1. |
13.08.2005 |
Radim |
Venku |
Nebovidy |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
2:1 |
1 |
2. |
20.08.2005 |
Radim |
Doma |
Zásmuky |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
0:5 |
1 |
3. |
27.08.2005 |
Radim |
Venku |
Vyžlovka |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
1:4 |
1 |
4. |
03.09.2005 |
Radim |
Doma |
Tři Dvory |
Dospělí |
Okresní přebor |
Remíza |
2:2 |
1 |
5. |
15.10.2005 |
Radim |
Doma |
Veletov |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
1:8 |
1 |
6. |
22.10.2005 |
Radim |
Doma |
Plaňany |
Dospělí |
Okresní přebor |
Remíza |
3:3 |
1 |
7. |
29.10.2005 |
Radim |
Venku |
Velký Osek |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
3:2 |
1 |
8. |
05.11.2005 |
Radim |
Doma |
Kostelec nad Černými lesy |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
1:3 |
1 |
9. |
12.11.2005 |
Radim |
Venku |
Zásmuky |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
2:1 |
1 |
10. |
01.04.2006 |
Radim |
Doma |
Vyžlovka |
Dospělí |
Okresní přebor |
Remíza |
2:2 |
1 |
11. |
08.04.2006 |
Radim |
Venku |
Tři Dvory |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
2:1 |
1 |
12. |
15.04.2006 |
Radim |
Doma |
Červené Pečky |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
3:1 |
1 |
13. |
22.04.2006 |
Radim |
Venku |
Býchory |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
4:1 |
1 |
14. |
13.05.2006 |
Radim |
Doma |
Polepy |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
0:5 |
1 |
15. |
20.05.2006 |
Radim |
Venku |
Veletov |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
1:2 |
1 |
16. |
27.05.2006 |
Radim |
Venku |
Plaňany |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
2:0 |
1 |
17. |
03.06.2006 |
Radim |
Doma |
Velký Osek |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
1:0 |
1 |
18. |
10.06.2006 |
Radim |
Venku |
Kostelec nad Černými lesy |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
3:1 |
1 |
19. |
17.06.2006 |
Radim |
Doma |
Nebovidy |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
3:4 |
1 |
20. |
09.09.2006 |
Radim |
Doma |
Veletov |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
4:1 |
1 |
21. |
04.11.2006 |
Radim |
Venku |
Konárovice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
4:1 |
1 |
22. |
11.11.2006 |
Radim |
Doma |
Český Brod B |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
4:2 |
1 |
23. |
18.11.2006 |
Radim |
Doma |
Liblice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
3:4 |
1 |
24. |
18.03.2007 |
Poděbrady |
Venku |
Benátky nad Jizerou |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
0:2 (0:0) |
1 |
25. |
15.06.2008 |
Radim |
Venku |
Dobré Pole |
Starší dorost U19 |
Okresní přebor A |
Výhra |
0:2 (0:1) |
1 |
26. |
28.09.2008 |
Radim B |
Venku |
Tuklaty |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra |
2:4 (0:1) |
1 |
27. |
18.10.2008 |
Radim B |
Doma |
Jevany |
Dospělí |
3. třída B |
Remíza |
2:2 (1:0) |
1 |
28. |
28.03.2009 |
Radim |
Venku |
Bečváry |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
0:3 (0:1) |
1 |
29. |
26.09.2009 |
Radim B |
Venku |
Jevany |
Dospělí |
3. třída B |
Prohra |
3:0 (1:0) |
1 |
30. |
04.10.2009 |
Radim |
Venku |
Libodřice |
Dospělí |
1. B třída D |
Výhra |
2:3 (0:1) |
1 |
31. |
08.10.2011 |
Radim B |
Doma |
Jevany |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra |
8:2 (2:2) |
1 |
32. |
22.10.2011 |
