KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Česká fotbalová liga baráž o FNL
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Tomáš Kozel
Statistiky
Tomáš Kozel
Profil
Statistiky - Střídaný
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
16.03.2008
Kutná Hora
Doma
Brandýs nad Labem
Dospělí
1. A třída B
Výhra
4:1 (2:0)
1
2.
27.04.2008
Kutná Hora
Doma
Vlašim B
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:0 (1:0)
1
3.
10.08.2008
Kutná Hora
Doma
Sokoleč
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:4 (0:2)
1
4.
24.08.2008
Kutná Hora
Doma
Čejetice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:0 (2:0)
1
5.
07.09.2008
Kutná Hora
Doma
Uhlířské Janovice
Dospělí
1. A třída B
Remíza
0:0 (0:0)
1
6.
21.09.2008
Kutná Hora
Doma
Polepy
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:0 (0:0)
1
7.
27.09.2008
Kutná Hora
Venku
Chocerady
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:1 (1:0)
1
8.
05.10.2008
Kutná Hora
Doma
Rožďalovice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:0 (1:0)
1
9.
11.10.2008
Kutná Hora
Doma
Kouřim
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:3 (1:1)
1
10.
26.10.2008
Kutná Hora
Doma
Bakov nad Jizerou
Dospělí
1. A třída B
Výhra
5:0 (0:0)
1
11.
03.05.2009
Kutná Hora
Doma
Chocerady
Dospělí
1. A třída B
Výhra
10:0 (4:0)
1
12.
09.08.2009
Kutná Hora
Doma
Zeleneč
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:1 (0:0)
1
13.
15.08.2009
Kutná Hora
Venku
Bakov nad Jizerou
Dospělí
1. A třída B
Prohra
3:0 (0:0)
1
14.
06.09.2009
Kutná Hora
Doma
Rejšice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:1 (0:0)
1
15.
20.09.2009
Kutná Hora
Doma
Brandýs-Boleslav B
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:0 (2:0)
1
16.
18.10.2009
Kutná Hora
Doma
Červené Pečky
Dospělí
1. A třída B
Výhra
5:1 (4:0)
1
17.
25.10.2009
Kutná Hora
Doma
Kouřim
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:1 (0:1)
1
18.
01.11.2009
Kutná Hora
Venku
Rožďalovice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
0:3 (0:1)
1
19.
21.03.2010
Kutná Hora
Doma
Bakov nad Jizerou
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:1 (1:0)
1
20.
04.04.2010
Kutná Hora
Doma
Jílové
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:0 (0:0)
1
21.
18.04.2010
Kutná Hora
Doma
Mnichovo Hradiště
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:0 (1:0)
1
22.
24.04.2010
Kutná Hora
Venku
Brandýs-Boleslav B
Dospělí
1. A třída B
Prohra
4:1 (0:0)
1
23.
02.05.2010
Kutná Hora
Doma
Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:1 (2:0)
1
24.
08.05.2010
Kutná Hora
Venku
Uhlířské Janovice
Dospělí
1. A třída B
Remíza
1:1 (0:1)
1
25.
16.05.2010
Kutná Hora
Doma
Čáslav B
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:0 (1:0)
1
26.
23.05.2010
Kutná Hora
Venku
Červené Pečky
Dospělí
1. A třída B
Prohra
3:2 (2:1)
1
27.
26.05.2010
Kutná Hora
Venku
Zeleneč
Dospělí
1. A třída B
Výhra
0:1 (0:1)
1
28.
30.05.2010
Kutná Hora
Venku
Kouřim
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:2 (0:1)
1
29.
19.06.2010
Kutná Hora
Doma
Pyšely
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:1 (1:0)
1
30.
12.09.2010
Kutná Hora
Venku
Zápy
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
2:0 (0:0)
1
31.
19.09.2010
Kutná Hora
Doma
Český Brod
Dospělí
Oblastní přebor
Remíza
2:2 (1:1)
1
32.
