KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Česká fotbalová liga baráž o FNL
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Ivan Linhart
Statistiky
Ivan Linhart
Profil
Statistiky - Zápasy
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
23.08.2008
Pašinka
Venku
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Prohra
4:1 (2:1)
1
2.
19.04.2009
Pašinka
Venku
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Remíza
2:2
1
3.
25.04.2009
Pašinka
Doma
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:1 (1:0)
1
4.
02.05.2009
Pašinka
Venku
Libodřice B
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:3 (0:1)
1
5.
09.05.2009
Pašinka
Doma
Radovesnice II
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 (1:0)
1
6.
16.05.2009
Pašinka
Venku
Krakovany
Dospělí
3. třída A
Prohra
4:0 (0:0)
1
7.
30.05.2009
Pašinka
Venku
Tři Dvory B
Dospělí
3. třída A
Prohra
4:2 (1:0)
1
8.
14.06.2009
Pašinka
Venku
Červené Pečky B
Dospělí
3. třída A
Prohra
6:1 (4:0)
1
9.
22.08.2009
Pašinka
Doma
Krakovany
Dospělí
3. třída A
Remíza
3:3 (2:2)
1
10.
30.08.2009
Pašinka
Venku
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Prohra
8:0 (3:0)
1
11.
05.09.2009
Pašinka
Doma
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Remíza
2:2 (0:0)
1
12.
10.10.2009
Pašinka
Doma
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:1 (1:1)
1
13.
31.10.2010
Pašinka
Doma
Nebovidy B
Dospělí
4. třída B
Výhra
3:2 (1:1)
1
14.
11.06.2011
Pašinka
Doma
Lošany
Dospělí
4. třída B
Výhra
3:1
1
15.
28.08.2011
Pašinka
Venku
Nebovidy B
Dospělí
4. třída B
Výhra
1:5 (1:0)
1
16.
03.09.2011
Pašinka
Doma
Svojšice
Dospělí
4. třída B
Remíza
3:3 (2:1)
1
17.
27.10.2013
Pašinka
Venku
Svojšice
Dospělí
4. třída B
Výhra
0:5 (0:4)
1
18.
02.11.2013
Pašinka
Doma
Cerhenice B
Dospělí
4. třída B
Výhra
2:1 (1:0)
1
19.
12.04.2014
Pašinka
Doma
Libodřice B
Dospělí
4. třída B
Výhra na penalty
2:1p
1
20.
10.05.2014
Pašinka
Doma
Dolní Chvatliny
Dospělí
4. třída B
Výhra
8:3
1
21.
27.08.2016
Nebovidy/Pašinka
Venku
Volárna
Dospělí
3. třída A
Prohra
4:1 (3:1)
1
22.
22.10.2016
Nebovidy/Pašinka
Doma
Týnec nad Labem
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:2 (1:2)
1
23.
29.10.2016
Nebovidy/Pašinka
Venku
Nová Ves
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:2 (1:2)
1
24.
05.11.2016
Nebovidy/Pašinka
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
7:3 (4:1)
1
25.
12.11.2016
Nebovidy/Pašinka
Venku
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:2 (0:1)
1
26.
01.04.2017
Nebovidy/Pašinka
Doma
Štítary
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:1 (2:0)
1
27.
23.09.2017
Nebovidy/Pašinka
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:0 (1:0)
1
28.
25.08.2018
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Štítary
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:1 (1:0)
1
29.
10.11.2018
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Nová Ves
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:1 (0:0)
1
30.
23.08.2020
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:6 (2:3)
1
31.
29.08.2020
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Tuklaty
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (0:0)
1
32.
06.09.2020
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Velim B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
6:0 (0:0)
1
33.
19.09.2020
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Pečky B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (0:1)
1
34.
26.09.2020
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:3 (0:0)
1
35.
03.10.2020
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
2:3p (1:1) (pen. 3:4)
1
36.
22.08.2021
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:1 (1:0)
1
37.
04.09.2021
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:0 (0:0)
1
38.
12.09.2021
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (2:0)
1
39.
19.09.2021
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:3 (2:0)
1
40.
25.09.2021
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 9:10)
1
41.
02.10.2021
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Ovčáry
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
9:2 (2:1)
1
42.
10.10.2021
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (2:0)
1
43.
16.10.2021
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Tuklaty
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
3:2p (1:1) (pen. 4:2)
1
44.
23.10.2021
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:1 (1:1)
1
45.
28.10.2021
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:3 (0:1)
1
46.
06.11.2021
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
7:0 (1:0)
1
47.
