KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Česká fotbalová liga baráž o FNL
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Pavel Růžička
Statistiky
Pavel Růžička
Profil
Statistiky - Zápasy
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
04.08.2007
Kutná Hora
Venku
Brandýs nad Labem
Dospělí
1. A třída B
Remíza
2:2 (0:2)
1
2.
10.08.2008
Kutná Hora
Doma
Sokoleč
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:4 (0:2)
1
3.
17.08.2008
Kutná Hora
Venku
Zeleneč
Dospělí
1. A třída B
Prohra
3:2 (1:1)
1
4.
24.08.2008
Kutná Hora
Doma
Čejetice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:0 (2:0)
1
5.
31.08.2008
Kutná Hora
Venku
Neratovice
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:0 (0:0)
1
6.
07.09.2008
Kutná Hora
Doma
Uhlířské Janovice
Dospělí
1. A třída B
Remíza
0:0 (0:0)
1
7.
13.09.2008
Kutná Hora
Venku
Brandýs nad Labem
Dospělí
1. A třída B
Remíza
3:3 (2:1)
1
8.
21.09.2008
Kutná Hora
Doma
Polepy
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:0 (0:0)
1
9.
27.09.2008
Kutná Hora
Venku
Chocerady
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:1 (1:0)
1
10.
05.10.2008
Kutná Hora
Doma
Rožďalovice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:0 (1:0)
1
11.
11.10.2008
Kutná Hora
Doma
Kouřim
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:3 (1:1)
1
12.
19.10.2008
Kutná Hora
Venku
Mnichovo Hradiště
Dospělí
1. A třída B
Remíza
0:0 (0:0)
1
13.
26.10.2008
Kutná Hora
Doma
Bakov nad Jizerou
Dospělí
1. A třída B
Výhra
5:0 (0:0)
1
14.
02.11.2008
Kutná Hora
Venku
Čáslav B
Dospělí
1. A třída B
Výhra
0:1 (0:1)
1
15.
09.11.2008
Kutná Hora
Doma
Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:2 (0:1)
1
16.
15.11.2008
Kutná Hora
Venku
Zásmuky
Dospělí
1. A třída B
Prohra
6:2 (2:0)
1
17.
15.03.2009
Kutná Hora
Venku
Sokoleč
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:0 (0:0)
1
18.
22.03.2009
Kutná Hora
Doma
Zeleneč
Dospělí
1. A třída B
Výhra
5:0 (4:0)
1
19.
28.03.2009
Kutná Hora
Venku
Čejetice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
0:6 (0:1)
1
20.
05.04.2009
Kutná Hora
Doma
Neratovice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:0 (1:0)
1
21.
11.04.2009
Kutná Hora
Venku
Uhlířské Janovice
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:1 (0:0)
1
22.
19.04.2009
Kutná Hora
Doma
Brandýs nad Labem
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:1 (0:1)
1
23.
25.04.2009
Kutná Hora
Venku
Polepy
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:0 (0:0)
1
24.
03.05.2009
Kutná Hora
Doma
Chocerady
Dospělí
1. A třída B
Výhra
10:0 (4:0)
1
25.
09.05.2009
Kutná Hora
Venku
Rožďalovice
Dospělí
1. A třída B
Remíza
2:2 (1:1)
1
26.
17.05.2009
Kutná Hora
Venku
Kouřim
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:3 (1:1)
1
27.
24.05.2009
Kutná Hora
Doma
Mnichovo Hradiště
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:2 (0:1)
1
28.
30.05.2009
Kutná Hora
Venku
Bakov nad Jizerou
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:1 (0:1)
1
29.
07.06.2009
Kutná Hora
Doma
Čáslav B
Dospělí
1. A třída B
Remíza
2:2 (2:0)
1
30.
20.06.2009
Kutná Hora
Doma
Zásmuky
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:1 (0:1)
1
31.
09.08.2009
Kutná Hora
Doma
Zeleneč
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:1 (0:0)
1
32.
15.08.2009
Kutná Hora
Venku
Bakov nad Jizerou
Dospělí
1. A třída B
Prohra
3:0 (0:0)
1
33.
23.08.2009
Kutná Hora
Doma
Týnec nad Sázavou
Dospělí
1. A třída B
Výhra
4:2 (2:2)
1
34.
29.08.2009
Kutná Hora
Venku
Jílové
Dospělí
1. A třída B
Prohra
4:0 (2:0)
1
35.
06.09.2009
Kutná Hora
Doma
Rejšice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:1 (0:0)
1
36.
13.09.2009
Kutná Hora
Venku
Mnichovo Hradiště
Dospělí
1. A třída B
Prohra
4:3 (3:2)
1
37.
20.09.2009
Kutná Hora
Doma
Brandýs-Boleslav B
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:0 (2:0)
1
38.
