KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Mladší žáci U13
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída B
1. A třída C
OFS Kolín
Okresní přebor A
Okresní přebor B
Finále OP
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2010-2011
Starší žáci U15
Okresní přebor
Okresní přebor B
Zápasy
2010-2011
Okresní přebor B
Starší žáci U15
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
editovat výsledky
zobrazit střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Býchory
Červené Pečky
Krakovany
Nová Ves
Ovčáry
Polepy
Radovesnice II
Sendražice
Týnec nad Labem
Velký Osek
Volárna
Žiželice nad Cidlinou
editovat výsledky
zobrazit střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Býchory
Červené Pečky
Krakovany
Nová Ves
Ovčáry
Polepy
Radovesnice II
Sendražice
Týnec nad Labem
Velký Osek
Volárna
Žiželice nad Cidlinou
1. kolo
04.09.2010 15:00
Krakovany
1:13
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.09.2010 15:00
Ovčáry
2:0
(1:0)
Volárna
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.09.2010 15:00
Sendražice
1:3
Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2010 15:00
Býchory
2:5
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2010 15:00
Radovesnice II
0:1
(0:0)
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2010 15:00
Velký Osek
7:1
Polepy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
11.09.2010 10:15
Červené Pečky
5:1
(2:0)
Polepy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2010 15:00
Týnec nad Labem
0:4
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2010 15:00
Volárna
2:0
Sendražice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2010 15:00
Žiželice nad Cidlinou
2:0
Ovčáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2010 15:00
Býchory
5:3
(2:3)
Krakovany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2010 10:15
Nová Ves
16:0
(9:0)
Radovesnice II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
18.09.2010 14:30
Krakovany
0:1
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.09.2010 14:30
Ovčáry
5:2
(1:2)
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.09.2010 14:30
Sendražice
3:0k
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2010 10:15
Polepy
5:3
Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2010 14:30
Radovesnice II
1:2
(1:0)
Býchory
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2010 14:30
Velký Osek
9:0
Volárna
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
25.09.2010 10:15
Červené Pečky
7:0
Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2010 14:30
Volárna
1:0
Polepy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2010 14:30
Žiželice nad Cidlinou
2:0
(1:0)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2010 14:30
Krakovany
5:0
(3:0)
Radovesnice II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2010 10:15
Nová Ves
3:0k
Sendražice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2010 14:30
Býchory
2:4
(1:2)
Ovčáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
02.10.2010 14:00
Ovčáry
11:1
Krakovany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.10.2010 14:00
Sendražice
2:4
Býchory
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.10.2010 14:00
Týnec nad Labem
0:6
Volárna
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2010 10:15
Polepy
1:4
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2010 14:00
Velký Osek
3:1
(3:0)
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2010 16:30
Radovesnice II
0:2
(0:0)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
09.10.2010 10:15
Červené Pečky
4:1
Volárna
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.10.2010 14:00
Týnec nad Labem
3:2
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.10.2010 14:00
Krakovany
3:0k
Sendražice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2010 10:15
Nová Ves
3:1
(1:0)
Polepy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2010 14:00
Býchory
0:1
(0:0)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2010 14:00
Radovesnice II
0:10
Ovčáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
16.10.2010 13:30
Ovčáry
4:3
(2:1)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2010 13:30
Sendražice
0:0
(0:0)
Radovesnice II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2010 13:30
Týnec nad Labem
1:2
(0:2)
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2010 13:30
Volárna
1:4
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2010 10:15
Polepy
7:0
Býchory
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2010 13:30
Velký Osek
10:1
(4:0)
Krakovany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
23.10.2010 10:15
Červené Pečky
3:0k
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.10.2010 13:30
Krakovany
3:5
Polepy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.10.2010 13:30
Ovčáry
8:0
(5:0)
Sendražice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2010 10:15
Nová Ves
16:0
(7:0)
Volárna
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2010 13:30
Býchory
3:3
Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2010 13:30
Radovesnice II
0:9
(0:2)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
30.10.2010 12:30
Sendražice
1:8
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.10.2010 12:30
Týnec nad Labem
0:3
(0:2)
Krakovany
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
30.10.2010 12:30
Volárna
0:8
Býchory
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.10.2010 12:30
Žiželice nad Cidlinou
1:3
(1:0)
Nová Ves
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
31.10.2010 10:15
Polepy
5:2
(2:1)
Radovesnice II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2010 12:30
Velký Osek
3:3
Ovčáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
06.11.2010 10:15
Červené Pečky
0:1
(0:0)
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2010 12:00
Krakovany
14:2
(6:0)
Volárna
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
06.11.2010 12:00
Ovčáry
1:3
(1:0)
Polepy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2010 12:00
Sendražice
1:5
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2010 12:00
Býchory
12:1
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2010 12:00
Radovesnice II
1:1
(0:1)
Týnec nad Labem
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
11. kolo
13.11.2010 12:00
Týnec nad Labem
0:7
(0:5)
Ovčáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.11.2010 12:00
