KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Starší žáci U15
Mladší žáci U13
Starší přípravka
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize C
SKFS
1. A třída B
1. B třída C
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2023-2024
Dospělí
1. B třída
1. B třída C
Zápasy
2023-2024
1. B třída C
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
editovat výsledky
skrýt střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Býchory
Jestřabí Lhota
Jíkev
Městec Králové
Ostrá
Paběnice
Pátek
Pečky
Plaňany
Rožďalovice
Sadská
Semice
Velim B
Vykáň
editovat výsledky
skrýt střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Býchory
Jestřabí Lhota
Jíkev
Městec Králové
Ostrá
Paběnice
Pátek
Pečky
Plaňany
Rožďalovice
Sadská
Semice
Velim B
Vykáň
1. kolo
04.11.2023 14:00
Pátek
3:3
(1:1)
Rožďalovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2023 14:00
Ostrá
2:2
(1:1)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2023 14:00
Plaňany
1:2
(1:1)
Býchory
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
8.
Josef Klucska
44.
Ondřej Vaňkát
,
86.
Vít Chadraba
05.11.2023 14:00
Jestřabí Lhota
2:2
(1:1)
Vykáň
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
4.
Ondřej Martinek
,
65.
Daniel Záhora
33. + 78.
05.11.2023 14:00
Paběnice
1:4
(1:2)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2023 14:00
Jíkev
3:2
(3:2)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2023 14:00
Velim B
5:1
(3:0)
Pečky
Více (48)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (48)
15.
Tomáš Kmoch
,
40. + 62.
Matěj Kasal
,
45. (vl.)
Tomáš Holub
vl.
,
58.
Lukáš Seifert
78.
Tomáš Holub
2. kolo
11.11.2023 14:00
Rožďalovice
1:3
(0:1)
Pečky
Více (26)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (26)
65.
21.
Vojtěch Buřič
,
50. + 51.
Roman Hovorka
11.11.2023 14:00
Sadská
1:3
(0:0)
Jíkev
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2023 14:00
Pátek
6:1
(1:0)
Plaňany
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
12. + 56. + 58. + 81. + 87. + 89.
75.
Jiří Kuchař
12.11.2023 14:00
Semice
4:1
(1:0)
Velim B
Více (26)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (26)
3. + 51. + 69. + 73.
76.
Adam Korenc
12.11.2023 14:00
Městec Králové
6:2
(4:1)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2023 14:00
Vykáň
5:4
(2:2)
Paběnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2023 14:00
Býchory
0:1
(0:0)
Jestřabí Lhota
Více (42)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (42)
71.
Daniel Záhora
3. kolo
19.08.2023 17:00
Ostrá
2:2
(2:2)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.08.2023 17:00
Plaňany
2:2
(1:0)
Rožďalovice
Více (28)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (28)
7.
Tomáš Freund
,
70.
Jiří Kuchař
89. + 90+2.
20.08.2023 17:00
Jestřabí Lhota
5:2
(1:1)
Pátek
Více (28)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (28)
39.
Miloslav Klička
,
46.
Miroslav Foršt
,
49. + 61.
Tomáš Robovský
,
83.
Tomáš Rozumný
29. + 85.
20.08.2023 17:00
Paběnice
4:3
(4:1)
Býchory
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
9. + 32. + 37. + 44.
22. + 69.
Aleš Jehlička
,
48.
Petr Chlumský
20.08.2023 17:00
Jíkev
1:2
(1:2)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.08.2023 17:00
Velim B
6:0
(4:0)
Sadská
Více (28)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (28)
8. + 53.
Jiří Ceral
,
13. + 39. + 43.
Tomáš Kmoch
,
85.
David Kostelecký
20.08.2023 17:00
Pečky
4:4
(1:3)
Semice
Více (34)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (34)
9.
Pavel Sova
,
64. + 88.
Roman Hovorka
,
90+3.
Tomáš Křivský
18. (pen.) + 19. + 44. + 73. + 88.
