2009-2010
1. A třída B
Dospělí
Tabulka - celková
Pořadí |
Tým | Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Rozdíl |
B |
BP |
Zápasy |
|||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
Čáslav B | 30 |
19 |
6 |
5 |
62:28 |
+34 |
63 |
+18 |
P
R
V
V
P
|
|||||||||||||||||||||||||
2.
|
Kutná Hora | 30 |
19 |
5 |
6 |
60:36 |
+24 |
62 |
+17 |
V
R
V
V
V
|
|||||||||||||||||||||||||
3.
|
Mnichovo Hradiště | 30 |
14 |
7 |
9 |
47:34 |
+13 |
49 |
+4 |
V
V
V
P
P
|
|||||||||||||||||||||||||
4.
|
Pyšely | 30 |
13 |
9 |
8 |
58:29 |
+29 |
48 |
+3 |
P
R
P
P
R
|
|||||||||||||||||||||||||
5.
|
Zásmuky | 30 |
14 |
4 |
12 |
54:43 |
+11 |
46 |
+1 |
P
R
P
P
V
|
|||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
6.
|
Zeleneč | 30 |
14 |
4 |
12 |
59:54 |
+5 |
46 |
+1 |
V
V
P
V
P
|
|||||||||||||||||||||||||
7.
|
Červené Pečky | 30 |
13 |
5 |
12 |
48:62 |
-14 |
44 |
-1 |
V
V
R
R
V
|
|||||||||||||||||||||||||
8.
|
Uhlířské Janovice | 30 |
11 |
9 |
10 |
40:42 |
-2 |
42 |
-3 |
V
P
V
V
P
|
|||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.
|
Bakov nad Jizerou | 30 |
12 |
6 |
12 |
39:47 |
-8 |
42 |
-3 |
P
V
P
V
V
|
|||||||||||||||||||||||||
10.
|
Jílové | 30 |
12 |
5 |
13 |
50:54 |
-4 |
41 |
-4 |
P
P
P
R
V
|
|||||||||||||||||||||||||
11.
|
Poděbrady | 30 |
12 |
4 |
14 |
52:53 |
-1 |
40 |
-5 |
V
P
V
V
P
|
|||||||||||||||||||||||||
12.
|
Brandýs-Boleslav B | 30 |
12 |
3 |
15 |
62:61 |
+1 |
39 |
-6 |
V
P
V
P
V
|
|||||||||||||||||||||||||
13.
|
Týnec nad Sázavou | 30 |
11 |
4 |
15 |
48:63 |
-15 |
37 |
-8 |
P
V
P
V
V
|
|||||||||||||||||||||||||
14.
|
Kouřim | 30 |
9 |
8 |
13 |
53:46 |
+7 |
35 |
-10 |
V
P
R
P
R
|
|||||||||||||||||||||||||
15.
|
Rejšice | 30 |
8 |
2 |
20 |
32:63 |
-31 |
26 |
-19 |
P
P
V
P
P
|
|||||||||||||||||||||||||
16.
|
Rožďalovice | 30 |
5 |
3 |
22 |
19:68 |
-49 |
18 |
-27 |
P
V
P
P
P
|
Přesuny do další sezóny
Čáslav B - Postup do Oblastní přebor
Kutná Hora - Postup do Oblastní přebor
Pyšely - Zrušení
Kouřim - Sestup do 1. B třída D
Rejšice - Sestup do 1. B třída
Rožďalovice - Sestup do 1. B třída C