KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Česká fotbalová liga baráž o FNL
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2009-2010
Dospělí
4. třída
Hráči
2009-2010
4. třída
Dospělí
Aktuálně
Skupiny
Týmy
Zápasy
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Historie
Hráči
Hráč
Týmy
Z
ZS
S+
S-
G
GP
GV
ŽK
ČK
Miloš Hölzl
Štítary
25
25
0
0
0
0
0
0
0
Roman Šubrt
Štítary
25
25
0
0
3
0
0
1
0
Jaroslav Svoboda
Bělušice
24
24
0
1
15
0
0
2
0
Jiří Pazderec
Kšely
24
24
0
0
20
0
0
0
0
Miloš Havelka
Štítary
24
24
0
1
0
0
0
0
0
Tomáš Říha
Bělušice
24
24
0
0
44
3
0
5
0
Martin Hozman
Kšely
23
22
1
0
4
0
0
0
0
Martin Zavřel
Kořenice
23
23
0
0
0
0
0
0
0
Radek Steklý
Bělušice
23
20
3
7
0
0
0
2
0
Vojtěch Spozdil
Kšely
23
23
0
1
8
0
0
0
0
Zdeněk Červík
Bělušice
23
23
0
2
0
0
0
0
0
Jan Šanda
Bělušice
22
22
0
2
0
0
0
4
1
Jaroslav Říha
Bělušice
22
22
0
2
3
0
0
3
0
Petr Kloboučník
Bělušice
22
22
0
1
0
0
0
1
0
Václav Klepal
Bělušice
22
18
4
13
1
0
0
0
1
Cach
Bělušice
21
8
13
4
6
0
0
0
1
Jaroslav Hampl
Kšely
21
20
1
1
15
2
0
2
1
Martin Křivka
Kšely
21
21
0
0
5
0
0
0
0
Václav Čapek
Bělušice
21
20
1
1
3
0
0
6
1
Lukáš Kopfhammer
Kšely
20
20
0
2
3
0
0
1
0
Michael Jandák
Štítary
20
18
2
6
1
0
0
1
0
Andrej Sivák
Kořenice
19
19
0
0
6
1
0
0
1
Dušan Psutka
Kšely
19
18
1
3
3
0
0
0
0
Michal Malý
Kšely
19
19
0
0
0
0
0
0
0
Pavel Jirák
Štítary
19
19
0
0
1
0
0
0
0
Roman Vatlach
Nebovidy B
19
18
1
0
0
0
0
0
0
Jakub Polák
Štítary
18
18
0
1
5
2
0
1
0
Michal Voith
Horní Kruty
18
18
0
0
30
3
0
0
0
Petr Kopecký
Bělušice
18
4
14
0
5
0
0
1
0
Dan Hutla
Štítary
17
16
1
1
4
0
0
1
0
Eduard Kotlář
Nebovidy B
17
17
0
7
0
0
0
0
0
Jan Hrstka
Kšely
,
Liblice B
17
17
0
0
27
0
0
0
0
Josef st. Kunášek
Štítary
17
16
1
9
1
0
0
1
0
Pavel Šafra
Kšely
17
17
0
0
0
0
0
0
0
Petr Sabo
Bělušice
17
11
6
8
2
0
0
1
0
Jan Pluhař
Nebovidy B
16
4
12
1
1
1
0
0
0
Michal Lepší
Štítary
16
13
3
3
4
0
0
0
0
Miroslav Urbánek
Kořenice
16
16
0
2
0
0
0
3
0
Petr Hejduk
Nebovidy B
16
16
0
0
2
0
0
0
0
Petr Borský
Štítary
15
14
1
2
0
0
0
0
0
Zdeněk Piontek
Nebovidy B
15
13
2
6
2
0
0
1
0
David Sikáček
Kořenice
14
14
0
0
0
0
0
0
0
Jan Mašín
Nebovidy B
14
14
0
1
1
0
0
0
0
Jan Vendl
Kořenice
14
14
0
0
17
0
0
0
0
Jiří Stuchl
Štítary
14
13
1
3
2
0
0
0
0
Lukáš Baroch
Bělušice
14
13
1
3
5
0
0
0
0
Lukáš Kubelka
Žiželice nad Cidlinou
14
14
0
2
31
2
0
0
0
Michal Barták
Bělušice
14
14
0
2
1
0
0
1
0
Michal Kaplan
Kšely
14
14
0
0
0
0
0
0
0
Daniel Rais
Kšely
13
13
0
0
0
0
0
0
0
Ernest Pešta
Kšely
13
13
0
0
3
0
0
0
0
Jaroslav Chrastil
Horní Kruty
13
13
0
0
19
1
0
0
0
Josef Dvořák
Nebovidy B
13
8
5
5
5
0
0
2
0
Martin Mukařovský
Kšely
13
12
1
2
0
0
0
1
0
Radek Štika
Dolní Chvatliny
13
13
0
0
15
0
0
0
0
Jan Hlaváč
Štítary
12
11
1
1
6
0
0
1
0
Marek Benko
Dolní Chvatliny
12
12
0
0
25
1
0
0
0
Radek Ledašil
Kořenice
12
12
0
0
5
0
0
2
1
Štěpán Kunášek
Štítary
12
10
2
2
2
0
0
1
0
Viktor Gráf
Nebovidy B
12
12
0
0
0
0
0
3
1
Martin Honc
Nebovidy B
11
11
0
7
4
2
0
0
0
Oldřich Ryšánek
Nebovidy B
11
6
5
1
