.2018 10:15
Převýšov
2:0
(2:0)
Vyšehrad
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
08.04.2018 16:30
Zápy
3:1
(1:0)
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2018 16:30
Polaban Nymburk
1:3
(1:1)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2018 16:30
Štěchovice
4:3p
(2:2)
pen 4:3
Brozany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
14.04.2018 10:15
Vyšehrad
4:1
(2:0)
Litoměřicko
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
14.04.2018 10:15
Loko Vltavín
1:0
(0:0)
Zápy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2018 10:30
Benešov
0:1p
(0:0)
pen 4:5
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2018 17:00
Dobrovice
4:0
(1:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2018 17:00
Domažlice
4:3
(1:0)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.04.2018 17:00
Štěchovice
4:3p
(1:1)
pen 6:5
Ústí nad Orlicí
Více (29)
Detail
Editace
Články (1)
Sestavy (28)
15.04.2018 17:00
Brozany
3:2p
(2:0)
pen 5:4
Čížová
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.04.2018 17:00
Jirny
1:2p
(0:0)
pen 4:5
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.04.2018 17:00
Benátky nad Jizerou
3:4
(2:1)
Převýšov
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
24. kolo
21.04.2018 10:15
MFK Chrudim
0:1
(0:1)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2018 10:15
Písek
4:2
(2:0)
Brozany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2018 10:30
Králův Dvůr
0:1
(0:0)
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2018 10:30
Litoměřicko
2:3p
(2:1)
pen 3:4
Benátky nad Jizerou
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
21.04.2018 13:30
Čížová
3:4
(1:3)
Štěchovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2018 17:00
Ústí nad Orlicí
2:1
(2:1)
Domažlice
Více (25)
Detail
Editace
Články (1)
Sestavy (24)
22.04.2018 10:15
Převýšov
1:0
(0:0)
Dobrovice
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
22.04.2018 17:00
Zápy
1:0p
(0:0)
pen 4:3
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2018 17:00
Polaban Nymburk
0:2
(0:0)
Jirny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
28.04.2018 10:15
Vyšehrad
1:3
(0:2)
Zápy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2018 10:15
Loko Vltavín
3:1
(2:1)
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2018 10:30
Benešov
1:0p
(0:0)
pen 4:2
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2018 13:30
Čížová
0:2
(0:1)
Ústí nad Orlicí
Více (24)
Detail
Editace
Články (1)
Sestavy (23)
28.04.2018 17:00
Dobrovice
2:3
(0:2)
Litoměřicko
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
29.04.2018 17:00
Štěchovice
3:1
(1:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2018 17:00
Brozany
4:0
(0:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2018 17:00
Jirny
2:0
(2:0)
Převýšov
Více (1)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (1)
29.04.2018 17:00
Benátky nad Jizerou
3:1
(0:0)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
05.05.2018 10:15
MFK Chrudim
2:0
(1:0)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2018 10:15
Písek
3:0
(2:0)
Čížová
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2018 10:30
Králův Dvůr
1:0
(0:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2018 10:30
Litoměřicko
2:1
(0:0)
Jirny
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
05.05.2018 17:00
Ústí nad Orlicí
0:2
(0:1)
Loko Vltavín
Více (21)
Detail
Editace
Články (1)
Sestavy (20)
05.05.2018 17:00
Domažlice
4:6
(4:4)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.05.2018 10:15
Převýšov
3:1
(2:0)
Brozany
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
06.05.2018 17:00
Zápy
2:0
(2:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.05.2018 17:00
Polaban Nymburk
1:4
(1:2)
Štěchovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27. kolo
12.05.2018 10:15
Písek
1:2
(1:0)
Ústí nad Orlicí
Více (23)
Detail
Editace
Články (1)
Sestavy (22)
12.05.2018 10:15
Vyšehrad
5:4p
(3:2)
pen 2:1
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2018 13:30
Čížová
1:2
(0:2)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2018 17:00
Dobrovice
2:1
(1:1)
Zápy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2018 17:00
Štěchovice
1:2p
(0:1)
pen 3:4
Převýšov
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
13.05.2018 17:00
Brozany
3:1
(2:0)
Litoměřicko
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
13.05.2018 17:00
Jirny
1:2p
(0:0)
pen 2:3
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2018 17:00
Benátky nad Jizerou
3:2p
(1:1)
pen 2:0
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2018 17:00
Benešov
3:2p
(1:1)
pen 11:10
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28. kolo
19.05.2018 10:15
Loko Vltavín
3:2
(0:1)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2018 10:15
MFK Chrudim
3:0
(0:0)
Brozany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2018 10:30
Králův Dvůr
5:1
(2:1)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2018 10:30
Litoměřicko
2:1p
(0:1)
pen 5:4
Štěchovice
Více (1)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (1)
19.05.2018 17:00
Ústí nad Orlicí
1:0p
(0:0)
pen 4:2
Benešov
Více (21)
Detail
Editace
Články (1)
Sestavy (20)
19.05.2018 17:00
Domažlice
5:0
(3:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.05.2018 10:15
Převýšov
3:2p
(2:1)
pen 5:4
Čížová
Více (1)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (1)
20.05.2018 17:00
Zápy
