2017-2018
1. A třída
Dospělí
Tabulka - jaro
Celkové pořadí |
Pořadí |
Skupina |
Tým | Z |
V |
VP |
PP |
P |
Skóre |
Rozdíl |
B |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
1.
|
B |
Poděbrady | 15 |
12 |
1 |
1 |
1 |
31:10 |
+21 |
39 |
|
2.
|
1.
|
A |
Jíloviště | 15 |
12 |
1 |
0 |
2 |
39:26 |
+13 |
38 |
|
3.
|
2.
|
B |
Velim | 15 |
11 |
2 |
0 |
2 |
26:11 |
+15 |
37 |
|
4.
|
2.
|
A |
Černolice | 15 |
10 |
1 |
1 |
3 |
40:24 |
+16 |
33 |
|
5.
|
3.
|
A |
Hřebeč | 15 |
10 |
0 |
1 |
4 |
37:30 |
+7 |
31 |
|
6.
|
3.
|
B |
Lysá nad Labem | 15 |
9 |
0 |
2 |
4 |
36:25 |
+11 |
29 |
|
7.
|
4.
|
A |
Libušín | 15 |
9 |
1 |
1 |
4 |
38:14 |
+24 |
30 |
|
8.
|
4.
|
B |
Mnichovo Hradiště | 15 |
6 |
3 |
2 |
4 |
35:24 |
+11 |
26 |
|
9.
|
5.
|
B |
Český Brod B | 15 |
6 |
4 |
0 |
5 |
26:17 |
+9 |
26 |
|
10.
|
5.
|
A |
Jílové | 15 |
7 |
2 |
0 |
6 |
26:32 |
-6 |
25 |
|
11.
|
6.
|
B |
Záryby | 15 |
7 |
2 |
1 |
5 |
37:31 |
+6 |
26 |
|
12.
|
6.
|
A |
Kosoř | 15 |
6 |
2 |
0 |
7 |
34:29 |
+5 |
22 |
|
13.
|
7.
|
B |
Vyšehořovice | 15 |
7 |
2 |
1 |
5 |
28:24 |
+4 |
26 |
|
14.
|
7.
|
A |
Klecany | 15 |
6 |
1 |
2 |
6 |
29:28 |
+1 |
22 |
|
15.
|
8.
|
B |
Divišov | 15 |
7 |
0 |
3 |
5 |
30:21 |
+9 |
24 |
|
16.
|
8.
|
A |
Votice | 15 |
6 |
0 |
3 |
6 |
31:28 |
+3 |
21 |
|
17.
|
9.
|
B |
Pěčice | 15 |
7 |
1 |
0 |
7 |
31:31 |
0 |
23 |
|
18.
|
9.
|
A |
Komárov | 15 |
6 |
0 |
2 |
7 |
32:27 |
+5 |
20 |
|
19.
|
10.
|
B |
Čelákovice | 15 |
7 |
0 |
1 |
7 |
26:24 |
+2 |
22 |
|
20.
|
10.
|
A |
Vestec | 15 |
4 |
3 |
2 |
6 |
26:31 |
-5 |
20 |
|
21.
|
11.
|
B |
Kosmonosy | 15 |
5 |
2 |
2 |
6 |
27:20 |
+7 |
21 |
|
22.
|
11.
|
A |
Cerhovice | 15 |
4 |
2 |
3 |
6 |
32:28 |
+4 |
19 |
|
23.
|
12.
|
B |
Luštěnice | 15 |
7 |
0 |
0 |
8 |
24:28 |
-4 |
21 |
|
24.
|
12.
|
A |
Podlesí | 15 |
5 |
2 |
0 |
8 |
23:37 |
-14 |
19 |
|
25.
|
13.
|
B |
Kly | 15 |
6 |
0 |
3 |
6 |
24:29 |
-5 |
21 |
|
26.
|
13.
|
A |
Tochovice | 15 |
5 |
1 |
1 |
8 |
26:38 |
-12 |
18 |
|
27.
|
14.
|
A |
Mníšek pod Brdy | 15 |
5 |
1 |
0 |
9 |
21:27 |
-6 |
17 |
|
28.
|
14.
|
B |
Pšovka Mělník | 15 |
2 |
1 |
1 |
11 |
14:38 |
-24 |
9 |
|
29.
|
15.
|
A |
Zavidov | 15 |
5 |
0 |
1 |
9 |
26:32 |
-6 |
16 |
|
30.
|
15.
|
B |
Sázava | 15 |
2 |
0 |
0 |
13 |
16:50 |
-34 |
6 |
|
31.
|
16.
|
A |
Nový Knín | 15 |
3 |
0 |
0 |
12 |
15:44 |
-29 |
9 |
|
32.
|
16.
|
B |
Uhlířské Janovice | 15 |
0 |
1 |
2 |
12 |
8:36 |
-28 |
4 |
Přesuny do další sezóny
Hřebeč - Postup do Oblastní přebor
Libušín - Postup do Oblastní přebor
Černolice - Přihlášení do Okresní přebor
Zavidov - Sestup do 1. B třída A
Nový Knín - Sestup do 1. B třída E