KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2017-2018
Dospělí
Divize
Divize B
Zápasy
2017-2018
Divize B
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Česká Lípa
Český Brod
Chomutov
Hostouň
Hrobce
Louny
Meteor Praha
Motorlet
Neratovice
Nový Bor
Ostrá
SK Kladno
Souš
Tatran Rakovník
Úvaly
Velvary
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Česká Lípa
Český Brod
Chomutov
Hostouň
Hrobce
Louny
Meteor Praha
Motorlet
Neratovice
Nový Bor
Ostrá
SK Kladno
Souš
Tatran Rakovník
Úvaly
Velvary
1. kolo
12.08.2017 10:15
Tatran Rakovník
0:2
(0:2)
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.08.2017 10:15
SK Kladno
3:0
(1:0)
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.08.2017 17:00
Ostrá
2:0
(1:0)
Hrobce
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.08.2017 17:00
Nový Bor
3:4
(3:1)
Česká Lípa
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.08.2017 17:00
Český Brod
1:2
(0:1)
Chomutov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.08.2017 17:00
Velvary
3:4p
(1:2)
pen 4:5
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.08.2017 17:00
Hostouň
3:2
(0:1)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.08.2017 17:00
Louny
3:0
(3:0)
Souš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
19.08.2017 10:15
Neratovice
4:2
(2:0)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.08.2017 10:15
Motorlet
5:0
(4:0)
Louny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.08.2017 10:15
Chomutov
5:2
(1:2)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.08.2017 10:15
Hrobce
2:0
(0:0)
Nový Bor
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.08.2017 10:15
Tatran Rakovník
1:2
(0:2)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.08.2017 17:00
Souš
3:0
(2:0)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.08.2017 17:00
Úvaly
0:1
(0:0)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.08.2017 17:00
Česká Lípa
1:3
(1:1)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
26.08.2017 10:15
SK Kladno
3:1
(2:1)
Hrobce
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2017 17:00
Ostrá
1:3
(1:1)
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2017 17:00
Nový Bor
0:1
(0:0)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2017 17:00
Český Brod
1:0
(0:0)
Česká Lípa
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2017 17:00
Velvary
1:0
(1:0)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2017 10:15
Meteor Praha
0:2
(0:1)
Souš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2017 17:00
Hostouň
2:0
(2:0)
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2017 17:00
Louny
2:1
(1:0)
Chomutov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
02.09.2017 10:15
Neratovice
3:2p
(0:0)
pen 5:4
Souš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2017 10:15
Motorlet
5:0
(3:0)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2017 10:15
Chomutov
0:2
(0:1)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2017 10:15
Hrobce
1:4
(0:3)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2017 10:15
Tatran Rakovník
0:1p
(0:0)
pen 3:5
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2017 17:00
Úvaly
2:1
(1:0)
Louny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2017 17:00
Česká Lípa
0:5
(0:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2017 17:00
Ostrá
4:0
(1:0)
Nový Bor
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
09.09.2017 10:15
SK Kladno
0:2
(0:0)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2017 17:00
Nový Bor
0:2
(0:1)
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2017 17:00
Český Brod
5:0
(2:0)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2017 17:00
Velvary
1:2p
(1:0)
pen 2:4
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2017 17:00
Souš
3:0
(2:0)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2017 10:15
Meteor Praha
0:3
(0:1)
Chomutov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2017 17:00
Hostouň
3:1
(1:1)
Hrobce
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2017 17:00
Louny
0:2
(0:0)
Česká Lípa
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
16.09.2017 10:15
Neratovice
4:0
(1:0)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2017 10:15
Chomutov
1:2p
(0:0)
pen 4:5
Souš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2017 10:15
Hrobce
1:2
(1:2)
Louny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2017 10:15
Tatran Rakovník
0:2
(0:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2017 16:30
Úvaly
2:1
(0:0)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2017 16:30
Česká Lípa
0:1
(0:0)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2017 16:30
Ostrá
3:2
(0:1)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2017 16:30
Nový Bor
1:2p
(1:1)
pen 3:5
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
23.09.2017 10:15
SK Kladno
0:3
(0:1)
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2017 10:15
Motorlet
2:1
(0:1)
Chomutov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2017 16:30
Český Brod
3:0
(1:0)
Nový Bor
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2017 16:30
Velvary
2:0
(0:0)
Hrobce
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2017 16:30
Souš
2:3
(1:1)
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2017 10:15
Meteor Praha
4:0
(0:0)
Česká Lípa
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2017 16:30
Hostouň
1:0p
(0:0)
pen 7:6
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2017 16:30
Louny
0:3