0
0
0
1
0
Radek Horčička
Štítary
11
10
1
3
5
0
0
2
1
Radim Dedek
Štítary
11
11
0
0
6
0
0
0
1
Šmejkal
Nová Ves
11
11
0
0
20
0
0
0
0
Borce Nikolovski
Rostoklaty B
10
10
0
0
10
0
0
0
0
Bříza
Ratboř B
10
10
0
0
18
0
0
0
0
Josef Král
Nebovidy B
10
10
0
2
2
0
0
1
0
Lukáš Kořínek
Nebovidy B
10
10
0
1
0
0
0
1
0
Milan Čepela
Bělušice
10
9
1
0
1
0
0
2
0
Vlastimil Pikner
Ždánice
10
10
0
0
13
0
0
0
0
Zdeněk Štika
Dolní Chvatliny
10
10
0
0
9
0
0
0
0
Jan Matoušek
Nebovidy B
9
9
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Fořt
Žiželice nad Cidlinou
9
9
0
0
10
0
0
0
0
Jiří Kučera
Ždánice
9
9
0
0
11
0
0
0
0
Jiří Kuzma
Žiželice nad Cidlinou
9
9
0
1
10
5
0
0
0
Josef ml. Kunášek
Štítary
9
8
1
0
3
0
0
0
0
Martin Trochta
Nebovidy B
9
7
2
0
0
0
0
0
0
Martin Živný
Žiželice nad Cidlinou
9
8
1
0
6
0
0
0
0
Miloslav Šindelář
Volárna
9
9
0
0
21
0
0
0
0
Robert Bobek
Štítary
9
7
2
3
3
1
0
0
0
Vaňouček
Horní Kruty
9
9
0
0
15
0
0
0
0
Jan Tuzar
Žiželice nad Cidlinou
8
8
0
0
2
0
0
0
0
Jaroslav Haviar
Žiželice nad Cidlinou
8
8
0
0
5
0
0
0
0
Lukáš Drábek
Nebovidy B
8
5
3
0
0
0
0
1
0
Martin Babický
Nová Ves
8
8
0
0
14
0
0
0
0
Michal Blažejovský
Štítary
8
3
5
0
0
0
0
0
0
Miroslav Vejdělek
Dolní Chvatliny
8
8
0
0
5
0
0
0
0
Ondřej Hůlka
Žiželice nad Cidlinou
8
8
0
0
4
0
0
0
0
Pavel Skočdopole
Dolní Chvatliny
8
8
0
0
6
0
0
0
0
Petr Federle
Ratenice
8
8
0
0
12
0
0
0
0
Petr Morávek
Bělušice
8
0
8
0
0
0
0
0
0
Radek Rejfek
Bělušice
8
8
0
6
0
0
0
0
0
Stanislav Francl
Horní Kruty
8
8
0
0
10
0
0
0
0
Tomáš Šedivý
Volárna
8
8
0
0
11
0
0
0
0
Aleš Kanina
Ždánice
7
7
0
0
12
0
0
0
0
David Müllner
Nebovidy B
7
7
0
4
8
0
0
2
0
Jan Šurina
Liblice B
7
7
0
0
9
0
0
0
0
Jaroslav Jenšík
Ratenice
7
7
0
0
13
0
0
0
0
Jiří Bubník
Liblice B
7
7
0
0
7
0
0
0
0
Josef Karásek
Němčice
7
7
0
0
11
0
0
0
0
Martin Bednařík
Dolní Chvatliny
7
7
0
1
6
0
1
0
0
Pavel Kos
Nebovidy B
7
7
0
1
2
0
0
0
0
Tomáš Borovička
Horní Kruty
7
7
0
0
9
0
0
0
0
Tomáš Kozelka
Nebovidy B
7
6
1
3
0
0
0
0
0
Zdeněk Vychodil
Svojšice
7
7
0
0
13
0
0
0
0
Jan Vlk
Liblice B
6
6
0
0
6
0
0
0
0
Jaroslav Hoření
Dolní Chvatliny
6
6
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Heřmánek
Štítary
6
4
2
0
0
0
0
1
0
Jiří Pecka
Nebovidy B
6
6
0
2
1
0
0
0
0
Josef Jeřábek
Velké Chvalovice
6
6
0
0
7
0
0
0
0
Ladislav Nezbeda
Dolní Chvatliny
6
6
0
1
2
0
0
0
0
Marek Vaško
Dolní Chvatliny
6
3
3
0
2
0
0
0
0
Mathieu Divine
Dolní Chvatliny
6
6
0
0
1
0
0
0
0
Michal Janata
Žiželice nad Cidlinou
6
6
0
1
1
0
0
0
0
Michal Midloch
Žiželice nad Cidlinou
6
6
0
0
2
0
0
0
0
Miroslav Březina
Nová Ves
6
6
0
0
7
0
0
0
0
Ondřej Diviš
Horní Kruty
6
6
0
0
10
0
0
0
0
Pavel Mikeš
Nebovidy B
6
5
1
1
1
0
0
0
0
Sašo Belovski
Rostoklaty B
6
6
0
0
6
0
0
0
0
Stanislav Nezavdal
Kšely
6
4
2
0
0
0
0
0
0
Tomáš Kratochvíl
Ratboř B
6
6
0
0
9
0
0
0
0
Tomáš Skřivánek
Dolní Chvatliny
6
6
0
1
5
0
0
0
0
Tomáš Svoboda
Štítary
6
3
3
1
0
0
0
0
0
Václav Votava
Ždánice
6
6
0
0
7
0
0
0
0
David Vendl
Kořenice
5
4
1
0
0
0
0
0
0
Holeček
Nová Ves
5
5
0
0
6
0
0
0
0