4. kolo
26.08.2023 17:00
Rožďalovice
2:3
(2:1)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2023 17:00
Sadská
1:5
(0:2)
Pečky
Více (31)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (31)
84.
3. + 43.
Pavel Sova
,
47. + 55.
Miroslav Müller
,
79.
Tomáš Švára
26.08.2023 17:00
Pátek
5:2
(2:0)
Paběnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2023 17:00
Městec Králové
2:1
(2:1)
Velim B
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
20. + 29. (pen.)
26.
Adam Korenc
27.08.2023 17:00
Vykáň
3:1
(1:0)
Jíkev
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2023 17:00
Býchory
3:4
(2:1)
Ostrá
Více (27)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (27)
20.
Matěj Málek
,
44.
Radek Pelikán
,
90.
Václav Kainar
24. + 47. + 49. + 89.
27.08.2023 17:00
Plaňany
1:1
(0:1)
Jestřabí Lhota
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
62.
Artem Motrunich
18.
Tomáš Robovský
5. kolo
02.09.2023 15:00
Semice
5:1
(3:1)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2023 17:00
Ostrá
0:4
(0:0)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2023 17:00
Jestřabí Lhota
2:1
(0:0)
Rožďalovice
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
57.
Tomáš Vlasák
,
79. (pen.)
Miloslav Klička
79. + 83. + 87.
03.09.2023 17:00
Paběnice
3:2
(1:1)
Plaňany
Více (26)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (26)
27. + 59. + 65. (pen.)
25.
Artem Motrunich
,
90+2.
Jakub Nedvědil
03.09.2023 17:00
Jíkev
3:2
(2:0)
Býchory
Více (27)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (27)
31. (pen.) + 37. + 48.
68.
Jakub Vyhnánek
,
85.
Radek Pelikán
03.09.2023 17:00
Velim B
0:0
(0:0)
Vykáň
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
03.09.2023 17:00
Pečky
1:2
(0:0)
Městec Králové
Více (28)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (28)
78. (pen.)
Miroslav Müller
74. + 76.
6. kolo
09.09.2023 17:00
Rožďalovice
5:1
(5:0)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2023 17:00
Pátek
0:4
(0:2)
Jíkev
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2023 17:00
Městec Králové
2:0
(1:0)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2023 17:00
Vykáň
8:5
(3:3)
Pečky
Více (34)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (34)
12. (pen.) + 19. + 22. (pen.) + 58. + 60. + 76. + 79. + 82.
3.
Tomáš Holub
,
7. + 26.
Pavel Sova
,
56.
David Brunclík
,
85.
Roman Hovorka
10.09.2023 17:00
Býchory
4:7
(2:4)
Velim B
Více (51)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (51)
4.
Radek Pelikán
,
39.
Adam Chvalovský
,
76.
Lukáš Lev
,
90.
Matěj Málek
3. + 17.
Jiří Ceral
,
30.
Václav Kopáček
,
42. + 60.
Tomáš Němec
,
56.
Ondřej Vokřál
,
87.
David Nejedlý
10.09.2023 17:00
Plaňany
5:1
(4:1)
Ostrá
Více (28)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (28)
9.
Artem Motrunich
,
13.
Jiří Kuchař
,
35. + 37.
Karel Rýva
,
55.
Josef Klucska
38. (pen.)
10.09.2023 17:00
Jestřabí Lhota
2:3
(0:0)
Paběnice
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
67.
Daniel Záhora
,
86.
Filip Krajíček
48. + 69. + 71.
7. kolo
16.09.2023 16:30
Ostrá
1:1
(0:0)
Jestřabí Lhota
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
70.
47.
Daniel Záhora
16.09.2023 16:30
Sadská
0:4
(0:3)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2023 16:30
Paběnice
2:1
(0:0)
Rožďalovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2023 16:30
Jíkev
5:4
(2:2)
Plaňany
Více (33)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (33)
7. + 9. + 50. (pen.) + 85. + 90+7.