(0:2)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
30.09.2017 10:15
Neratovice
3:4p
(0:1)
pen 2:4
Chomutov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2017 10:15
Hrobce
0:6
(0:2)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2017 10:15
Tatran Rakovník
0:1
(0:0)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2017 10:15
SK Kladno
3:0
(2:0)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2017 16:00
Úvaly
2:1
(1:1)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2017 16:00
Česká Lípa
2:1
(0:1)
Souš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2017 16:00
Ostrá
1:2p
(0:1)
pen 4:5
Louny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2017 16:00
Nový Bor
0:4
(0:2)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
07.10.2017 10:15
Motorlet
6:2
(0:1)
Česká Lípa
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2017 10:15
Chomutov
2:3p
(0:1)
pen 3:5
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2017 16:00
Český Brod
7:2
(4:0)
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2017 16:00
Velvary
2:0
(1:0)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2017 16:00
Souš
8:1
(2:0)
Hrobce
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2017 10:15
Meteor Praha
3:1
(1:0)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2017 16:00
Hostouň
1:3
(0:3)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2017 16:00
Louny
6:0
(4:0)
Nový Bor
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
14.10.2017 10:15
Neratovice
0:1p
(0:0)
pen 3:4
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2017 10:15
Hrobce
0:1
(0:0)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2017 10:15
Tatran Rakovník
2:3p
(0:2)
pen 5:6
Souš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2017 10:15
SK Kladno
3:2
(2:1)
Louny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2017 15:30
Česká Lípa
1:0p
(0:0)
pen 4:2
Chomutov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2017 15:30
Ostrá
3:0
(2:0)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2017 15:30
Nový Bor
1:3
(0:1)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2017 15:30
Český Brod
2:0
(1:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
21.10.2017 10:15
Motorlet
2:0
(0:0)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2017 10:15
Chomutov
5:0
(2:0)
Hrobce
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2017 15:30
Velvary
2:0
(1:0)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2017 15:30
Souš
2:1
(1:0)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2017 15:30
Úvaly
2:1p
(0:0)
pen 4:2
Česká Lípa
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2017 10:15
Meteor Praha
3:0
(1:0)
Nový Bor
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2017 15:30
Hostouň
3:0
(2:0)
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2017 15:30
Louny
1:2
(1:2)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
28.10.2017 10:15
Neratovice
2:0
(2:0)
Česká Lípa
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2017 10:15
Hrobce
1:3
(1:2)
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2017 10:15
Tatran Rakovník
2:3p
(0:1)
pen 2:4
Chomutov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2017 10:15
SK Kladno
3:1
(2:0)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2017 14:30
Ostrá
3:2p
(2:1)
pen 4:3
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2017 14:30
Nový Bor
0:1
(0:1)
Souš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2017 14:30
Český Brod
0:1
(0:0)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2017 14:30
Hostouň
3:1
(2:0)
Louny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
04.11.2017 10:15
Motorlet
3:2
(3:1)
Nový Bor
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2017 10:15
Chomutov
2:1
(1:1)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2017 14:00
Velvary
2:0
(1:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2017 14:00
Souš
0:1p
(0:0)
pen 3:4
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2017 14:00
Úvaly
3:1
(2:0)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2017 14:00
Česká Lípa
4:3
(1:0)
Hrobce
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2017 10:15
Meteor Praha
0:3
(0:2)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2017 14:00
Louny
1:2
(0:1)
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
11.11.2017 10:15
Neratovice
3:0
(2:0)
Hrobce
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2017 10:15
Tatran Rakovník
1:2
(1:1)
Česká Lípa
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2017 10:15
SK Kladno
0:2
(0:0)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2017 14:00
Ostrá
2:0
(1:0)
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2017 14:00
Nový Bor
0:2
(0:1)
Chomutov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2017 14:00
Souš
5:2
(1:1)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2017 14:00
Hostouň
1:0
(1:0)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2017 14:00
Louny
3:2p
(0:1)
pen 5:4
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
18.11.2017 10:15
Motorlet
1:2p
(0:1)
pen 1:4
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2017 10:15
Chomutov
2:1p
(0:0)
pen 7:6
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2017 10:15
Hrobce
4:3p
(2:1)
pen 5:3
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2017 13:30
Velvary
2:0
(2:0)
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2017 13:30
Souš
2:1
(1:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2017 13:30
Úvaly
6:1
(3:1)
Nový Bor