Jan Dřízhal
Chotutice
5
5
0
0
5
0
0
0
0
Jindřich Kocourek
Ratboř B
5
5
0
0
5
0
0
0
0
Jiří Sedláček
Horní Kruty
5
5
0
0
6
0
0
0
0
Ladislav Kruliš
Ratboř B
5
5
0
0
9
0
0
0
0
Linhart
Nová Ves
5
5
0
0
9
0
0
0
0
Lukáš Luťha
Volárna
5
5
0
0
6
0
0
0
0
Martin Vaško
Dolní Chvatliny
5
5
0
5
4
0
0
0
0
Patrik Schubert
Žiželice nad Cidlinou
5
5
0
0
0
0
0
0
0
Pavel Janský
Tuklaty B
5
5
0
0
8
0
0
0
0
Pavel Zahradníček
Dolní Chvatliny
5
5
0
0
3
0
0
0
0
Blažek
Ratboř B
4
4
0
0
5
0
0
0
0
David Smolík
Ždánice
4
4
0
0
6
0
0
0
0
David Vašků
Svojšice B
4
4
0
1
1
0
0
0
0
Dohanič
Volárna
4
4
0
0
6
0
0
0
0
Dohanič
Svojšice
4
4
0
0
3
0
0
0
0
Dominik Binder
Tuklaty B
4
4
0
0
6
0
0
0
0
Dominik Hradecký
Žiželice nad Cidlinou
4
4
0
0
0
0
0
0
0
Fanda Suchánek
Němčice
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Jiří Zelenka
Nebovidy B
4
4
0
1
0
0
0
0
0
Josef Danko
Tuklaty B
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Klepiš
Ovčáry B
4
4
0
0
8
0
0
0
0
Libor Vokáček
Dolní Chvatliny
4
4
0
0
0
0
0
0
0
Lubomír Šmejkal
Svojšice
4
4
0
0
3
0
0
0
0
Lukáš Barták
Kořenice
4
4
0
1
4
0
0
0
0
Lukáš Martinec
Tuklaty B
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Martin Bendák
Nová Ves
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Martin Novák
Kořenice
4
4
0
0
2
0
0
0
0
Martin Scheder
Nebovidy B
4
3
1
1
1
0
0
0
0
Martin Vaněk
Liblice B
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Michal Břichnáč
Chotutice
4
4
0
0
3
0
0
0
0
Michal Novotný
Kořenice
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Michal Polanecký
Svojšice B
4
4
0
0
0
0
0
0
0
Michal Šolín
Kšely
4
1
3
0
0
0
0
1
0
Michal Vlček
Horní Kruty
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Milan Bylina
Nebovidy B
4
1
3
0
0
0
0
0
0
Miloš Starý
Svojšice B
4
4
0
0
0
0
0
0
0
Pavel Tichomirov
Svojšice B
4
4
0
0
0
0
0
0
0
Peter Capalka
Žiželice nad Cidlinou
4
4
0
0
0
0
0
0
0
Petr Fischer
Rostoklaty B
4
4
0
0
6
0
0
0
0
Petr Štěrba
Nebovidy B
4
1
3
1
0
0
0
0
0
Petr Vokřál
Němčice
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Poula
Nová Ves
4
4
0
0
4
0
0
0
0
P. Šmejkal
Svojšice
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Radek Ostrý
Ždánice
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Radoslav Erhart
Svojšice B
4
4
0
0
5
2
0
0
0
Roman Kadečka
Nová Ves
4
4
0
0
6
0
0
0
0
Skokan
Nová Ves
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Tomáš Urban
Štítary
4
2
2
1
0
0
0
0
0
Trumpus
Nová Ves
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Tuček
Ovčáry B
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Váňa
Svojšice
4
4
0
0
3
0
0
0
0
Vladimír Procházka
Tuklaty B
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Velké Chvalovice
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Flos
Ovčáry B
3
2
0
0
2
0
0
0
0
František Moravec
Horní Kruty
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Jakub Malcher
Kořenice
3
3
0
0
1
0
0
0
0
Jan Němec
Kořenice
3
2
1
0
1
0
0
0
0
Jan Sadlik
Horní Kruty
