KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Mladší žáci U13
Starší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize B
Divize C
SKFS
1. A třída B
1. B třída C
1. B třída D
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2018-2019
Dospělí
3. třída
3. třída A
Hráči
2018-2019
3. třída A
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Hráči
všechny týmy
všechny týmy
Cerhenice
Červené Pečky/Pašinka
Hradištko I
Jestřabí Lhota B
Konárovice
Nová Ves
Ovčáry
Ratboř
Sendražice
Štítary
Tři Dvory B
Týnec nad Labem
Velký Osek
Veltruby
všechny týmy
všechny týmy
Cerhenice
Červené Pečky/Pašinka
Hradištko I
Jestřabí Lhota B
Konárovice
Nová Ves
Ovčáry
Ratboř
Sendražice
Štítary
Tři Dvory B
Týnec nad Labem
Velký Osek
Veltruby
Hráč
Týmy
Z
ZS
S+
S-
G
GP
GV
ŽK
ČK
Jaroslav Svoboda
Červené Pečky/Pašinka
19
19
0
0
30
2
0
6
0
David Vitáček
Sendražice
18
18
0
0
14
0
0
12
1
Viliam Bayer
Velký Osek
18
18
0
0
27
2
0
8
1
Lukáš Kulich
Týnec nad Labem
17
17
0
0
20
3
0
5
0
Michal Rýdl
Ovčáry
16
16
0
0
18
2
0
7
0
Ivan Pokorný
Tři Dvory B
14
14
0
0
19
0
0
4
0
Petr Skořepa
Veltruby
14
14
0
0
1
0
0
13
0
Jiří Homba
Týnec nad Labem
13
13
0
0
15
0
0
3
0
Kamil Šmejkal
Nová Ves
13
13
0
0
4
0
0
10
4
Tomáš Vlasák
Veltruby
13
13
0
0
4
2
0
13
1
Adam Darebný
Týnec nad Labem
12
12
0
0
13
0
0
3
0
Lukáš Polák
Hradištko I
12
12
0
0
21
3
0
3
0
Petr Linart
Nová Ves
12
12
0
0
10
0
0
4
1
David Kmoch
Veltruby
11
11
0
0
4
0
0
7
1
Pavel Šíma
Ovčáry
11
11
0
0
0
0
1
10
0
Radek Pokorný
Konárovice
11
11
0
0
15
1
0
2
0
Samuel Uman
Štítary
11
11
0
0
14
0
0
4
0
Taras Basarab
Cerhenice
,
Ratboř
11
11
0
0
16
0
0
2
1
Tomáš Mihovský
Velký Osek
11
11
0
0
21
1
0
1
0
Antonín Kubát
Sendražice
10
10
0
0
2
0
0
9
1
Jakub Čech
Nová Ves
10
10
0
0
7
0
0
4
0
Lukáš Kahoun
Konárovice
10
10
0
0
12
2
0
5
0
Marcel Nesládek
Týnec nad Labem
10
10
0
0
7
0
0
5
1
Michal Kesner
Ratboř
10
10
0
0
13
0
0
1
0
Tomáš Milichovský
Sendražice
10
10
0
0
10
2
0
6
1
Filip Krajíček
Jestřabí Lhota B
9
9
0
0
10
0
0
4
0
Jan Rychlík
Nová Ves
9
9
0
0
7
0
0
3
0
Jan Šedina
Veltruby
9
9
0
0
4
0
0
5
0
Lukáš Fedor
Červené Pečky/Pašinka
9
9
0
0
6
2
1
2
0
Marek Benko
Ovčáry
9
9
0
0
5
0
0
5
0
Miroslav Hrubeš
Ovčáry
9
9
0
0
10
0
0
1
0
David Bareš
Ovčáry
8
8
0
0
6
0
0
4
0
David Starý
Nová Ves
8
8
0
0
1
0
0
7
0
Jakub Kovařík
Ratboř
8
8
0
0
4
0
0
4
0
Jan Černý
Cerhenice
8
8
0
0
11
1
0
3
0
Jiří Hampl
Veltruby
8
8
0
0
9
0
0
1
0
Jiří Zábraha
Veltruby
8
8
0
0
5
0
0
6
2
Joël Mbemba
Ratboř
8
8
0
0
7
0
0
5
0
Kamil Horňáček
Štítary
8
8
0
0
8
1
0
2
1
Michal Mastný
Cerhenice
8
8
0
0
7
0
0
3
0
Pavel Wolfram
Týnec nad Labem
8
8
0
0
8
1
0
1
0
Stanislav Teplý
Veltruby
8
8
0
0
6
1
0
5
0
Tomáš Grubr
Týnec nad Labem
8
8
0
0
7
1
0
1
1
David Kopecký
Nová Ves
7
7
0
0
2
0
0
5
0
Jakub Krupička
Červené Pečky/Pašinka
7
7
0
0
7
0
0
0
0
Jiří Pechar
Ratboř
7
7
0
0
5
0
0
3
1
Jiří Svoboda
Sendražice
7
7
0
0
2
0
1
4
1
Kamil Kubera
Tři Dvory B
7
7
0
0
2
0
1
6
0
Karel Suchý
Červené Pečky/Pašinka
7
7
0
1
8
0
0
0
0
Lukáš Černý
Velký Osek
7
7
0
0
3
0
0
4
0
Lukáš Vokřál
Nová Ves
7
7
0
0
2
0
1
4
0
Martin Vokoun
Konárovice