Radim B |
Doma |
Horní Kruty |
Dospělí |
3. třída B |
Remíza |
2:2 (1:0) |
1 |
33. |
29.10.2011 |
Radim B |
Venku |
Dobré Pole |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra |
1:2 (0:0) |
1 |
34. |
05.11.2011 |
Radim B |
Doma |
Nučice |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra |
3:0 (0:0) |
1 |
35. |
12.11.2011 |
Radim B |
Venku |
Rostoklaty |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra |
1:2 (0:1) |
1 |
36. |
24.03.2012 |
Radim B |
Venku |
Pečky |
Dospělí |
3. třída B |
Prohra |
4:0 (3:0) |
1 |
37. |
20.09.2014 |
Radim B |
Doma |
Ratboř |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
6:1 (3:0) |
1 |
38. |
23.09.2017 |
Radim |
Venku |
Žiželice nad Cidlinou |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra na penalty |
1:2p (0:1) (pen. 2:3) |
1 |
39. |
14.10.2017 |
Radim |
Doma |
Býchory |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
2:3 (2:3) |
1 |
40. |
11.11.2017 |
Radim |
Doma |
Libodřice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra na penalty |
4:3p (1:1) (pen. 5:4) |
1 |
41. |
01.04.2018 |
Radim |
Venku |
Plaňany |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
1:3 (0:3) |
1 |
42. |
07.04.2018 |
Radim |
Doma |
Pečky |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra na penalty |
2:1p (1:1) (pen. 3:1) |
1 |
43. |
21.04.2018 |
Radim |
Doma |
Žiželice nad Cidlinou |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
2:0 (1:0) |
1 |
44. |
05.05.2018 |
Radim |
Doma |
Červené Pečky |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
8:0 (3:0) |
1 |
45. |
27.05.2018 |
Radim |
Venku |
Kouřim |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
1:3 (1:0) |
1 |
46. |
09.06.2018 |
Radim |
Venku |
Libodřice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
4:2 (1:1) |
1 |
47. |
16.06.2018 |
Radim |
Doma |
Tuklaty |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra na penalty |
1:2p (1:0) (pen. 3:4) |
1 |
48. |
01.09.2018 |
Radim |
Venku |
Svojšice |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra |
3:6 (1:2) |
1 |
49. |
13.10.2018 |
Radim |
Doma |
Břežany II |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra |
14:0 (9:0) |
1 |
50. |
27.10.2018 |
Radim |
Doma |
Plaňany |
Dospělí |
3. třída B |
Prohra |
1:2 (0:1) |
1 |
51. |
10.11.2018 |
Radim |
Doma |
Dolní Chvatliny |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra |
11:1 (8:0) |
1 |
52. |
30.03.2019 |
Radim |
Doma |
Svojšice |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra |
4:1 (2:0) |
1 |
53. |
21.04.2019 |
Radim |
Venku |
Pečky B |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra |
2:6 (1:1) |
1 |
54. |
18.05.2019 |
Radim |
Doma |
Rostoklaty |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra |
4:2 (1:1) |
1 |
55. |
31.08.2019 |
Radim |
Doma |
Chotutice |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra |
9:1 (5:0) |
1 |
56. |
12.10.2019 |
Radim |
Doma |
Dobřichov |
Dospělí |
3. třída B |
Prohra |
2:3 (2:3) |
1 |
57. |
26.10.2019 |
Radim |
Venku |
Kouřim B |
Dospělí |
3. třída B |
Prohra na penalty |
3:2p (1:1) (pen. 4:3) |
1 |
58. |
09.11.2019 |
Radim |
Venku |
Zásmuky |
Dospělí |
3. třída B |
Prohra |
3:0 (1:0) |
1 |
59. |
16.11.2019 |
Radim |
Doma |
Třebovle |
Dospělí |
3. třída B |
Prohra |
1:2 (1:1) |
1 |
60. |
19.09.2020 |
Radim |
Doma |
Rostoklaty |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra |
2:0 (0:0) |
1 |