KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Mladší dorost U16
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2018-2019
Dospělí
Oblastní přebor
Zápasy
2018-2019
Oblastní přebor
Dospělí
Aktuálně
Skupiny
Týmy
Zápasy
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Historie
Zápasy
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Hřebeč
Hvozdnice
Klíčany
Kutná Hora
Lhota
Libušín
Nespeky
Nové Strašecí
Poděbrady
Poříčany
Poříčí nad Sázavou
Slaný
Spartak Příbram
Tuchlovice
Velim
Vykáň
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Hřebeč
Hvozdnice
Klíčany
Kutná Hora
Lhota
Libušín
Nespeky
Nové Strašecí
Poděbrady
Poříčany
Poříčí nad Sázavou
Slaný
Spartak Příbram
Tuchlovice
Velim
Vykáň
1. kolo
11.08.2018 10:15
Klíčany
1:4
(0:1)
Hřebeč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.08.2018 10:15
Vykáň
3:2
(1:2)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.08.2018 10:15
Kutná Hora
1:0
(1:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.08.2018 10:30
Spartak Příbram
1:0
(1:0)
Hvozdnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.08.2018 17:00
Tuchlovice
2:0
(2:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.08.2018 17:00
Libušín
3:2p
(1:1)
pen 5:4
Poříčí nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.08.2018 17:00
Nespeky
2:1p
(0:0)
pen 5:3
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.08.2018 17:00
Poříčany
2:1
(1:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
16.08.2018 19:30
Poříčí nad Sázavou
2:1p
(0:0)
pen 5:4
Nespeky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.08.2018 10:15
Hřebeč
4:1
(3:1)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.08.2018 10:15
Klíčany
2:0
(1:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.08.2018 17:00
Poděbrady
0:1
(0:0)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.08.2018 17:00
Slaný
3:1
(1:1)
Poříčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.08.2018 17:00
Hvozdnice
2:0
(1:0)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.08.2018 17:00
Lhota
2:1
(0:1)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.08.2018 17:00
Velim
1:4
(1:1)
Libušín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
25.08.2018 10:15
Vykáň
2:3p
(1:1)
pen 1:4
Poříčí nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2018 10:15
Kutná Hora
0:1
(0:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2018 10:30
Spartak Příbram
2:3p
(1:2)
pen 9:10
Hřebeč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2018 17:00
Tuchlovice
2:1
(0:0)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2018 17:00
Libušín
2:1
(2:1)
Hvozdnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2018 17:00
Nespeky
0:1p
(0:0)
pen 3:4
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2018 17:00
Nové Strašecí
3:0
(1:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2018 17:00
Poříčany
3:2p
(1:1)
pen 5:4
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
01.09.2018 10:15
Hřebeč
3:2
(1:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 10:15
Klíčany
0:2
(0:1)
Libušín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 17:00
Slaný
2:0
(1:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 17:00
Poříčí nad Sázavou
4:3
(1:1)
Poříčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 17:00
Hvozdnice
2:1p
(0:1)
pen 4:3
Nespeky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 17:00
Spartak Příbram
2:1
(0:1)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2018 17:00
Lhota
3:1
(2:1)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2018 17:00
Velim
1:2
(0:1)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
08.09.2018 10:15
Vykáň
3:0
(2:0)
Hvozdnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2018 10:15
Kutná Hora
2:1
(1:1)
Poříčí nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2018 17:00
Tuchlovice
1:0p
(0:0)
pen 4:2
Hřebeč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2018 17:00
Libušín
2:3p
(1:0)
pen 2:5
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2018 17:00
Nespeky
2:1
(2:0)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2018 17:00
Nové Strašecí
2:5
(1:2)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2018 17:00
Poděbrady
1:5
(1:2)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2018 17:00
Poříčany
3:0
(1:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
15.09.2018 10:15
Hřebeč
1:7
(0:4)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2018 10:15
Klíčany
1:2
(1:2)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2018 10:30
Spartak Příbram
0:1
(0:1)
Nespeky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2018 16:30
Poříčí nad Sázavou
4:1
(3:1)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2018 16:30
Hvozdnice
0:5
(0:1)
Poříčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2018 16:30
Tuchlovice
2:1p
(0:1)
pen 6:5
Libušín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2018 16:30
Lhota
4:1
(2:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2018 16:30
Velim
3:4
(1:2)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
22.09.2018 10:15
Vykáň
4:2
(3:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2018 10:15
Kutná Hora
2:0
(2:0)
Hvozdnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2018 16:30
Libušín
2:3p
(1:1)
pen 1:3
Hřebeč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2018 16:30
Nespeky
2:1p
(0:0)
pen 4:1
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2018 16:30
Nové Strašecí
2:1
(0:1)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2018 16:30
Poděbrady
2:0
(1:0)