27.03.2022
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Velim B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:0 (2:0)
1
48.
20.08.2022
Červené Pečky
Venku
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
1:2p (0:0) (pen. 3:5)
1
49.
27.08.2022
Červené Pečky
Doma
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:0 (1:0)
1
50.
04.09.2022
Červené Pečky
Venku
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
3:2p (0:1) (pen. 4:2)
1
51.
09.09.2022
Červené Pečky
Doma
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
6:0 (4:0)
1
52.
18.09.2022
Červené Pečky
Venku
Tuchoraz
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:3 (0:2)
1
53.
24.09.2022
Červené Pečky
Venku
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 9:8)
1
54.
01.10.2022
Červené Pečky
Doma
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (0:0)
1
55.
08.10.2022
Červené Pečky
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:0 (1:0)
1
56.
15.10.2022
Červené Pečky
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:0)
1
57.
22.10.2022
Červené Pečky
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:1 (4:0)
1
58.
29.10.2022
Červené Pečky
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:2 (3:1)
1
59.
05.11.2022
Červené Pečky
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:2 (0:2)
1
60.
12.11.2022
Červené Pečky
Doma
Cerhenice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:6 (1:3)
1
61.
19.05.2023
Červené Pečky
Doma
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1 (2:0)
1
62.
16.06.2023
Červené Pečky
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:3 (0:1)
1
63.
20.08.2023
Červené Pečky B
Venku
Volárna
Dospělí
4. třída A
Prohra na penalty
3:2p (2:1) (pen. 4:2)
1
64.
27.08.2023
Červené Pečky B
Doma
Bělušice
Dospělí
4. třída A
Výhra
2:0 (2:0)
1
65.
03.09.2023
Červené Pečky B
Venku
Radovesnice II
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:7 (0:2)
1
66.
10.09.2023
Červené Pečky B
Doma
Býchory B
Dospělí
4. třída A
Výhra
4:0 (4:0)
1
67.
17.09.2023
Červené Pečky B
Venku
Sendražice B
Dospělí
4. třída A
Prohra
2:1 (0:1)
1
68.
24.09.2023
Červené Pečky B
Doma
Lošany
Dospělí
4. třída A
Výhra
2:0 (2:0)
1
69.
30.09.2023
Červené Pečky B
Venku
Hradištko I
Dospělí
4. třída A
Prohra
1:0 (0:0)
1
70.
08.10.2023
Červené Pečky B
Doma
Ratboř B
Dospělí
4. třída A
Výhra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 5:3)
1
71.
15.10.2023
Červené Pečky B
Venku
Kořenice
Dospělí
4. třída A
Prohra
5:2 (2:1)
1
72.
29.10.2023
Červené Pečky B
Venku
Tři Dvory B
Dospělí
4. třída A
Prohra
4:3 (1:2)
1
73.
05.11.2023
Červené Pečky B
Doma
Krakovany C
Dospělí
4. třída A
Výhra
5:0 (1:0)
1
74.
11.11.2023
Červené Pečky B
Doma
Ovčáry
Dospělí
4. třída A
Výhra
1:0 (1:0)
1
75.
24.03.2024
Červené Pečky B
Venku
Bělušice
Dospělí
4. třída A
Prohra
3:2 (3:0)
1
76.
06.04.2024
Červené Pečky B
Venku
Býchory B
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:2 (0:1)
1
77.
14.04.2024
Červené Pečky B
Doma
Sendražice B
Dospělí
4. třída A
Prohra
1:2 (0:2)
1
78.
21.04.2024
Červené Pečky B
Venku
Lošany
Dospělí
4. třída A
Prohra
4:1 (2:0)
1
79.
28.04.2024
Červené Pečky B
Doma
Hradištko I
Dospělí
4. třída A
Výhra
3:2 (1:1)
1
80.
05.05.2024
Červené Pečky B
Venku
Ratboř B
Dospělí
4. třída A
Prohra
4:2 (3:1)
1
81.
30.05.2024
Červené Pečky B
Doma
Tři Dvory B
Dospělí
4. třída A
Prohra
1:3 (0:1)
1
82.
02.06.2024
Červené Pečky B
Doma
Volárna
Dospělí
4. třída A
Prohra
2:4 (1:1)
1
83.
05.06.2024
Červené Pečky B
Venku
Krakovany C
Dospělí
4. třída A
Prohra
5:0 (4:0)
1
84.
09.06.2024
Červené Pečky B
Venku
Ovčáry
Dospělí
4. třída A
Prohra
2:1 (1:0)
1