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2017 13:30
Česká Lípa
0:3
(0:1)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.11.2017 10:15
Meteor Praha
2:3p
(1:2)
pen 5:6
Louny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
10.03.2018 10:15
Hrobce
0:5
(0:3)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.03.2018 10:15
Motorlet
2:1p
(1:0)
pen 4:2
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.03.2018 14:30
Česká Lípa
1:0
(1:0)
Nový Bor
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.03.2018 14:30
Souš
1:2
(0:0)
Louny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.03.2018 10:15
Meteor Praha
1:2
(0:1)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.04.2018 16:30
Neratovice
4:0
(2:0)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.04.2018 16:30
Chomutov
0:1
(0:1)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.04.2018 17:00
Úvaly
1:2p
(1:1)
pen 2:4
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
18.03.2018 10:15
Meteor Praha
3:1
(3:1)
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.04.2018 17:00
Louny
2:3p
(0:2)
pen 6:7
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.04.2018 17:00
Český Brod
2:1
(1:1)
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.04.2018 17:00
SK Kladno
2:0
(2:0)
Česká Lípa
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.04.2018 17:00
Nový Bor
1:2
(1:0)
Hrobce
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.04.2018 17:30
Ostrá
1:2p
(0:1)
pen 4:5
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.04.2018 17:00
Hostouň
4:1
(3:0)
Chomutov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.04.2018 17:30
Velvary
3:0
(2:0)
Souš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
24.03.2018 10:15
Neratovice
1:2
(1:1)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2018 10:15
Tatran Rakovník
4:0
(2:0)
Nový Bor
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2018 10:15
Hrobce
1:9
(0:5)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2018 10:15
Chomutov
2:3p
(1:0)
pen 3:4
Louny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2018 10:15
Motorlet
1:0p
(0:0)
pen 5:3
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2018 15:00
Česká Lípa
0:1
(0:0)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2018 15:00
Úvaly
1:0p
(0:0)
pen 5:3
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2018 15:00
Souš
2:1
(1:0)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
31.03.2018 10:15
SK Kladno
1:0
(1:0)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2018 16:30
Souš
2:1p
(1:0)
pen 4:2
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2018 16:30
Velvary
0:2
(0:0)
Chomutov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2018 16:30
Český Brod
5:1
(2:1)
Hrobce
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2018 16:30
Nový Bor
1:3
(0:1)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.04.2018 10:15
Meteor Praha
2:0
(0:0)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.04.2018 16:30
Louny
0:1
(0:0)
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.04.2018 16:30
Hostouň
1:0
(0:0)
Česká Lípa
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
07.04.2018 10:15
Neratovice
1:0
(1:0)
Nový Bor
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2018 10:15
Tatran Rakovník
3:0
(0:0)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2018 10:15
Hrobce
0:3
(0:2)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2018 10:15
Chomutov
0:1
(0:0)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2018 10:15
Motorlet
3:0
(1:0)
Souš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2018 16:30
Ostrá
1:0
(1:0)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2018 16:30
Česká Lípa
0:2
(0:0)
Louny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2018 16:30
Úvaly
0:3
(0:1)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
14.04.2018 10:15
Motorlet
5:2
(3:2)
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2018 10:15
SK Kladno
2:0
(1:0)
Nový Bor
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2018 17:00
Souš
4:2
(2:2)
Chomutov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2018 17:00
Velvary
5:2
(2:2)
Česká Lípa
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2018 17:00
Český Brod
3:2p
(0:0)
pen 4:3
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.04.2018 10:15
Meteor Praha
2:1p
(1:0)
pen 5:3
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.04.2018 17:00
Louny
4:0
(1:0)
Hrobce
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.04.2018 17:00
Hostouň
1:2
(0:1)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
21.04.2018 10:15
Neratovice
0:2
(0:1)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2018 10:15
Tatran Rakovník
1:0
(0:0)
Louny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2018 10:15
Hrobce
0:2
(0:2)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2018 10:15
Chomutov
1:2
(1:1)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2018 17:00
Nový Bor
1:3
(1:0)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2018 17:00
Ostrá
1:2
(1:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2018 17:00
Česká Lípa
0:3
(0:1)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2018 17:00
Úvaly
4:2
(3:0)
Souš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
28.04.2018 10:15
Chomutov
2:1
(2:0)
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2018 10:15
Motorlet
1:0
(1:0)
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2018 17:00
Souš
1:0
(1:0)
Česká Lípa