7
7
0
0
4
0
0
3
0
Martin Žižka
Cerhenice
7
7
0
0
2
0
0
5
0
Ondřej Sodoma
Velký Osek
7
7
0
0
13
2
0
0
1
Patrik Lambert
Velký Osek
7
7
0
0
2
0
0
6
0
Pavel Mašek
Velký Osek
7
7
0
0
4
0
0
3
0
Tomáš Cupák
Nová Ves
7
7
0
0
6
0
0
1
0
Tomáš Mojko
Cerhenice
7
7
0
0
2
1
0
4
1
Tomáš Opolzer
Štítary
7
7
0
0
10
0
0
0
0
Zdeněk Novák
Velký Osek
7
7
0
0
0
0
0
0
0
David Zdeněk
Červené Pečky/Pašinka
6
6
0
0
6
0
0
1
0
Jakub Čerych
Cerhenice
6
6
0
0
10
0
0
0
0
Jakub Miškovský
Štítary
6
6
0
0
6
0
0
1
0
Jan Belza
Velký Osek
6
6
0
0
3
0
0
3
0
Martin Havlíček
Konárovice
6
6
0
0
9
1
0
1
0
Matěj Brunclík
Konárovice
6
6
0
0
1
0
0
5
0
Michal Kopecký
Ratboř
6
6
0
0
8
0
0
0
0
Miroslav Němec
Sendražice
6
6
0
0
4
0
0
3
1
Petr Stempák
Tři Dvory B
6
6
0
0
5
0
0
2
0
Tomáš Podnecký
Červené Pečky/Pašinka
6
6
0
0
3
0
0
3
0
Zbyněk Gembiczki
Ratboř
6
6
0
0
6
0
0
2
0
Jakub Kalfiřt
Týnec nad Labem
5
5
0
0
2
0
0
5
1
Jakub Procházka
Veltruby
5
5
0
0
2
0
0
3
0
Jan Adámek
Ratboř
5
5
0
0
4
0
0
1
0
Jan Březina
Nová Ves
5
5
0
0
6
0
0
0
0
Jan Pfeifer
Hradištko I
5
5
0
0
4
2
0
1
0
Jiří Přiklopil
Červené Pečky/Pašinka
5
5
0
0
2
0
0
3
0
Libor Dvořák
Ratboř
5
5
0
0
2
1
0
4
0
Ludvík Svoboda
Sendražice
5
5
0
0
1
0
0
4
0
Marek Patočka
Konárovice
5
5
0
0
3
0
0
2
1
Martin Dohanič
Jestřabí Lhota B
5
5
0
0
1
0
0
4
0
Matěj Hanousek
Červené Pečky/Pašinka
5
4
1
0
4
0
0
0
0
Ondřej Bašista
Tři Dvory B
5
5
0
0
3
1
0
2
0
Petr Pohl
Ovčáry
5
5
0
0
5
0
0
2
0
Roman Zmátlo
Konárovice
5
5
0
0
4
0
0
1
0
Václav Lískovec
Týnec nad Labem
5
5
0
0
4
0
0
3
0
Benjamin Uman
Štítary
4
4
0
0
3
0
0
1
0
David Kubánek
Jestřabí Lhota B
4
4
0
0
2
0
0
4
0
David Sixta
Cerhenice
4
4
0
0
6
0
0
0
0
David Teplý
Červené Pečky/Pašinka
4
4
0
0
3
0
0
1
0
František Čáslavský
Jestřabí Lhota B
4
4
0
0
3
0
0
2
0
Jakub Příhoda
Hradištko I
4
4
0
0
3
0
0
2
0
Jan Malý
Tři Dvory B
4
4
0
0
1
0
0
3
0
Jan Mikita
Ovčáry
4
4
0
0
3
0
0
2
0
Jiří Sýkora
Týnec nad Labem
4
4
0
0
3
0
0
1
0
Josef Spitzer
Štítary
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Marek Kaše
Cerhenice
4
4
0
0
3
0
0
1
0
Miloš Černík
Konárovice
4
4
0
0
3
0
0
1
0
Miroslav Rauch
Červené Pečky/Pašinka
4
4
0
1
5
0
0
0
0
Pavel Urbánek
Nová Ves
4
4
0
0
1
0
0
3
0
Petr Kesner
Nová Ves
4
4
0
0
0
0
0
3
2
Radek Hájek
Jestřabí Lhota B
4
4
0
0
2
0
0
2
0
Roman Hošek
Ratboř
4
4
0
0
5
0
0
2
0
Roman Panic
Červené Pečky/Pašinka
4
4
0
0
0
0
0
3
0
Tomáš Michalko
Hradištko I
4
4
0
0
3
0
0
2
0
Václav Hanuš
Cerhenice
4
4
0
0
0
0
1
3
0
Vlastimil Halma
Hradištko I
4
4
0
0
1
0
0
3
0
David Kemza
Ratboř
3
3
0
0
0
0
1
2
0
David Plachý
Konárovice
3
3
0
0
2
0
0
1
0
David Sýkora
Týnec nad Labem
3
3
0
0
0
0
0
3
0
Dušan Michalko
Hradištko I
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Ivan Pavlov
Jestřabí Lhota B
3
3
0
0
4
1
0
0
0
Jakub Zápotocký
Hradištko I
3
3
0
0
2
0
0
2
0
Jan Karban
Velký Osek
3
3
0
0
1
0
0
2
0
Jindřich Eszenyi
Červené Pečky/Pašinka
3
2
1
0
0
0
0
2
0
Jiří Nouzák
Jestřabí Lhota B
3
3
0
0
2
0
0
1
0
Jiří Straka
Veltruby
3
3
0
0
2
0
0
2
0
Josef Svoboda
Červené Pečky/Pašinka
3
3
0
1
0
0
0
2
0
Josef Vodička
Ratboř