09.10.2010
Kutná Hora
Venku
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
3:5 (0:3)
1
33.
17.10.2010
Kutná Hora
Doma
Neratovice
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
0:2 (0:1)
1
34.
13.11.2010
Kutná Hora
Venku
Brandýs-Boleslav
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
3:0 (1:0)
1
35.
26.03.2011
Kutná Hora
Venku
Č. L. Beroun
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
2:1 (1:0)
1
36.
01.05.2011
Kutná Hora
Doma
Nové Strašecí
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
1:2 (0:1)
1
37.
08.05.2011
Kutná Hora
Venku
Čáslav B
Dospělí
Oblastní přebor
Remíza
2:2 (0:1)
1
38.
05.06.2011
Kutná Hora
Doma
SK Rakovník
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
4:1 (2:0)
1
39.
11.06.2011
Kutná Hora
Venku
Hradištko
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
0:4 (0:1)
1
40.
14.08.2011
Kutná Hora
Doma
Dobrovice
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
3:1 (1:1)
1
41.
09.10.2011
Kutná Hora
Doma
Libiš
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
1:0 (1:0)
1
42.
16.10.2011
Kutná Hora
Venku
Mnichovo Hradiště
Dospělí
Oblastní přebor
Remíza
2:2 (0:0)
1
43.
13.11.2011
Kutná Hora
Doma
Polaban Nymburk
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
3:0 (1:0)
1
44.
19.11.2011
Kutná Hora
Venku
Nové Strašecí
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
0:1 (0:1)
1
45.
24.03.2012
Kutná Hora
Venku
Dobřichovice
Dospělí
Oblastní přebor
Remíza
0:0 (0:0)
1
46.
01.04.2012
Kutná Hora
Doma
Úvaly
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
5:0 (2:0)
1
47.
08.04.2012
Kutná Hora
Venku
Sedlčany
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
1:2 (0:0)
1
48.
15.04.2012
Kutná Hora
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
4:0 (1:0)
1
49.
21.04.2012
Kutná Hora
Venku
Louňovice
Dospělí
Oblastní přebor
Remíza
0:0 (0:0)
1
50.
29.04.2012
Kutná Hora
Doma
Český Brod
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
0:3 (0:2)
1
51.
05.05.2012
Kutná Hora
Venku
Libiš
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
0:1 (0:0)
1
52.
19.05.2012
Kutná Hora
Venku
Č. L. Beroun
Dospělí
Oblastní přebor
Remíza
1:1 (0:1)
1
53.
27.05.2012
Kutná Hora
Doma
Tatran Rakovník
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
2:1 (2:1)
1
54.
10.06.2012
Kutná Hora
Venku
Polaban Nymburk
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
3:2 (2:1)
1
55.
16.06.2012
Kutná Hora
Doma
Nové Strašecí
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
5:1 (2:1)
1
56.
01.09.2012
Kutná Hora
Venku
Jirny
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (2:0)
1
57.
16.09.2012
Kutná Hora
Venku
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra
3:1 (0:1)
1
58.
23.09.2012
Kutná Hora
Doma
Mšeno-Jablonec
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (1:0)
1
59.
30.09.2012
Kutná Hora
Venku
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:0)
1
60.
07.10.2012
Kutná Hora
Doma
Ústí nad Orlicí
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (1:0)
1
61.
14.10.2012
Kutná Hora
Doma
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
5:1 (1:1)
1
62.
11.11.2012
Kutná Hora
Doma
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (1:1)
1
63.
31.03.2013
Kutná Hora
Doma
Jirny
Dospělí
Divize C
Prohra
0:3 (0:1)
1
64.
10.04.2013
Kutná Hora
Venku
Letohrad
Dospělí
Divize C
Remíza
3:3 (1:1)
1
65.
14.04.2013
Kutná Hora
Doma
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (2:0)
1
66.
15.06.2013
Kutná Hora
Doma
Semily
Dospělí
Divize C
Výhra
4:1 (2:1)
1