12. + 72.
Artem Motrunich
,
34. + 75.
Karel Rýva
17.09.2023 16:30
Velim B
1:1
(1:0)
Pátek
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
7.
Adam Korenc
47.
17.09.2023 16:30
Pečky
3:2
(0:2)
Býchory
Více (50)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (50)
59.
David Brunclík
,
67. + 90+5.
Tomáš Holub
2.
Aleš Jehlička
,
26.
Zdeněk Vondra
17.09.2023 16:30
Semice
7:1
(3:1)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
23.09.2023 16:30
Rožďalovice
1:0
(1:0)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2023 16:30
Pátek
6:3
(3:3)
Pečky
Více (34)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (34)
9. + 30. + 37. + 55. + 69. + 88.
5. + 24.
Tomáš Holub
,
10.
David Brunclík
23.09.2023 16:30
Paběnice
4:5
(2:2)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2023 16:30
Vykáň
7:4
(2:1)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2023 16:30
Býchory
2:4
(1:4)
Semice
Více (26)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (26)
43.
Lukáš Lev
,
61.
Jiří Oberreiter
14. + 26. + 32. + 38.
24.09.2023 16:30
Plaňany
2:0
(1:0)
Velim B
Více (41)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (41)
25.
Artem Motrunich
,
69.
Mykola Starov
24.09.2023 16:30
Jestřabí Lhota
0:3
(0:1)
Jíkev
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
12. + 48. + 81.
9. kolo
30.09.2023 16:30
Ostrá
1:2
(1:1)
Rožďalovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2023 16:30
Sadská
0:2
(0:1)
Býchory
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
16.
Aleš Jehlička
,
67.
Zdeněk Vondra
01.10.2023 16:00
Jíkev
5:5
(1:4)
Paběnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2023 16:00
Velim B
2:0
(1:0)
Jestřabí Lhota
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
8. + 73.
Matěj Kasal
01.10.2023 16:00
Pečky
2:1
(1:0)
Plaňany
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
33.
Vojtěch Buřič
,
72. (vl.)
David Konůpek
vl.
56.
Mykola Starov
01.10.2023 16:30
Semice
4:3
(4:0)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2023 16:30
Městec Králové
4:1
(2:1)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
07.10.2023 12:00
Paběnice
2:2
(1:2)
Velim B
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
35. (pen.) + 52.
30.
Lukáš Vlk
,
36.
Jaroslav Bečvařík
07.10.2023 16:00
Rožďalovice
6:1
(1:1)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2023 16:00
Pátek
7:0
(2:0)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2023 16:00
Ostrá
4:4
(1:2)
Jíkev
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2023 16:00
Býchory
0:6
(0:2)
Městec Králové
Více (29)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (29)
26. + 45. (pen.) + 67. + 71. + 80. + 90.
08.10.2023 16:00
Plaňany
3:3
(2:2)
Semice
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
21.
Artem Motrunich
,
45+1. + 68.
Jiří Kuchař
28. + 32. + 87. (pen.)
08.10.2023 16:00
Jestřabí Lhota
2:1
(1:0)
Pečky
Více (45)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (45)
35.
Ondřej Martinek
,
84.
František Dvořák
60.
Pavel Sova
11. kolo
14.10.2023 15:30
Sadská
5:1
(2:1)
Plaňany
Více (29)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (29)
25. + 43. + 57. + 67. + 72.
33.
Olexandr Shpuryk
15.10.2023 15:30
Jíkev
2:2
(1:0)
Rožďalovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2023 15:30
Velim B
1:3
(1:3)
Ostrá
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
21.
Tomáš Němec
19. + 25. + 32.
15.10.2023 15:30
Pečky
8:1
(3:0)
Paběnice
Více (33)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (33)
1. + 41. + 54. + 56.
Jakub Zajíc
,
31.
Tomáš Müller
,
73. + 78.