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Luboš Soukup
Jestřabí Lhota B
3
3
0
0
0
0
0
3
1
Lukáš Pejřimovský
Sendražice
3
2
0
0
0
0
0
2
0
Marek Adámek
Ratboř
3
3
0
0
2
0
0
1
0
Marek Svoboda
Tři Dvory B
3
3
0
0
1
0
0
2
0
Martin Březina
Ovčáry
3
3
0
0
0
0
0
3
1
Martin Koška
Velký Osek
3
3
0
0
2
0
0
1
0
Martin Nikles
Velký Osek
,
Veltruby
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Martin Slavík
Hradištko I
3
3
0
0
0
0
0
2
1
Martin Slepička
Týnec nad Labem
3
3
0
0
0
0
0
3
0
Martin Špírek
Veltruby
3
3
0
0
2
0
0
0
1
Martin Zach
Jestřabí Lhota B
3
3
0
0
2
0
0
1
0
Matěj Trojan
Jestřabí Lhota B
3
3
0
0
2
0
0
1
0
Miroslav Petržela
Cerhenice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Ondřej Pšenský
Štítary
3
3
0
0
1
1
0
2
1
Petr Homoky
Sendražice
3
3
0
0
2
0
0
1
0
Petr Sixta
Sendražice
3
3
0
0
0
0
0
3
0
Petr Škopek
Cerhenice
3
3
0
0
4
0
1
1
0
Radek Bilik
Jestřabí Lhota B
3
3
0
0
0
0
0
2
1
Roman Link
Cerhenice
3
3
0
0
1
0
0
2
1
Adam Brant
Ratboř
2
2
0
0
1
0
0
2
0
Daniel Kmoch
Štítary
2
2
0
0
1
0
0
1
1
Daniel Stojka
Tři Dvory B
2
2
0
0
3
0
0
1
0
David Brunclík
Tři Dvory B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
David Müllner
Tři Dvory B
2
2
0
0
1
0
0
1
0
Denis Jeřábek
Ratboř
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Ivan Linhart
Červené Pečky/Pašinka
2
2
0
0
0
0
0
1
0
Jakub Škarka
Hradištko I
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Jan Poláček
Veltruby
2
2
0
0
2
1
0
0
0
Jan Žilka
Velký Osek
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Kamil Machurka
Štítary
2
2
0
0
2
0
0
1
0
Kryštof Michálek
Cerhenice
2
2
0
0
1
0
0
1
0
Ladislav Doležal
Tři Dvory B
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Lukáš Flígr
Nová Ves
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Martin Paďouk
Tři Dvory B
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Martin Vinš
Tři Dvory B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Matěj Bílý
Červené Pečky/Pašinka
2
2
0
0
4
0
0
0
0
Matěj Linhart
Tři Dvory B
2
2
0
0
2
1
0
0
0
Michal Čup
Cerhenice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Michal Javůrek
Týnec nad Labem
2
2
0
0
1
0
0
0
1
Michal Karban
Veltruby
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Michal Lepší
Štítary
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Michal Váša
Týnec nad Labem
2
2
0
0
2
0
0
1
0
Mikuláš Jandák
Štítary
2
2
0
0
2
0
0
1
0
Milan Pýcha
Štítary
2
2
0
0
1
0
1
1
0
Ondřej Pavelka
Jestřabí Lhota B
2
2
0
0
1
0
0
2
1
Pavel Mokrý
Veltruby
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Pavel Pfeifer
Hradištko I
2
2
0
0
1
0
0
1
0
Petr Gacka
Cerhenice
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Radek Zelenka
Štítary
2
2
0
0
3
1
0
1
0
Šimon Šmiřák
Velký Osek
2
2
0
0
1
0
0
1
0
Tomáš Brtek
Velký Osek
2
2
0
0
1
0
0
1
0
Tomáš Tichý
Ovčáry
2
2
0
0
0
0
0
2
1
Václav Šindelář
Jestřabí Lhota B
2
2
0
0
1
0
0
1
0
Vít Melichar
Velký Osek
2
2
0
0
1
0
0
1
0
Vojtěch Teplý
Velký Osek
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Zbyněk Černovský
Sendražice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Zdeněk Král