Poříčí nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2018 16:30
Slaný
0:2
(0:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2018 16:30
Poříčany
5:1
(2:0)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
28.09.2018 11:00
Spartak Příbram
1:3
(0:2)
Poříčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2018 10:15
Hřebeč
1:2
(0:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2018 10:15
Klíčany
2:4
(1:4)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2018 16:00
Poříčí nad Sázavou
2:1
(1:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2018 16:00
Hvozdnice
3:1
(2:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2018 16:00
Tuchlovice
1:4
(0:1)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2018 16:00
Libušín
0:2
(0:1)
Nespeky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2018 16:00
Velim
0:2
(0:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
06.10.2018 10:15
Vykáň
2:1
(0:0)
Libušín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2018 10:15
Kutná Hora
5:2
(4:2)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2018 16:00
Nespeky
0:1
(0:0)
Hřebeč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2018 16:00
Nové Strašecí
0:7
(0:5)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2018 16:00
Poděbrady
2:3
(1:0)
Hvozdnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2018 16:00
Slaný
1:0
(0:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2018 16:00
Poříčany
3:1
(1:0)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2018 16:00
Lhota
3:2
(2:1)
Poříčí nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
13.10.2018 10:15
Poříčí nad Sázavou
2:3
(0:1)
Hřebeč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2018 10:15
Klíčany
6:2
(2:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2018 10:30
Spartak Příbram
3:0
(1:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2018 15:30
Hvozdnice
1:5
(0:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2018 15:30
Tuchlovice
1:2p
(0:1)
pen 4:5
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2018 15:30
Libušín
0:3k
Poříčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2018 15:30
Nespeky
2:1
(1:1)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2018 15:30
Velim
2:1p
(0:0)
pen 5:4
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
20.10.2018 10:15
Vykáň
3:1
(2:0)
Hřebeč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2018 10:15
Kutná Hora
4:3p
(0:2)
pen 4:3
Libušín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2018 15:30
Nové Strašecí
1:2
(1:1)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2018 15:30
Poděbrady
0:1
(0:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2018 15:30
Slaný
3:1
(1:1)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2018 15:30
Poříčí nad Sázavou
1:2
(0:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2018 15:30
Poříčany
3:1
(1:0)
Nespeky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2018 15:30
Lhota
4:0
(3:0)
Hvozdnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
27.10.2018 10:15
Hřebeč
3:2
(2:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2018 10:15
Klíčany
2:1
(1:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2018 10:15
Vykáň
1:3
(0:3)
Poříčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2018 10:30
Spartak Příbram
1:2
(0:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2018 14:30
Hvozdnice
1:5
(1:2)
Poříčí nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2018 14:30
Tuchlovice
0:3
(0:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2018 14:30
Libušín
5:0
(2:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2018 14:30
Nespeky
1:0
(1:0)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
03.11.2018 10:15
Kutná Hora
1:3
(1:2)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2018 14:00
Nové Strašecí
3:0
(1:0)
Nespeky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2018 14:00
Poděbrady
2:1
(1:0)
Libušín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2018 14:00
Slaný
4:1
(3:1)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2018 14:00
Poříčí nad Sázavou
3:2p
(1:1)
pen 6:5
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2018 14:00
Poříčany
4:0
(2:0)
Hřebeč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2018 14:00
Lhota
1:0p
(0:0)
pen 4:3
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2018 14:00
Velim
2:3p
(2:0)
pen 3:4
Hvozdnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
10.11.2018 10:15
Hřebeč
3:4p
(2:0)
pen 2:3
Hvozdnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2018 10:15
Klíčany
4:0
(4:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2018 10:15
Vykáň
1:3
(1:1)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2018 10:30
Spartak Příbram
1:4
(1:2)
Poříčí nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2018 14:00
Tuchlovice
3:2p
(1:2)
pen 5:3
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2018 14:00
Libušín
1:4
(1:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2018 14:00
Nespeky
3:0
(1:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2018 14:00
Poříčany
1:2
(1:1)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
17.11.2018 10:15
Kutná Hora
6:0
(1:0)
Hřebeč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2018 13:30
Nové Strašecí
1:3
(0:1)
Poříčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2018 13:30
Poděbrady
2:1
(1:0)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2018 13:30
Slaný
3:2p
(1:0)
pen 5:4
Nespeky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2018 13:30
Poříčí nad Sázavou