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Jaroslav Hrdina
Svojšice B
3
3
0
0
0
0
0
0
0
Jiří Dvořák
Cerhenice B
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Jiří Hansl
Žiželice nad Cidlinou
3
1
2
0
0
0
0
0
0
Jiří Konrád
Velké Chvalovice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Josef Danko st.
Tuklaty B
3
3
0
0
5
0
0
0
0
Josef Lanc
Svojšice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Josef Levic
Svojšice B
3
3
0
0
0
0
0
0
0
Josef Machan ml.
Ovčáry B
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Josef Notek
Svojšice B
3
2
1
0
0
0
0
0
0
Kubíček
Ovčáry B
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Libor Kulíšek
Ždánice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Lukáš Chalupník
Cerhenice B
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Lukáš Lauber
Tuklaty B
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Martínek
Ratenice
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Martin Kratochvíl
Svojšice
3
3
0
0
0
0
0
0
0
Men
Němčice
3
3
0
0
5
0
0
0
0
Michal Kunc
Svojšice B
3
3
0
1
0
0
0
0
0
Michal Schrötter
Vrbová Lhota B
3
2
1
0
1
0
0
0
0
Milan Vacek
Němčice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Miroslav Polanecký
Svojšice B
3
2
1
0
0
0
0
0
0
Pavel Blecha
Vrbová Lhota B
3
3
0
0
1
0
0
0
0
Pavel Kurka
Velké Chvalovice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Pavel Mazur
Tuklaty B
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Pavel Paleček
Jestřabí Lhota B
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Petr Kozel
Dolní Chvatliny
3
3
0
0
1
0
0
0
0
P. Kotraba
Ždánice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Radek Patočka
Jestřabí Lhota B
3
3
0
0
6
0
0
0
0
Radek Pelikán
Volárna
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Radek Štěpán
Ždánice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Roman Mencl
Kšely
3
2
1
2
0
0
0
1
0
Roman Miška
Nebovidy B
3
2
1
1
2
0
0
0
0
Roman Stehlík
Žiželice nad Cidlinou
3
2
1
0
0
0
0
0
0
Roman Trpálek
Liblice B
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Stanislav Novotný
Rostoklaty B
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Stanislav Odl
Nebovidy B
3
2
1
2
1
0
0
1
0
Tomáš Lanc
Cerhenice B
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Tomáš Němec
Rostoklaty B
3
3
0
0
5
0
0
0
0
Václav Kuchař
Svojšice B
3
3
0
0
0
0
0
0
0
Vhan-Trahn
Ovčáry B
3
3
0
0
5
0
0
0
0
Viktor Souček
Ratboř B
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Vojta
Velké Chvalovice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Volenec
Nová Ves
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Vosecký
Chotutice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Zdeněk Hoření
Dolní Chvatliny
3
0
3
0
0
0
0
0
0
Adam Přibyl
Nebovidy B
2
1
1
0
0
0
0
0
0
Aleš Týma
Jestřabí Lhota B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Antonín Kotraba
Ždánice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Borovička
Bělušice
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Černý st.