26.09.2009
Kutná Hora
Venku
Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Remíza
2:2 (0:1)
1
39.
04.10.2009
Kutná Hora
Doma
Uhlířské Janovice
Dospělí
1. A třída B
Remíza
0:0 (0:0)
1
40.
11.10.2009
Kutná Hora
Venku
Čáslav B
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:0 (0:0)
1
41.
18.10.2009
Kutná Hora
Doma
Červené Pečky
Dospělí
1. A třída B
Výhra
5:1 (4:0)
1
42.
25.10.2009
Kutná Hora
Doma
Kouřim
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:1 (0:1)
1
43.
01.11.2009
Kutná Hora
Venku
Rožďalovice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
0:3 (0:1)
1
44.
08.11.2009
Kutná Hora
Doma
Zásmuky
Dospělí
1. A třída B
Výhra
4:0 (0:0)
1
45.
14.11.2009
Kutná Hora
Venku
Pyšely
Dospělí
1. A třída B
Remíza
0:0 (0:0)
1
46.
21.03.2010
Kutná Hora
Doma
Bakov nad Jizerou
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:1 (1:0)
1
47.
27.03.2010
Kutná Hora
Venku
Týnec nad Sázavou
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:2 (0:0)
1
48.
04.04.2010
Kutná Hora
Doma
Jílové
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:0 (0:0)
1
49.
10.04.2010
Kutná Hora
Venku
Rejšice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:5 (1:3)
1
50.
18.04.2010
Kutná Hora
Doma
Mnichovo Hradiště
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:0 (1:0)
1
51.
24.04.2010
Kutná Hora
Venku
Brandýs-Boleslav B
Dospělí
1. A třída B
Prohra
4:1 (0:0)
1
52.
02.05.2010
Kutná Hora
Doma
Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:1 (2:0)
1
53.
08.05.2010
Kutná Hora
Venku
Uhlířské Janovice
Dospělí
1. A třída B
Remíza
1:1 (0:1)
1
54.
16.05.2010
Kutná Hora
Doma
Čáslav B
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:0 (1:0)
1
55.
23.05.2010
Kutná Hora
Venku
Červené Pečky
Dospělí
1. A třída B
Prohra
3:2 (2:1)
1
56.
26.05.2010
Kutná Hora
Venku
Zeleneč
Dospělí
1. A třída B
Výhra
0:1 (0:1)
1
57.
30.05.2010
Kutná Hora
Venku
Kouřim
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:2 (0:1)
1
58.
06.06.2010
Kutná Hora
Doma
Rožďalovice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:0 (1:0)
1
59.
12.06.2010
Kutná Hora
Venku
Zásmuky
Dospělí
1. A třída B
Remíza
1:1 (1:1)
1
60.
19.06.2010
Kutná Hora
Doma
Pyšely
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:1 (1:0)
1
61.
08.08.2010
Kutná Hora
Doma
Dobrovice
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
1:4 (0:1)
1
62.
15.08.2010
Kutná Hora
Venku
Štěchovice
Dospělí
Oblastní přebor
Remíza
2:2 (0:2)
1
63.
22.08.2010
Kutná Hora
Doma
Č. L. Beroun
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
6:1 (3:1)
1
64.
29.08.2010
Kutná Hora
Venku
Úvaly
Dospělí
Oblastní přebor
Remíza
1:1 (1:0)
1
65.
05.09.2010
Kutná Hora
Doma
Tatran Rakovník
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
3:2 (2:1)
1
66.
12.09.2010
Kutná Hora
Venku
Zápy
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
2:0 (0:0)
1
67.
19.09.2010
Kutná Hora
Doma
Český Brod
Dospělí
Oblastní přebor
Remíza
2:2 (1:1)
1
68.
25.09.2010
Kutná Hora
Venku
Nové Strašecí
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
0:2 (0:1)
1
69.
03.10.2010
Kutná Hora
Doma
Čáslav B
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
2:3 (0:1)
1
70.
09.10.2010
Kutná Hora
Venku
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
3:5 (0:3)
1
71.
17.10.2010
Kutná Hora
Doma
Neratovice
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
0:2 (0:1)
1
72.
24.10.2010
Kutná Hora
Doma
Libiš
Dospělí
Oblastní přebor
Remíza
0:0 (0:0)
1
73.
30.10.2010
Kutná Hora
Venku
SK Rakovník
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
0:6 (0:2)
1
74.
07.11.2010
Kutná Hora
Doma
Hradištko
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
5:0 (2:0)
1
75.
12.03.2011
Kutná Hora
Venku
Dobrovice
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
0:2 (0:1)
1
76.
26.03.2011
Kutná Hora
Venku
Č. L. Beroun
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
2:1 (1:0)
1
77.
