KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. A třída C
OFS Kolín
Okresní přebor
Okresní soutěž 7+1
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Jakub Materna
Statistiky
Jakub Materna
Profil
Statistiky - za klub Žiželice nad Cidlinou
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
27.08.2023
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Prohra
4:0 (1:0)
1
2.
02.09.2023
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Bečváry
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:4 (2:2)
1
3.
09.09.2023
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Konárovice
Dospělí
3. třída A
Prohra
8:0 (3:0)
1
4.
16.09.2023
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:6 (1:1)
1
5.
24.09.2023
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (0:0)
1
6.
27.09.2023
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Veletov
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:4 (1:1)
1
7.
30.09.2023
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:1 (2:1)
1
8.
08.10.2023
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 4:5)
1
9.
14.10.2023
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Štítary B
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0 (3:0)
1
10.
22.10.2023
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Týnec nad Labem
Dospělí
3. třída A
Prohra
7:0 (3:0)
1
11.
28.10.2023
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
0:1p (0:0) (pen. 1:2)
1
12.
05.11.2023
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:0 (0:0)
1
13.
12.11.2023
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Krakovany B
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:0 (1:0)
1
14.
31.03.2024
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Bečváry
Dospělí
3. třída A
Prohra
5:1 (1:0)
1
15.
06.04.2024
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Konárovice
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
1:2p (0:0) (pen. 7:8)
1
16.
13.04.2024
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (1:0)
1
17.
20.04.2024
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:2 (2:2)
1
18.
28.04.2024
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (1:0)
1
19.
12.05.2024
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Štítary B
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:2 (0:0)
1
20.
18.05.2024
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Týnec nad Labem
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:1 (0:1)
1
21.
31.05.2024
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:8 (2:3)
1
22.
02.06.2024
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Veletov
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
2:3p (1:1) (pen. 3:5)
1