Svojšice B
2
2
0
0
0
0
0
0
0
Červinka
Svojšice
2
2
0
0
5
0
0
0
0
David Kratochvíl
Dolní Chvatliny
2
2
0
0
2
0
0
0
0
David Krupička
Kořenice
2
1
0
0
0
0
0
0
0
David Marek
Krakovany B
2
2
0
0
2
1
0
0
0
Dušan Hrabal
Chotutice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Ernest Czomor
Kšely
2
1
1
1
0
0
0
0
0
F. Bubník
Liblice B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Guiban
Svojšice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Heinz
Svojšice
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Hora
Ratenice
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Horký
Ratenice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Ivo Smoleňák
Rostoklaty B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Janeba
Chotutice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jan Hába
Tuchoraz B
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Jan Marval
Cerhenice B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jan Smolík
Volárna
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jan Veselý
Tuchoraz B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jaroslav Švanda
Volárna
2
2
0
0
1
0
0
0
1
Jiří Jirousek
Žiželice nad Cidlinou
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jiří Maryška
Kšely
2
2
0
1
0
0
0
0
0
Jiří Oberreiter
Krakovany B
2
2
0
0
0
0
0
1
0
Jiří Šrail
Rostoklaty B
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Josef Machaan st
Ovčáry B
2
2
0
0
6
0
0
0
0
Josef Rabenseifer
Velké Chvalovice
2
2
0
0
5
0
0
0
0
Josef Robovský
Krakovany B
2
2
0
0
1
0
0
0
0
Karel Vácha
Štítary
2
1
1
0
1
0
0
0
0
Kozák
Liblice B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Krutský
Chotutice
2
2
0
0
3
0
1
0
0
Ladislav Kubelka
Rostoklaty B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Luboš Hála
Němčice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Luboš Křeček
Vrbová Lhota B
2
2
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Flígr
Nová Ves
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Lukáš Kubín
Vrbová Lhota B
2
2
0
0
0
0
0
0
0
Lukáš Mučka
Tuchoraz B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Lukáš Seifert
Vrbová Lhota B
2
2
0
0
0
0
0
0
0
Lukáš Strnad
Kořenice
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Malínek
Jestřabí Lhota B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Marian Dobromysl
Vrbová Lhota B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Martin Březina
Štítary
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Martin Čábelka
Ratenice
2
2
0
0
1
0
0
0
0
Martínek
Ždánice
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Martin Jeřábek
Velké Chvalovice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Martin Kopecký
Ovčáry B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Martin Michálek
Chotutice
2
2
0
0
1
0
0
0
0
Martin Novotný
Cerhenice B
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Michal Konrád
Velké Chvalovice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Michal Lauber
Tuklaty B
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Michal Souček
Dobřichov B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Michal Vlček
Nebovidy B
2
2
0
0
1
0
0
0
0
Milan Břečka
Liblice B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Miroslav Dudzík
Křečhoř
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Miroslav Hnátek
Vrbová Lhota B
2
2
0
0
0
0
0
0
0
Miroslav Petržela
Cerhenice B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Novák
Velké Chvalovice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Ondřej Pakandl
Rostoklaty B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Pavel Horníček
Vrbová Lhota B
2
2
0
0
0
0
0
1
0
Pavel Hovorka
Dobřichov B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Pavel Kozák ml.