3:1
(1:0)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2018 13:30
Hvozdnice
4:2
(3:2)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2018 13:30
Lhota
11:1
(5:1)
Libušín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2018 13:30
Velim
3:1
(1:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
09.03.2019 10:15
Hřebeč
2:1p
(0:1)
pen 3:2
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.03.2019 14:30
Hvozdnice
2:3
(0:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.03.2019 14:30
Poříčí nad Sázavou
3:0
(2:0)
Libušín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.03.2019 14:30
Slaný
2:0
(2:0)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.03.2019 14:30
Poděbrady
2:1p
(1:1)
pen 3:2
Poříčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.03.2019 14:30
Nové Strašecí
1:2p
(1:1)
pen 1:4
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.03.2019 14:30
Velim
2:3p
(1:2)
pen 3:4
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.03.2019 14:30
Lhota
3:0
(3:0)
Nespeky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
16.03.2019 10:15
Kutná Hora
0:6
(0:6)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.03.2019 10:15
Vykáň
1:4
(1:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.03.2019 10:30
Spartak Příbram
0:2
(0:1)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.03.2019 15:00
Nové Strašecí
1:0
(0:0)
Hřebeč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.03.2019 15:00
Nespeky
0:1
(0:0)
Poříčí nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.03.2019 15:00
Libušín
2:3
(0:3)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.03.2019 15:00
Tuchlovice
5:4p
(1:3)
pen 5:4
Hvozdnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.03.2019 15:00
Poříčany
2:0
(2:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
23.03.2019 10:15
Hřebeč
3:1
(2:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2019 10:15
Klíčany
2:1p
(0:0)
pen 5:4
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2019 15:00
Hvozdnice
3:2
(2:0)
Libušín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2019 15:00
Poříčí nad Sázavou
13:1
(8:0)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2019 15:00
Slaný
1:2p
(0:1)
pen 2:3
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2019 15:00
Poděbrady
5:4p
(2:0)
pen 3:2
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2019 15:00
Velim
0:2
(0:0)
Nespeky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2019 15:00
Lhota
2:1
(2:0)
Poříčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
30.03.2019 10:15
Kutná Hora
0:1
(0:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2019 10:15
Vykáň
1:5
(0:1)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2019 16:30
Poděbrady
4:2
(2:0)
Hřebeč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2019 16:30
Nové Strašecí
2:1p
(0:1)
pen 4:3
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2019 16:30
Nespeky
3:1
(1:1)
Hvozdnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2019 16:30
Libušín
1:3
(1:3)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2019 16:30
Tuchlovice
3:2
(2:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2019 16:30
Poříčany
3:4p
(0:0)
pen 1:4
Poříčí nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
06.04.2019 10:15
Hřebeč
1:2p
(0:0)
pen 6:7
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2019 10:15
Klíčany
4:0
(1:0)
Nespeky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2019 10:30
Spartak Příbram
2:1p
(0:0)
pen 4:3
Libušín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2019 16:30
Hvozdnice
3:1
(0:1)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2019 16:30
Poříčí nad Sázavou
3:0
(1:0)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2019 16:30
Slaný
3:0
(2:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2019 16:30
Velim
1:2p
(0:0)
pen 2:4
Poříčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2019 16:30
Lhota
5:2
(3:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
13.04.2019 10:15
Kutná Hora
3:1
(1:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2019 10:15
Vykáň
1:4
(0:2)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2019 17:00
Slaný
1:3
(1:1)
Hřebeč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2019 17:00
Poděbrady
2:1p
(1:1)
pen 5:4
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2019 17:00
Nové Strašecí
1:2
(1:1)
Poříčí nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2019 17:00
Nespeky
3:0
(2:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2019 17:00
Libušín
0:1
(0:1)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2019 17:00
Poříčany
2:0
(2:0)
Hvozdnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
20.04.2019 10:15
Hřebeč
5:1
(1:1)
Libušín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2019 10:15
Klíčany
2:5
(1:3)
Poříčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2019 10:30
Spartak Příbram
3:0k
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2019 17:00
Tuchlovice
0:2
(0:1)
Nespeky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2019 17:00
Hvozdnice
1:2
(0:1)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2019 17:00
Poříčí nad Sázavou
2:1
(1:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2019 17:00
Velim
4:1
(2:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2019 17:00
Lhota
1:2p
(0:0)
pen 2:3
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
27.04.2019 10:15
Kutná Hora
3:1
(1:0)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2019 10:15
Vykáň
1:2
(0:1)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2019 17:00