David Brunclík
,
81.
Tomáš Němec
87.
15.10.2023 15:30
Semice
2:1
(1:0)
Jestřabí Lhota
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
19. + 90+4.
51. (vl.)
15.10.2023 15:30
Městec Králové
3:0
(2:0)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2023 15:30
Vykáň
2:0
(1:0)
Býchory
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
6. + 49.
12. kolo
21.10.2023 15:30
Rožďalovice
4:2
(2:0)
Býchory
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
1. + 23. + 82. + 90+1.
49.
Lukáš Lev
,
74.
Adam Vyhnánek
21.10.2023 15:30
Pátek
5:2
(3:1)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2023 15:30
Ostrá
3:4
(0:2)
Pečky
Více (35)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (35)
73. (vl.)
Martin Materna
vl.
,
79. + 81.
8. + 49.
Jakub Zajíc
,
20.
David Brunclík
,
53.
Pavel Sova
22.10.2023 15:30
Plaňany
0:4
(0:3)
Městec Králové
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
9. + 21. + 54.
,
24. (vl.)
David Konůpek
vl.
22.10.2023 15:30
Jestřabí Lhota
1:1
(0:1)
Sadská
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
48.
Daniel Záhora
7. + 85.
22.10.2023 15:30
Paběnice
4:1
(1:1)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2023 15:30
Jíkev
3:2
(2:1)
Velim B
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
22. + 26. + 56. (pen.)
2.
Tomáš Němec
,
68.
Marek Hrabal
13. kolo
28.10.2023 14:30
Sadská
1:9
(1:3)
Paběnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2023 14:30
Velim B
3:1
(1:0)
Rožďalovice
Více (28)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (28)
14.
Matěj Kasal
,
58. + 62.
Tomáš Němec
46.
29.10.2023 14:30
Pečky
2:7
(1:3)
Jíkev
Více (33)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (33)
23.
Roman Hovorka
,
76.
Pavel Sova
5. + 15. + 17. + 65. + 68. + 71. + 90.
29.10.2023 14:30
Semice
1:2
(1:0)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2023 14:30
Městec Králové
6:3
(2:2)
Jestřabí Lhota
Více (28)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (28)
11. + 31. + 49. + 63. + 74. (pen.) + 80.
9.
Ondřej Martinek
,
13.
Tomáš Robovský
,
72.
Václav Černý
29.10.2023 14:30
Vykáň
2:1
(0:0)
Plaňany
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
52. + 65. (pen.)
63.
29.10.2023 14:30
Býchory
1:6
(0:3)
Pátek
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
71.
Josef Teplý
11. + 15. + 18. + 64. + 81. + 86.
14. kolo
14.06.2024 18:00
Semice
Jíkev
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2024 17:00
Rožďalovice
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2024 17:00
Býchory
Plaňany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2024 17:00
Vykáň
Jestřabí Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2024 17:00
Městec Králové
Paběnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2024 17:00
Sadská
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2024 17:00
Pečky
Velim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
08.06.2024 17:00
Ostrá
3:0
(3:0)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2024 17:00
Paběnice
6:1
(3:0)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2024 17:00
Pečky
8:2
(3:0)
Rožďalovice
Více (34)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (34)
16.
Kryštof Pikner
,
29. + 62. + 69. + 70. + 72.
Pavel Sova
,
45+1.
Vojtěch Buřič
,
65.
Roman Hovorka
54. + 56. + 78.
09.06.2024 17:00
Velim B
6:2
(2:1)
Semice
Více (29)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (29)
25. + 39.
Tomáš Kmoch
,
46. + 89.
Miroslav Foršt
,
55. + 56.
Marek Bláža
10. (vl.)
Jaroslav Bečvařík
vl.
,
52.
09.06.2024 17:00
Jíkev
7:0
(4:0)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2024 17:00
Jestřabí Lhota
1:0
(0:0)
Býchory
Více (37)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (37)
90+1.