3:0
(1:0)
Jirny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.05.2018 17:00
Polaban Nymburk
0:1p
(0:0)
pen 4:5
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29. kolo
26.05.2018 10:15
Písek
1:0
(0:0)
Převýšov
Více (1)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (1)
26.05.2018 10:15
Vyšehrad
1:2
(1:1)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2018 13:30
Čížová
3:1
(1:0)
Litoměřicko
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
26.05.2018 17:00
Dobrovice
2:0
(1:0)
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2018 17:00
Polaban Nymburk
1:2p
(1:1)
pen 1:3
Ústí nad Orlicí
Více (20)
Detail
Editace
Články (1)
Sestavy (19)
27.05.2018 17:00
Štěchovice
1:3
(1:1)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2018 17:00
Brozany
0:2
(0:0)
Zápy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2018 17:00
Jirny
4:0
(0:0)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2018 17:00
Benátky nad Jizerou
2:3p
(1:2)
pen 3:4
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30. kolo
02.06.2018 10:15
Loko Vltavín
2:1
(1:0)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2018 10:15
MFK Chrudim
8:1
(4:1)
Čížová
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2018 10:30
Králův Dvůr
3:2
(0:2)
Brozany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2018 10:30
Litoměřicko
4:3p
(0:2)
pen 5:4
Písek
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
02.06.2018 17:00
Ústí nad Orlicí
2:1
(1:1)
Vyšehrad
Více (24)
Detail
Editace
Články (1)
Sestavy (23)
02.06.2018 17:00
Domažlice
2:1p
(1:1)
pen 5:3
Jirny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2018 10:15
Převýšov
2:0
(2:0)
Polaban Nymburk
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
03.06.2018 17:00
Benešov
3:1
(1:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2018 17:00
Zápy
3:1
(2:1)
Štěchovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31. kolo
09.06.2018 10:15
Písek
1:2p
(0:1)
pen -1:0
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2018 13:30
Čížová
0:1
(0:1)
Zápy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2018 13:30
Jirny
0:1p
(0:0)
pen 2:4
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2018 15:00
Brozany
1:4
(0:2)
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2018 17:00
Dobrovice
1:3
(0:3)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2018 10:15
Převýšov
1:0
(0:0)
Ústí nad Orlicí
Více (21)
Detail
Editace
Články (1)
Sestavy (20)
10.06.2018 17:00
Polaban Nymburk
0:1p
(0:0)
pen 5:6
Litoměřicko
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
10.06.2018 17:00
Štěchovice
2:0
(1:0)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2018 17:00
Benátky nad Jizerou
2:1p
(0:0)
pen 3:2
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
32. kolo
05.06.2018 17:30
Loko Vltavín
3:2p
(1:2)
pen 4:3
Brozany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.06.2018 18:00
Zápy
1:0
(1:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.06.2018 17:00
Benešov
6:1
(4:1)
Jirny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.06.2018 18:00
Domažlice
7:1
(4:1)
Štěchovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.06.2018 17:00
Vyšehrad
0:1
(0:1)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2018 17:00
Králův Dvůr
6:2
(5:0)
Čížová
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2018 10:15
MFK Chrudim
10:0
(3:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2018 10:30
Litoměřicko
2:1p
(0:0)
pen 5:4
Převýšov
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
16.06.2018 17:00
Ústí nad Orlicí
3:2p
(2:1)
pen 5:3
Benátky nad Jizerou
Více (26)
Detail
Editace
Články (1)
Sestavy (25)
33. kolo
09.05.2018 17:00
Litoměřicko
1:0p
(0:0)
pen 4:3
Ústí nad Orlicí
Více (28)
Detail
Editace
Články (1)
Sestavy (27)
09.05.2018 17:00
Převýšov
4:5p
(2:3)
pen 7:8
MFK Chrudim
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
09.05.2018 17:00
Polaban Nymburk
2:3
(2:0)
Zápy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.05.2018 17:00
Písek
3:0
(1:0)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.05.2018 17:00
Čížová
0:5
(0:4)
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.05.2018 17:00
Štěchovice
1:2p
(1:0)
pen 2:4
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.05.2018 17:00
Brozany
2:1p
(1:1)
pen 5:4
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.05.2018 17:00
Jirny
2:1
(1:1)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.05.2018 17:00
Dobrovice
0:2
(0:1)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
34. kolo
30.05.2018 17:00
Ústí nad Orlicí
3:2
(2:1)
Dobrovice
Více (25)
Detail
Editace
Články (1)
Sestavy (24)
30.05.2018 17:00
Benátky nad Jizerou
1:2
(0:2)
Jirny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.05.2018 17:00
Vyšehrad
1:2
(1:1)
Brozany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.05.2018 17:00
Benešov
3:0
(1:0)
Štěchovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.05.2018 17:00
Loko Vltavín
6:2
(1:2)
Čížová
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.05.2018 17:00
Domažlice
3:0
(1:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.05.2018 17:00
Králův Dvůr
2:1
(1:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.05.2018 17:00
Zápy
0:1
(0:0)
Převýšov
Více (1)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (1)
30.05.2018 17:00
MFK Chrudim
2:1p
(0:1)
pen 4:2
Litoměřicko
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)