2008-2009
1. B třída C
Dospělí
Tabulka - celková
Pořadí |
Tým | Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Rozdíl |
B |
BP |
Zápasy |
|||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
Červené Pečky | 26 |
17 |
6 |
3 |
52:21 |
+31 |
57 |
+18 |
P
V
P
V
R
|
|||||||||||||||||||||||||
2.
|
Polaban Nymburk B | 26 |
14 |
5 |
7 |
72:52 |
+20 |
47 |
+8 |
R
V
V
V
V
|
|||||||||||||||||||||||||
3.
|
Libodřice | 26 |
14 |
4 |
8 |
57:58 |
-1 |
46 |
+7 |
P
P
P
V
R
|
|||||||||||||||||||||||||
4.
|
Pečky | 26 |
12 |
7 |
7 |
48:44 |
+4 |
43 |
+4 |
R
P
V
P
P
|
|||||||||||||||||||||||||
5.
|
Ostrá | 26 |
12 |
4 |
10 |
55:46 |
+9 |
40 |
+1 |
V
V
V
P
V
|
|||||||||||||||||||||||||
6.
|
Tuchoraz | 26 |
13 |
0 |
13 |
49:36 |
+13 |
39 |
0 |
V
P
V
V
P
|
|||||||||||||||||||||||||
7.
|
Velim B | 26 |
11 |
5 |
10 |
62:51 |
+11 |
38 |
-1 |
V
R
P
V
V
|
|||||||||||||||||||||||||
8.
|
Sadská | 26 |
9 |
8 |
9 |
50:40 |
+10 |
35 |
-4 |
R
P
V
V
P
|
|||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.
|
Tupadly | 26 |
9 |
8 |
9 |
49:53 |
-4 |
35 |
-4 |
P
R
V
P
V
|
|||||||||||||||||||||||||
10.
|
Bílé Podolí | 26 |
8 |
7 |
11 |
55:56 |
-1 |
31 |
-8 |
P
V
P
P
P
|
|||||||||||||||||||||||||
11.
|
Lysá nad Labem | 26 |
7 |
8 |
11 |
39:45 |
-6 |
29 |
-10 |
P
P
P
V
V
|
|||||||||||||||||||||||||
12.
|
Paběnice | 26 |
6 |
6 |
14 |
36:63 |
-27 |
24 |
-15 |
R
R
P
P
V
|
|||||||||||||||||||||||||
13.
|
Sibřina | 26 |
6 |
5 |
15 |
38:65 |
-27 |
23 |
-16 |
V
R
V
P
P
|
|||||||||||||||||||||||||
14.
|
Loučeň | 26 |
6 |
3 |
17 |
31:63 |
-32 |
21 |
-18 |
V
V
P
P
P
|
Přesuny do další sezóny
Červené Pečky - Postup do 1. A třída B
Libodřice - Přesun do 1. B třída D
Pečky - Přesun do 1. B třída D
Tuchoraz - Přesun do 1. B třída D
Velim B - Přesun do 1. B třída D
Tupadly - Přesun do 1. B třída D
Bílé Podolí - Přesun do 1. B třída D
Paběnice - Sestup do Okresní přebor
Sibřina - Sestup do Okresní přebor
Loučeň - Sestup do Okresní přebor