Václav Černý
09.06.2024 17:00
Plaňany
1:5
(1:3)
Pátek
Více (27)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (27)
45.
Semen Sapezhko
7. + 33. + 42. + 62. + 68. (pen.)
16. kolo
01.06.2024 17:00
Rožďalovice
11:1
(6:0)
Plaňany
Více (27)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (27)
22. (pen.) + 27. + 29. + 39. + 41. + 44. + 60. + 65. + 69. + 73. + 90.
47.
Daniel Siruček
01.06.2024 17:00
Pátek
6:0
(4:0)
Jestřabí Lhota
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
10. + 22. + 36. + 44. + 49. + 85.
01.06.2024 17:00
Sadská
1:2
(1:1)
Velim B
Více (27)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (27)
2.
35.
Tomáš Kmoch
,
90.
Ondřej Vokřál
02.06.2024 17:00
Býchory
0:4
(0:1)
Paběnice
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
7. + 59. + 70. + 78.
02.06.2024 17:00
Vykáň
1:1
(1:1)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2024 17:00
Městec Králové
4:0
(1:0)
Jíkev
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2024 17:00
Semice
2:0
(1:0)
Pečky
Více (28)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (28)
3. + 74.
45.
17. kolo
23.03.2024 15:00
Ostrá
5:3
(2:3)
Býchory
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
4. + 35. (pen.) + 70. + 78. + 90+3. (pen.)
14. + 17.
Adam Vyhnánek
,
42.
Petr Chlumský
24.03.2024 15:00
Semice
2:1
(1:1)
Rožďalovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2024 15:00
Pečky
4:1
(3:0)
Sadská
Více (32)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (32)
7.
Vojtěch Buřič
,
23. + 67.
Pavel Sova
,
42.
Roman Hovorka
70.
24.03.2024 15:00
Velim B
1:1
(1:1)
Městec Králové
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
10.
Robin Vocel
8. + 65.
24.03.2024 15:00
Jíkev
3:2
(2:1)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2024 15:00
Paběnice
2:6
(1:4)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2024 15:00
Jestřabí Lhota
0:1
(0:1)
Plaňany
Více (47)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (47)
9.
Dmytro Borovko
18. kolo
29.03.2024 16:30
Městec Králové
0:0
(0:0)
Pečky
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
30.03.2024 16:30
Rožďalovice
3:1
(1:0)
Jestřabí Lhota
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
24. + 57. + 79.
71.
Jan Hron
30.03.2024 16:30
Pátek
1:0
(1:0)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2024 16:30
Sadská
1:4
(0:3)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2024 16:30
Plaňany
4:2
(1:0)
Paběnice
Více (27)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (27)
38. (pen.)
Václav Arnold
,
53.
Josef Klucska
,
55.
Lukáš Blaščok
,
90+5.
Artem Motrunich
48. (pen.) + 83.
31.03.2024 16:30
Býchory
3:6
(1:1)
Jíkev
Více (26)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (26)
13. (pen.) + 61. (pen.)
Radek Pelikán
,
89.
Aleš Jehlička
4. + 49. + 57. + 66. (pen.) + 74. + 79.
31.03.2024 16:30
Vykáň
2:3
(0:1)
Velim B
Více (26)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (26)
46. + 55.
25.
Matěj Kasal
,
70.
Miroslav Foršt
,
88.
Jaroslav Bečvařík
19. kolo
06.04.2024 12:30
Paběnice
1:0
(1:0)
Jestřabí Lhota
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
6.
06.04.2024 16:30
Sadská
5:2
(2:1)
Rožďalovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2024 16:30
Ostrá
6:0
(2:0)
Plaňany
Více (28)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (28)
2. + 42. + 63. + 64. + 75. + 90+3.
07.04.2024 16:30
Semice
2:0
(0:0)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2024 16:30
Pečky
2:2
(0:0)
Vykáň
Více (26)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (26)
83. (pen.)
David Brunclík
,
85.