Dobřichov B
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Pavel Rollo
Liblice B
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Petr Hönigsfeld
Tuklaty B
2
2
0
0
4
0
0
0
0
Petr Kuchař
Křečhoř
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Petr Semirád
Svojšice B
2
1
1
0
0
0
0
0
0
Petr Vilím
Chotutice
2
2
0
0
1
0
0
0
0
Roman Kovařík
Křečhoř
2
2
0
0
4
0
0
0
0
Sixta
Jestřabí Lhota B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Švrčula
Vrbová Lhota B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Tomáš Hartman
Volárna
2
2
0
0
4
0
0
0
0
Tomáš Mikovec
Velké Chvalovice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Tomáš Nouzák
Liblice B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Tomáš Tobiáš
Štítary
2
0
2
0
1
0
0
1
0
Tomáš Veselý
Ždánice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Tonda Turek
Kšely
2
1
1
0
0
0
0
1
0
Václav Malý
Němčice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Václav Řehák
Chotutice
2
2
0
0
1
0
0
0
0
Vít Svoboda
Volárna
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Vladimír Hloucal
Volárna
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Vladimír Klouda
Vrbová Lhota B
2
2
0
0
1
0
0
1
0
Vladimír Petránek
Dolní Chvatliny
2
1
1
0
1
0
0
0
0
Vlastimil Novotný
Krakovany B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Zdeněk Patočka
Jestřabí Lhota B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Dobřichov B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Abraham Magallón
Vrbová Lhota B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Adámek
Ovčáry B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Adam Vosecký
Tuchoraz B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Aleš Mráz
Vrbová Lhota B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Aleš Siňor
Chotutice
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Antonín Kubín
Vrbová Lhota B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Bohuňovský
Ratboř B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Bohuslav Machurka
Ovčáry B
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Břetislav Mojžíš
Krakovany B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Břicháč
Chotutice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Bronislav Vorlický
Kšely
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Dan Dobiáš
Dobřichov B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Daniel Kovanda
Cerhenice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Daniel Lauber
Tuklaty B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Daniel Sobotka
Liblice B
1
1
0
0
7
0
0
0
0
David Hovorka
Dobřichov B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
David Pazderka
Cerhenice B
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Fišera
Ždánice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Gembiczký
Ratboř B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Havelka
Ratenice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Honza Gráf
Ohaře
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Howard
Ratboř B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Illias Nastis
Krakovany B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Ivan Poula
Ratenice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jakub Nekolný
Rostoklaty B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jakub Vojtíšek
Krakovany B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Jan Ledašil
Kořenice
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Jan Malina
Krakovany B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Mikeš
Štítary
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Jan Špinka
Krakovany B
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Jan Stárek
Ždánice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Strnad
Rostoklaty B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Žert
Cerhenice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jaroš
Ratenice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jaroš
Svojšice B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Jaroslav Hloušek
Krakovany B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jaroslav Kubeš
Volárna
1
1
0
0
0
0
0
0
1
Jaroslav Pokorný
Lošany
1
1
0
0
4
0
0
0
0
Jelínek
Lošany
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Balog
Tuklaty B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Holas
Žiželice nad Cidlinou
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Jiří Janek
Němčice
1
1
0
0
3
0
0
0
0
Jiří Ježek
Dobřichov B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Kovačka
Liblice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Lazar
Chotutice
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Jiří Muller
Vrbová Lhota B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Jiří Pluhař
Nebovidy B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Jiří Psutka
Liblice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Vanta
Bečváry B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Veselý
Žiželice nad Cidlinou
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Jiří Vondráček
Tuklaty B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
J. Novotný
Ždánice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Josef Benc
Ratboř B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Josef Danko ml.