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2018 17:00
Velvary
1:0
(1:0)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2018 17:00
Český Brod
2:0
(0:0)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2018 10:15
Meteor Praha
2:1p
(1:1)
pen 5:4
Hrobce
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2018 17:00
Louny
2:0
(2:0)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2018 17:00
Hostouň
2:0
(1:0)
Nový Bor
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
05.05.2018 10:15
Neratovice
3:2p
(0:2)
pen 4:3
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2018 10:15
SK Kladno
2:4
(0:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2018 10:15
Tatran Rakovník
1:2
(1:1)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2018 10:15
Hrobce
1:5
(0:4)
Souš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2018 17:00
Nový Bor
1:0
(1:0)
Louny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2018 17:00
Ostrá
1:2
(0:0)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2018 17:00
Česká Lípa
1:2
(1:2)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2018 17:00
Úvaly
2:1p
(0:1)
pen 14:13
Chomutov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
12.05.2018 10:15
Chomutov
3:0
(2:0)
Česká Lípa
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2018 10:15
Motorlet
1:0
(1:0)
Hrobce
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2018 17:00
Úvaly
2:3
(1:1)
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2018 17:00
Souš
2:3p
(1:1)
pen 1:3
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2018 17:00
Velvary
3:0
(2:0)
Nový Bor
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2018 10:15
Meteor Praha
2:1
(1:0)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2018 17:00
Louny
2:3
(2:1)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2018 17:00
Hostouň
2:1
(0:1)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
19.05.2018 10:15
Neratovice
1:0p
(0:0)
pen 4:3
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2018 10:15
SK Kladno
0:3
(0:2)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2018 10:15
Tatran Rakovník
0:1
(0:0)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2018 10:15
Hrobce
0:5
(0:0)
Chomutov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2018 17:00
Český Brod
6:5
(2:2)
Louny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2018 17:00
Nový Bor
0:1p
(0:0)
pen 2:4
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2018 17:00
Ostrá
3:2
(2:2)
Souš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2018 17:00
Česká Lípa
4:1
(2:1)
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27. kolo
26.05.2018 10:15
Chomutov
1:2
(0:0)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2018 10:15
Motorlet
1:0
(0:0)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2018 17:00
Česká Lípa
1:0
(0:0)
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2018 17:00
Úvaly
5:1
(1:1)
Hrobce
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2018 17:00
Souš
1:2
(1:1)
Nový Bor
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2018 17:00
Velvary
3:1
(2:1)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2018 10:15
Meteor Praha
2:1p
(0:0)
pen 17:16
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2018 17:00
Louny
1:2
(1:2)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28. kolo
02.06.2018 10:15
Neratovice
1:0
(0:0)
Louny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2018 10:15
SK Kladno
0:2
(0:0)
Souš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2018 10:15
Tatran Rakovník
3:0
(2:0)
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2018 10:15
Hrobce
0:4
(0:2)
Česká Lípa
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2018 17:00
Český Brod
1:2p
(1:0)
pen 3:4
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2018 17:00
Nový Bor
1:2
(1:2)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2018 17:00
Ostrá
3:1
(2:0)
Chomutov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2018 17:00
Hostouň
3:0
(2:0)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29. kolo
09.06.2018 10:15
Hrobce
1:4
(0:2)
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2018 10:15
Chomutov
3:0
(1:0)
Nový Bor
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2018 17:00
Česká Lípa
1:0
(1:0)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2018 17:00
Úvaly
3:1
(2:0)
Ostrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2018 17:00
Český Brod
2:3p
(1:1)
pen 3:5
Souš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2018 10:15
Motorlet
3:0
(1:0)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2018 10:15
Meteor Praha
1:5
(1:3)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.06.2018 18:00
Velvary
2:1
(0:1)
Louny
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30. kolo
13.06.2018 17:00
SK Kladno
0:3
(0:1)
Chomutov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2018 10:15
Neratovice
0:1
(0:0)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2018 10:30
Hostouň
7:2
(4:0)
Souš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2018 17:00
Louny
0:3
(0:1)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2018 17:00
Český Brod
1:0
(1:0)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2018 17:00
Nový Bor
0:3
(0:0)
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2018 17:00
Ostrá
2:1
(1:1)
Česká Lípa
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2018 17:00
Tatran Rakovník
3:0
(1:0)
Hrobce
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)