Tomáš Němec
80. + 87.
07.04.2024 16:30
Velim B
4:2
(2:1)
Býchory
Více (41)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (41)
2. + 83.
Matěj Kasal
,
18.
Jaroslav Bečvařík
,
86.
Marek Hrabal
35. + 56.
Radek Pelikán
07.04.2024 16:30
Jíkev
2:2
(0:0)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
13.04.2024 16:30
Rožďalovice
4:1
(2:0)
Paběnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2024 16:30
Pátek
4:1
(1:1)
Velim B
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
33. + 52. + 65. + 77.
27.
David Kostelecký
14.04.2024 16:30
Jestřabí Lhota
0:3
(0:1)
Ostrá
Více (27)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (27)
45. + 60. + 65.
14.04.2024 16:30
Plaňany
1:3
(0:2)
Jíkev
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
55.
Josef Klucska
17. + 19. + 83.
14.04.2024 16:30
Býchory
2:3
(1:2)
Pečky
Více (41)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (41)
1.
Lukáš Lev
,
86.
Ondřej Vaňkát
14. (pen.)
David Brunclík
,
21. + 48.
Pavel Sova
14.04.2024 16:30
Vykáň
3:4
(3:0)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2024 16:30
Městec Králové
3:0
(3:0)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
20.04.2024 13:00
Velim B
4:4
(1:2)
Plaňany
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
6. (pen.)
Robin Vocel
,
51.
Miroslav Foršt
,
76.
Ondřej Vokřál
,
79.
Jaroslav Bečvařík
26. + 53. (pen.)
Josef Klucska
,
28. + 71.
Pavel Siruček
20.04.2024 17:00
Sadská
2:5
(0:2)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2024 17:00
Ostrá
2:0
(2:0)
Paběnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2024 17:00
Městec Králové
4:0
(2:0)
Rožďalovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2024 17:00
Semice
6:3
(1:2)
Býchory
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
36. + 60. + 77. (pen.) + 84. + 90. (pen.)
,
57. (vl.)
Petr Chlumský
vl.
6.
Ondřej Vaňkát
,
44.
Josef Teplý
,
52. (vl.)
21.04.2024 17:00
Pečky
1:4
(1:3)
Pátek
Více (28)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (28)
15.
Pavel Sova
2. + 5. + 45+1. + 84. (pen.)
21.04.2024 17:00
Jíkev
2:0
(2:0)
Jestřabí Lhota
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
14. + 39.
22. kolo
27.04.2024 17:00
Rožďalovice
1:0
(1:0)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2024 17:00
Pátek
1:1
(1:0)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2024 17:00
Paběnice
3:1
(2:0)
Jíkev
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2024 17:00
Jestřabí Lhota
2:3
(0:2)
Velim B
Více (45)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (45)
54.
Martin Mikeš
,
80.
Tomáš Vlasák
10.
Jaroslav Bečvařík
,
12.
Robin Vocel
,
61.
Tomáš Němec
28.04.2024 17:00
Plaňany
0:1
(0:0)
Pečky
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
75.
Tomáš Němec
28.04.2024 17:00
Býchory
4:3
(4:0)
Sadská
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
3.
Radek Pelikán
,
9.
Lukáš Lev
,
11.
Ondřej Vaňkát
,
35.
Adam Chvalovský
62. + 69. + 88.
28.04.2024 17:00
Vykáň
3:1
(0:1)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
04.05.2024 17:00
Sadská
1:8
(0:4)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2024 17:00
Velim B
4:2
(1:1)
Paběnice
Více (29)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (29)
29.
Tomáš Kmoch
,
84.
Jan Kukal
,
85.
Jaroslav Bečvařík
,
86.
Matěj Mén
38. + 71.
05.05.2024 17:00
Vykáň
2:4
(2:2)
Rožďalovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2024 17:00
Městec Králové
2:1
(2:0)
Býchory
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
3. + 31.
48. (vl.)