Slaný
4:0
(1:0)
Poříčí nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2019 17:00
Poděbrady
2:1p
(1:0)
pen 4:3
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2019 17:00
Nové Strašecí
4:2
(1:2)
Hvozdnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2019 17:00
Nespeky
2:1p
(0:0)
pen 6:5
Libušín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2019 17:00
Lhota
1:0p
(0:0)
pen 8:7
Hřebeč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2019 17:00
Poříčany
6:1
(1:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
04.05.2019 10:15
Hřebeč
0:1p
(0:0)
pen 1:3
Nespeky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 10:15
Klíčany
5:0
(1:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 10:30
Spartak Příbram
2:1
(1:0)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 17:00
Libušín
2:0
(1:0)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 17:00
Tuchlovice
2:4
(0:2)
Poříčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 17:00
Hvozdnice
3:2p
(0:1)
pen 4:2
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 17:00
Poříčí nad Sázavou
2:0
(1:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2019 17:00
Velim
1:0
(0:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
11.05.2019 10:15
Kutná Hora
3:2
(2:0)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2019 10:15
Vykáň
0:5
(0:3)
Nespeky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2019 17:00
Hřebeč
1:4
(0:3)
Poříčí nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2019 17:00
Slaný
6:1
(5:0)
Hvozdnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2019 17:00
Poděbrady
1:2p
(0:1)
pen 1:3
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2019 17:00
Nové Strašecí
3:2p
(0:0)
pen 4:3
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2019 17:00
Lhota
3:0
(1:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2019 17:00
Poříčany
4:0
(4:0)
Libušín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
18.05.2019 10:15
Hřebeč
0:1p
(0:0)
pen 5:6
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2019 10:15
Klíčany
2:3p
(1:0)
pen 2:4
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2019 10:30
Spartak Příbram
1:2
(0:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2019 17:00
Nespeky
5:2
(2:0)
Poříčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2019 17:00
Libušín
0:1
(0:1)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2019 17:00
Tuchlovice
1:4
(0:2)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2019 17:00
Hvozdnice
3:1
(3:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2019 17:00
Velim
0:1p
(0:0)
pen 2:4
Poříčí nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27. kolo
25.05.2019 10:15
Velim
3:0
(1:0)
Hřebeč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 10:15
Kutná Hora
2:3
(0:1)
Nespeky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 17:00
Poříčí nad Sázavou
7:0
(1:0)
Hvozdnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 17:00
Slaný
4:1
(1:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 17:00
Poděbrady
1:3
(1:2)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 17:00
Nové Strašecí
1:2p
(0:1)
pen 1:4
Libušín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2019 17:00
Lhota
1:0
(0:0)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2019 17:00
Poříčany
2:1p
(1:0)
pen 5:4
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28. kolo
01.06.2019 10:15
Vykáň
1:5
(0:2)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2019 10:15
Klíčany
2:3p
(2:1)
pen 3:4
Poříčí nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2019 10:30
Spartak Příbram
2:3
(1:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2019 17:00
Hřebeč
2:3p
(1:1)
pen 3:5
Poříčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2019 17:00
Nespeky
3:1
(1:1)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2019 17:00
Libušín
2:1p
(0:1)
pen 3:1
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2019 17:00
Tuchlovice
2:3p
(1:1)
pen 2:4
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2019 17:00
Hvozdnice
1:2
(0:2)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29. kolo
05.06.2019 18:00
Hvozdnice
3:1
(3:0)
Hřebeč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2019 10:15
Kutná Hora
2:3
(1:1)
Poříčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2019 15:00
Lhota
2:1
(1:1)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2019 17:00
Poříčí nad Sázavou
5:1
(4:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2019 17:00
Slaný
1:0
(0:0)
Libušín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2019 17:00
Poděbrady
2:1
(1:1)
Nespeky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2019 17:00
Nové Strašecí
2:1
(2:0)
Vykáň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2019 17:00
Velim
0:2
(0:2)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30. kolo
15.06.2019 10:15
Hřebeč
3:4
(1:1)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2019 10:15
Vykáň
1:4
(1:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2019 10:15
Klíčany
5:0
(2:0)
Hvozdnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2019 10:30
Spartak Příbram
1:2
(1:1)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2019 17:00
Nespeky
2:3
(1:3)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2019 17:00
Libušín
0:2
(0:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2019 17:00
Tuchlovice
0:6
(0:4)
Poříčí nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2019 17:00
Poříčany
6:1
(4:1)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)