Volárna
2:1
(0:0)
Radovesnice II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.11.2010 12:00
Žiželice nad Cidlinou
0:2
(0:1)
Krakovany
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
14.11.2010 10:15
Polepy
6:0
(3:0)
Sendražice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2010 10:15
Nová Ves
2:1
(1:1)
Býchory
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2010 12:00
Velký Osek
1:4
(0:2)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
09.04.2011 10:15
Červené Pečky
1:0
Býchory
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2011 14:30
Žiželice nad Cidlinou
4:0
(2:0)
Radovesnice II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2011 14:30
Volárna
2:5
Ovčáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2011 14:30
Týnec nad Labem
7:0
Sendražice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2011 10:15
Nová Ves
0:1
(0:0)
Krakovany
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
10.04.2011 10:15
Polepy
6:0
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
16.04.2011 15:00
Sendražice
0:1
Volárna
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2011 15:00
Ovčáry
5:1
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2011 15:00
Krakovany
5:0
Býchory
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
17.04.2011 10:15
Polepy
7:0
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2011 15:00
Velký Osek
9:0
Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2011 15:00
Radovesnice II
0:3
(0:1)
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
23.04.2011 10:15
Červené Pečky
1:1
(0:1)
Krakovany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2011 15:00
Žiželice nad Cidlinou
4:1
Sendražice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2011 15:00
Volárna
3:2
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2011 15:00
Týnec nad Labem
2:3
Polepy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2011 10:15
Nová Ves
1:2
Ovčáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2011 15:00
Býchory
8:0
(2:0)
Radovesnice II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
30.04.2011 15:00
Týnec nad Labem
5:1
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2011 15:00
Sendražice
0:2
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2011 15:00
Ovčáry
6:1
Býchory
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2011 10:15
Polepy
1:0
Volárna
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2011 15:00
Velký Osek
9:0
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2011 15:00
Radovesnice II
0:13
Krakovany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
07.05.2011 15:00
Krakovany
2:7
(1:5)
Ovčáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2011 15:00
Žiželice nad Cidlinou
1:12
(0:0)
Polepy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2011 10:15
Nová Ves
1:3
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2011 15:00
Červené Pečky
1:0
(1:0)
Radovesnice II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2011 15:00
Býchory
0:1
Sendražice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2011 15:00
Volárna
2:1
Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
14.05.2011 15:00
Volárna
0:0
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2011 15:00
Žiželice nad Cidlinou
2:3
Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2011 15:00
Sendražice
0:3
(0:1)
Krakovany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2011 15:00
Ovčáry
7:0
(5:0)
Radovesnice II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2011 10:15
Polepy
3:3
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2011 15:00
Velký Osek
10:0
Býchory
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
21.05.2011 10:15
Červené Pečky
2:4
Ovčáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2011 15:00
Krakovany
3:6
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2011 15:00
Žiželice nad Cidlinou
1:2
Volárna
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2011 10:15
Nová Ves
4:2
(2:1)
Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2011 15:00
Radovesnice II
0:4
Sendražice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2011 15:00
Býchory
0:9
Polepy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
28.05.2011 10:15
Sendražice
0:9
Ovčáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2011 13:00
Volárna
0:2
(0:2)
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2011 15:00
Žiželice nad Cidlinou
2:1
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2011 15:00
Týnec nad Labem
5:0
Býchory
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2011 10:15
Polepy
1:2
(0:1)
Krakovany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2011 15:00
Velký Osek
15:0
(8:0)
Radovesnice II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
04.06.2011 10:15
Červené Pečky
5:0
Sendražice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2011 15:00
Ovčáry
3:3
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2011 15:00
Krakovany
7:1
(5:0)
Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2011 10:15
Nová Ves
4:1
(2:1)
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2011 15:00
Radovesnice II
0:8
(0:6)
Polepy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2011 15:00
Býchory
0:1
Volárna
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
11.06.2011 15:00
Žiželice nad Cidlinou
13:0
(13:0)
Býchory
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
11.06.2011 15:00
Volárna
5:0
Krakovany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2011 15:00
Týnec nad Labem
7:1
Radovesnice II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2011 10:15
Nová Ves
1:1
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2011 10:15
Polepy
2:2
(2:0)
Ovčáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2011 15:00
Velký Osek
9:0
Sendražice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
02.04.2011 10:15
Červené Pečky
0:2
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2011 14:30
Sendražice
1:3
Polepy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2011 14:30
Ovčáry
8:2
Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2011 14:30
Krakovany
22:0
(14:0)
Žiželice nad Cidlinou
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
03.04.2011 14:30
Radovesnice II
1:2
(1:1)
Volárna
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2011 14:30
Býchory
1:1
(1:1)
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)