Tuklaty B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Josef Flok
Krakovany B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Josef Greguš
Tuklaty B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Josef Jušta
Krakovany B
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Josef Mašinda
Horní Kruty
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Josef Robovský
Němčice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Josef Tichý
Ovčáry B
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Josef Vodička
Krakovany B
1
1
0
1
0
0
0
0
0
Josef Zdeněk
Ratboř B
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Josue Cárdenas Mamani
Vrbová Lhota B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
J. Skokan
Němčice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Karel Chlumský
Cerhenice B
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Karel Hrubeš
Chotutice
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Karel Kozdera
Štítary
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Karlík
Kšely
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Klabzuba
Svojšice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Kobliha
Cerhenice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Kodym
Ratboř B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Krupka
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
3
0
0
0
0
K. Souček
Dobřichov B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Kubelka
Svojšice
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Lang
Ovčáry B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Libor Cenigr
Rostoklaty B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
L. Novák
Vrbová Lhota B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Louda
Štítary
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Luboš Kováč
Tuklaty B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Luděk Kubásek
Bečváry B
1
1
0
0
3
0
0
0
0
Lukáš
Velké Chvalovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Holub
Ždánice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Kahoun
Konárovice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Neruda
Krakovany B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Marek Hrubeš
Chotutice
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Marek Kolčiter
Horní Kruty
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Marek Šimáček
Vrbová Lhota B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Marek Skořepa
Štítary
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Martin Chroust
Kořenice
1
0
1
0
1
0
0
0
0
Martin Kout
Křečhoř
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Meloun
Dolní Chvatliny
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Novák
Velké Chvalovice
1
1
0
0
3
0
0
0
0
Martin Pecka
Rostoklaty B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Řehák
Vrbová Lhota B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Šára
Vrbová Lhota B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Martin Schrötter
Vrbová Lhota B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Semenec
Krakovany B
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Martin Šimonek
Horní Kruty
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Martin Soukup
Nebovidy B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Martin Včelák
Tuklaty B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Matěj Přibyl
Nebovidy B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Meszároš
Ratboř B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Michal Kesner
Bečváry B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Michal Kuntoš
Lošany
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Michal Pluhař
Nebovidy B
1
1
0
0
1
0
0
1
0
Michal Prejza
Vrbová Lhota B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Michal Vojtík
Žiželice nad Cidlinou
1
1
0
2
2
0
0
0
0
Milan Burda
Nebovidy B
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Milan Levčík
Křečhoř
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Milan Pavlík
Sendražice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Milan Rak
Štítary
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Milan Šudy
Svojšice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Miloslav Dusek
Cerhenice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Miloslav Klička
Ohaře
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Miroslav Dlouhý
Žiželice nad Cidlinou
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Miroslav Kadeřábek
Tuchoraz B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Miroslav Němec
Rostoklaty B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Morávek
Ohaře
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Ondřej Kapr
Vrbová Lhota B
1
1
0
1
0
0
0
0
0
Patočka
Konárovice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Patrik Šulc
Tuchoraz B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Pavel Dvořák
Chotutice
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Pavel Hruška
Liblice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Pavel Krejčí
Ždánice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Pavel Němec
Velké Chvalovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Pavel Pěkný
Kořenice
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Pavel Svoboda
Ratenice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Pavel Wolfram st.
Volárna
1
1
0
0
1
0
0
0
0
P. Bašta
Ratenice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Pecka
Nová Ves
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Černý ml.
Svojšice B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Petr Jambor
Tuchoraz B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Kadeřábek
Tuchoraz B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Mikita
Ovčáry B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Nekolný
Tuchoraz B
1
1
0
0
3
0
0
0
0
Petr Růžička
Cerhenice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Skořepa
Nebovidy B
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Petr Slabina st.
Chotutice
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Pojikar
Ratenice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Polák
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
3
0
0
0
0
Polák
Ratenice
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Procházka
Tři Dvory B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
P. Týma
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Radek Jaroš
Dolní Chvatliny
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Radek Krásný
Bečváry B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Radek Lanc
Liblice B
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Radek Lauber
Tuklaty B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Radek Roček
Nebovidy B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Radek Šimák
Vrbová Lhota B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Řezníček
Svojšice B
1
1
0
1
0
0
0
0
0
Robert Schovanec
Liblice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Roman Batela
Kšely
1
1
0
0
1
1
0
0
0
Rusnák
Svojšice B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Slezák
Lošany
1
1
0
0
3
0
0
0
0
Štěpán Hůlka
Žiželice nad Cidlinou
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Stolen
Nová Ves
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Teplý
Nová Ves
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Bubeník
Krakovany B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Černý
Tuchoraz B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Novák
Tuchoraz B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Ryzák
Cerhenice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Smrkovský
Dolní Chvatliny
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vacek
Volárna
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Václav Daněk
Vrbová Lhota B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Václav Horák
Krakovany B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Václav Klepal st
Bělušice
1
1
0
1
0
0
0
0
0
Václav Němec
Velké Chvalovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Václav Schnurifeil
Chotutice
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Václav Seifert
Cerhenice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vančura
Ratboř B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vladimír Hons
Dolní Chvatliny
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Zach
Velké Chvalovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Zděnek Votava
Ovčáry B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Z. Hampl
Kšely
1
1
0
0
1
0
0
0
0