Veltruby
2
2
0
0
3
0
0
1
0
Zdeněk Týma
Jestřabí Lhota B
2
2
0
0
1
0
0
1
0
Adam Bezucha
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Adam Přibyl
Štítary
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Bohumil Klečák
Hradištko I
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Daniel Týma
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
0
0
0
1
0
David Jensen
Štítary
1
1
0
0
1
0
0
0
0
David Miška
Štítary
1
1
0
0
0
0
0
1
0
David Nykodym
Cerhenice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
David Oliva
Tři Dvory B
1
1
0
0
0
0
0
1
0
David Procházka
Ovčáry
1
1
0
0
0
0
0
1
0
David Saifert
Tři Dvory B
1
1
0
0
0
0
0
1
0
David Šopor
Sendražice
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Dominik Marek
Ovčáry
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Dominik Tichý
Ratboř
1
1
0
0
1
0
0
0
0
František Žídek
Konárovice
1
1
0
0
2
0
0
1
0
Jakub Semirád
Štítary
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jakub Vinduška
Hradištko I
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Buňata
Tři Dvory B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Malý
Veltruby
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Jan Pecha
Nová Ves
1
1
0
0
1
1
0
0
0
Jaromír Čerych
Cerhenice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jaroslav Kuch
Sendražice
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Jaroslav Svoboda
Konárovice
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Jaroslav Vik
Cerhenice
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Jindřich Stuchlík
Nová Ves
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Chochola
Červené Pečky/Pašinka
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Jiří Fila
Tři Dvory B
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Jiří Hanuš
Velký Osek
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Láznička
Červené Pečky/Pašinka
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Josef Malý
Tři Dvory B
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Kryštof Šín
Štítary
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Luboš Sojka
Konárovice
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Luboš Sýkora
Tři Dvory B
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Lukáš Bláža
Veltruby
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Lukáš Kmoch
Tři Dvory B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Smetana
Tři Dvory B
1
1
0
0
0
0
1
0
0
Lukáš Sova
Červené Pečky/Pašinka
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Marek Franc
Sendražice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Adámek
Nová Ves
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Babický
Nová Ves
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Horník
Hradištko I
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Martin Ježek
Štítary
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Mikeš
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Sejpal
Štítary
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Vitáček
Sendražice
1
1
0
0
0
0
0
1
1