05.05.2024 17:00
Semice
4:2
(4:0)
Plaňany
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
10. + 18. + 30. + 34.
76.
Josef Klucska
,
90.
Dmytro Borovko
05.05.2024 17:00
Pečky
6:1
(2:0)
Jestřabí Lhota
Více (48)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (48)
13. (pen.)
David Brunclík
,
37.
Pavel Sova
,
52. + 81.
Roman Hovorka
,
57.
Marek Kaše
,
76.
Tomáš Švára
73.
Tomáš Robovský
05.05.2024 17:00
Jíkev
4:2
(4:1)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
11.05.2024 17:00
Rožďalovice
1:3
(0:1)
Jíkev
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2024 17:00
Ostrá
3:0k
Velim B
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
27.
22.
Ondřej Vokřál
11.05.2024 17:00
Pátek
0:2
(0:2)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2024 17:00
Paběnice
3:2
(2:1)
Pečky
Více (30)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (30)
42. + 43. + 74.
24.
Jakub Zajíc
,
87.
Pavel Sova
12.05.2024 17:00
Jestřabí Lhota
2:6
(1:3)
Semice
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
35.
Tomáš Rozumný
,
69.
Aleš Krupka
16. + 22. + 32. + 52. + 60. + 75.
12.05.2024 17:00
Plaňany
3:1
(1:1)
Sadská
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
27.
Jakub Nedvědil
,
50.
Josef Klucska
,
60.
Lukáš Blaščok
38. + 41.
12.05.2024 17:00
Býchory
4:4
(2:2)
Vykáň
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
30.
Aleš Jehlička
,
42.
Jakub Vyhnánek
,
54.
Adam Vyhnánek
,
79.
Ondřej Vaňkát
6. + 20. + 51. + 89.
25. kolo
18.05.2024 17:00
Sadská
1:2
(1:0)
Jestřabí Lhota
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
39. + 60.
46.
Ondřej Martinek
,
65. (pen.)
Miloslav Klička
19.05.2024 17:00
Býchory
1:2
(0:0)
Rožďalovice
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
84.
Adam Vyhnánek
46. + 52.
19.05.2024 17:00
Vykáň
3:5
(1:2)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2024 17:00
Městec Králové
3:0
(2:0)
Plaňany
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
3. (pen.) + 25. + 66.
19.05.2024 17:00
Semice
4:3
(3:1)
Paběnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2024 17:00
Pečky
2:2
(1:1)
Ostrá
Více (26)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (26)
40. (vl.)
,
47.
Roman Hovorka
37. + 89.
19.05.2024 17:00
Velim B
3:6
(2:2)
Jíkev
Více (32)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (32)
10. + 29.
David Nejedlý
,
58.
Matěj Kasal
14. + 21. + 50. + 83. + 88. + 90+1.
26. kolo
25.05.2024 17:00
Rožďalovice
1:3
(0:1)
Velim B
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
60.
15.
Jaroslav Bečvařík
,
74.
Petr Šourek
,
86. (pen.)
Tomáš Kmoch
25.05.2024 17:00
Pátek
6:1
(4:0)
Býchory
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
17. + 29. + 33. + 44. + 59. + 82.
81.
Lukáš Lev
26.05.2024 17:00
Jíkev
2:2
(1:2)
Pečky
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
31. + 61.
37.
Tomáš Holub
,
41.
Jakub Zajíc
26.05.2024 17:00
Paběnice
5:1
(3:0)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2024 17:00
Jestřabí Lhota
1:2
(1:0)
Městec Králové
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
32.
Tomáš Robovský
53. (vl.)
Martin Mikeš
vl.
,
62.
26.05.2024 17:00
Plaňany
4:4
(2:2)
Vykáň
Více (27)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (27)
6. + 22. + 57.
Daniel Siruček
,
49.
Josef Klucska
10. + 45. + 59. (pen.) + 60.
05.06.2024 18:00
Ostrá
2:2
(2:2)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)