03.04.2011
Kutná Hora
Doma
Úvaly
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
0:2 (0:1)
1
78.
09.04.2011
Kutná Hora
Venku
Tatran Rakovník
Dospělí
Oblastní přebor
Remíza
1:1 (1:0)
1
79.
17.04.2011
Kutná Hora
Doma
Zápy
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
0:3 (0:1)
1
80.
23.04.2011
Kutná Hora
Venku
Český Brod
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
2:0 (1:0)
1
81.
28.05.2011
Kutná Hora
Venku
Libiš
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
1:0 (0:0)
1
82.
05.06.2011
Kutná Hora
Doma
SK Rakovník
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
4:1 (2:0)
1
83.
11.06.2011
Kutná Hora
Venku
Hradištko
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
0:4 (0:1)
1
84.
18.06.2011
Kutná Hora
Doma
Brandýs-Boleslav
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
3:2 (1:0)
1
85.
14.08.2011
Kutná Hora
Doma
Dobrovice
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
3:1 (1:1)
1
86.
21.08.2011
Kutná Hora
Venku
Čáslav B
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
0:1 (0:0)
1
87.
28.08.2011
Kutná Hora
Doma
Dobřichovice
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
5:2 (2:1)
1
88.
04.09.2011
Kutná Hora
Venku
Úvaly
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
2:1 (0:0)
1
89.
11.09.2011
Kutná Hora
Doma
Sedlčany
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
4:1 (2:1)
1
90.
18.09.2011
Kutná Hora
Venku
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
0:3 (0:1)
1
91.
25.09.2011
Kutná Hora
Doma
Louňovice
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
1:0 (0:0)
1
92.
01.10.2011
Kutná Hora
Venku
Český Brod
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
1:2 (1:2)
1
93.
16.10.2011
Kutná Hora
Venku
Mnichovo Hradiště
Dospělí
Oblastní přebor
Remíza
2:2 (0:0)
1
94.
23.10.2011
Kutná Hora
Doma
Č. L. Beroun
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
0:2 (0:1)
1
95.
29.10.2011
Kutná Hora
Venku
Tatran Rakovník
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
1:2 (0:1)
1
96.
06.11.2011
Kutná Hora
Doma
SK Rakovník
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
1:0 (0:0)
1
97.
13.11.2011
Kutná Hora
Doma
Polaban Nymburk
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
3:0 (1:0)
1
98.
19.11.2011
Kutná Hora
Venku
Nové Strašecí
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
0:1 (0:1)
1
99.
10.03.2012
Kutná Hora
Venku
Dobrovice
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
0:2 (0:1)
1
100.
18.03.2012
Kutná Hora
Doma
Čáslav B
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
1:0 (0:0)
1
101.
08.04.2012
Kutná Hora
Venku
Sedlčany
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
1:2 (0:0)
1
102.
15.04.2012
Kutná Hora
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
4:0 (1:0)
1
103.
21.04.2012
Kutná Hora
Venku
Louňovice
Dospělí
Oblastní přebor
Remíza
0:0 (0:0)
1
104.
29.04.2012
Kutná Hora
Doma
Český Brod
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
0:3 (0:2)
1
105.
05.05.2012
Kutná Hora
Venku
Libiš
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
0:1 (0:0)
1
106.
13.05.2012
Kutná Hora
Doma
Mnichovo Hradiště
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
3:2 (0:1)
1
107.
19.05.2012
Kutná Hora
Venku
Č. L. Beroun
Dospělí
Oblastní přebor
Remíza
1:1 (0:1)
1
108.
27.05.2012
Kutná Hora
Doma
Tatran Rakovník
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
2:1 (2:1)
1
109.
02.06.2012
Kutná Hora
Venku
SK Rakovník
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
4:2 (1:1)
1
110.
10.06.2012
Kutná Hora
Venku
Polaban Nymburk
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
3:2 (2:1)
1
111.
16.06.2012
Kutná Hora
Doma
Nové Strašecí
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
5:1 (2:1)
1
112.
12.08.2012
Kutná Hora
Doma
Lhota pod Libčany
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (0:0)
1
113.
18.08.2012
Kutná Hora
Venku
Holice
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
114.
26.08.2012
Kutná Hora
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (0:0)
1
115.
30.09.2012
Kutná Hora
Venku
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:0)
1
116.
21.10.2012
Kutná Hora
Venku
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (0:1)
1
117.
28.10.2012
Kutná Hora
Doma
Svitavy
Dospělí
Divize C
Výhra
3:0 (2:0)
1
118.
11.11.2012
Kutná Hora
Doma
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (1:1)
1
119.
17.11.2012
Kutná Hora
Venku
Semily
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (0:1)
1