Matěj Juřica
Štítary
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Matyáš Sixta
Sendražice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Michal Bajtler
Hradištko I
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Michal Hendrych
Červené Pečky/Pašinka
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Michal Kudrna
Hradištko I
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Milan Kovařík
Štítary
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Miroslav Březina
Nová Ves
1
1
0
0
0
0
0
0
1
Miroslav Karban
Velký Osek
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Miroslav Müller
Tři Dvory B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Miroslav Reichl
Tři Dvory B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Ondřej Novák
Tři Dvory B
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Patrik Kovářík
Nová Ves
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Patrik Mihál
Ovčáry
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Patrik Stempák
Konárovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Patrik Stráník
Ovčáry
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Pavel Myška
Týnec nad Labem
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Petr Čech
Ovčáry
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Petr Douša
Ovčáry
1
1
0
0
0
0
1
0
0
Petr Jandák
Konárovice
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Petr Jirsa
Tři Dvory B
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Petr Kesner
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Kopecký
Konárovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Krutský
Tři Dvory B
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Petr Volný
Ovčáry
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Radovan Mlika
Týnec nad Labem
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Rastislav Masarovič
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Robert Dunka
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Rostislav Černík
Konárovice
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Tomáš Charouzd
Červené Pečky/Pašinka
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Tomáš Koubský
Červené Pečky/Pašinka
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Tomáš Kratochvíl
Ratboř
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Procházka
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Václav Dohanič
Tři Dvory B
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Václav Šauer
Hradištko I
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Václav Senohrábek
Sendražice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vít Dvořák
Tři Dvory B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vítek Švarc
Ratboř
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vladimír Vedral
Tři Dvory B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vojtěch Jón
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Vratislav Mlika
Týnec nad Labem
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Zdeněk Bulíř
Červené Pečky/Pašinka
1
1
0
1
0
0
0
0
0